Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Flash Belleğiniz Artık Çalışmıyor mu?

Flash tabanlı depolama aygıtları nihai taşınabilirliği sunar, ancak veri kurtarma uzmanları için de yeni zorluklarla sonuçlanır. Herhangi bir depolama ortamında olduğu gibi, veri kaybı olasılığı vardır. SD kartınız, USB sürücünüz veya diğer flash depolama aygıtınızla ne kadar dikkatli olursanız olun, fiziksel hasar ve kazara silme olabilir ve gerçekleşebilir.

Flash_rec_lexar
Cihazlar daha mobil hale geldikçe, taşınabilir depolama gereksinimi artmaktadır. Flash tabanlı depolama, artık aygıtlar arasında kolay dosya aktarımı yapmak, dosyaları mobil aygıtlarda saklamak, dosyaları dijital kameralar üzerine kaydetmek ve çok daha fazlası için gidiyor. Küçük boyut, taşınabilirlik, gelişmiş güç kullanımı ve kullanım kolaylığı, medya türünün popülaritesine katkıda bulunmuştur.
Bu cihazların tam bir mekanik eksikliği olsa da, başarısız olmamaları veya hasar görmeleri anlamına gelmez. Birçok tüketici önemli belgeleri, fotoğrafları ve diğer cihazları bu cihazlarda sakladığı için hızlı veri kurtarma gereksinimi artıyor.

Çok desteklediğimiz markalar

  • SanDisk
  • Kingston
  • PNY
  • Lexar
  • Sony
  • Transcend
  • Corsair

Flaş veri kaybının genel nedenleri

İnsan hatası, virüsler, doğal felaketler, yazılım bozulması ve fiziksel hasar flash depolama aygıtlarındaki veri kaybının genel nedenleridir. Flaş bellek yonga yoğunluğu, hat karmaşıklığı, tescilli veri düzenleme ve hata düzeltme kod değişkenleri ile uğraşmak veri kurtarma uzmanlarının karşılaştığı zorluklardan sadece birkaçı.
YukarýBununla birlikte, HDD Kurtarma Hizmetleri, veri yapılarını analiz etme ve çoğu tek her depolama ortamı türünü temiz oda geri kazanımlarını gerçekleştirme konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahiptir. Araştırma ve geliştirme çalışmalarıma her zaman yatırım yaparak Database Verş Kurtarma hizmetleri, flash depolama aygıtları da dahil olmak üzere her veri kaybı durumunu ele almaya hazırdır.
Bizimle olan herhangi bir hizmeti vermeden önce, geri kazanılabilecek tüm verileri listeleyen tam bir teşhis raporu hazırlıyoruz.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı