EN TR

ADRES

Güçlükaya Mah. İçözderesi Sokak
42 / B - Keçiören | ANKARA

dotted

İLETİŞİM

(+90) 542 657 19 77
databasebilgisayar@hotmail.com

dotted

SOSYAL AĞLARDA BİZ

 • Twitter
 • Facebook
 • Google
 • Youtube
 • Vimeo
 • Instagram
Veri Kurtarma

ankara-veri-kurtarma

 

İş hayatı, bilgisayarlar ve hard disklerden oluşan yeni bir dünya düzeni üzerine inşa edildi. Hatta bu durumu modern dünyanın kütüphaneleri olarak da görebiliriz. Borsa sistemlerinden muhasebe hesaplarına, banka verilerinden hastane kayıtlarına hemen tüm sektörlerin bilgisayarlar üzerine kurulu olması yeni ve çok önemli bir sektörün; veri kurtarma sektörünün doğmasına ön ayak oldu.

Çok hassas matematik ve yazılım hesapları üzerine kurulu bilgisayar sistemlerinde istesek de istemesek de hatalar yaşanıyor. Bu hataların boyutu yapılan işin önemiyle doğru orantılı. Kişisel bir bilgisayardaki fotoğraflardan bir şirketin yıllık gelir tablolarına veri kaybı günümüz insanının teknolojik alandaki en büyük sıkıntısı.

DATABASE olarak profesyonel bir ekip ve teknolojik alt yapı gerektiren veri kurtarma sektöründe ülkemizin çok önemli kurumlarından kişisel taleplere kadar sayısız veri kurtarma işini başarıyla gerçekleştirdik. Notebooklar, serverlar, hard diskler ve çeşitli bellek cihazları üzerinde çalışacak kişilerin alanında uzman olmaları veri kurtarma sektörünün birincil şartı. Veri kurtarma sektörünün bir diğer gereksinimi de ciddi rakamlarla alıcı bulan teknolojik cihazlar. Bu ikisini birleştiren DATABASE, tecrübesi ve titizliğini de işin içine katarak her türlü cihazınızın veri kurtarma işini en kısa süreler ve en uygun fiyatlarla size sunuyor.

Firmamız Hakkında

DataBase Bilişim Çözümleri - Bilgisayar Hastanesi - 2008 yılında Ankara-Keçiören' de hizmete girmiştir. 2 Katlı mağazamızda Bilgisayar satış, Güvenlik Kamera Sistemleri, Notebook tamir,  onarım konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

  151448

Sıkça Sorulan Sorular
 • Ücretlendirme Esasları Nelerdir? show

  Teknik Servis ücretlerimiz 20 tl ile 200 tl arasında cihazın arıza durumuna göre değişmektedir. Cihazınızı servisimize getirerek anında durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Devamını Oku..

 • Bilgisayarımın Garantisi Bozulurmu? show

  Hayır bozulmaz. Servisimize gelen garantili cihazlara herhangi bir fiziki müdahale yapmıyoruz. Garantili cihazınıza sadece yazılımsal problemi var ise şayet cihazınızın orjinal yazılımını yükleyip sizlere teslim... Devamını Oku..

 • Güvenlik Kamera Taktırmak istiyorum? show

  Binanıza veya İşyerinize güvenlik kamera yaptırmak istiyor iseniz ücretsiz keşif için bizi telefonla aramanız yeterli. Uzman ekibimiz hemen yerinize gelerek keşif yaptıktan sonra size en... Devamını Oku..

 • Teknik Servis Süresi Ne Kadar? show

  Servisimize gelen cihazların (Bilgisayar/Notebook/Monitör) azami tamir süresi 1 iş günü ile 3 iş günü arasındadır. Bu süre zarfında müşteri bilgilendirilerek  cihazlarınız tamiri sonuçlandırılır. Devamını Oku..

 • Neden Bizi Seçmelisiniz? show

  Sektörde 15 yılı aşkın süreli deneyime sahip olan uzman kadrosu ile profesyonel hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetimiz her zaman ön plandadır. Her türlü bilgisayar ve güvenlik... Devamını Oku..