Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Youtube Kanalımız Açıldı

Tüm dünyada kullanıcılardan fidye isteyen ve windows7 açığını bularak dosyaları şifreleyen WannaCry Virüsü kullanıcıları tehdit edip fidye istiyor. Firmamız bu konuda sizlere yardımcı olabilir.

Devamını oku

E-postalarınızı Yedeklemenin En İyi Yolu Nedir?

E-postalarınızın tam yedeğini oluşturmak için bir sistem oluşturmayı düşünmek isteyebileceğiniz çeşitli nedenler vardır. İş e-postalarınızın kişisel bir kopyasını korumak, işleri değiştirmeye karar vermeniz durumunda geçmiş projelerin bağlantılarını ve geri bildirimlerini korumanızı sağlayabilir. İş e-postaları bazen bir çeşit portföy haline gelmek için birikebilir ve geçmiş çalışmalarınızın örnekleri potansiyel yeni işverenleri göstermeye yardımcı olabilir. Kişisel e-postalarınız zaten kapsamlı yedekleme planınızın…

Devamını oku

Flash Belleğiniz Artık Çalışmıyor mu?

Bozulan Flash Belleklerden, Kırılan ve Fiziksel zarar görmüş flash belleklerden firmamız tarafından veri kurtarma işlemleri yapılmaktadır. Flash belleğinizde önemli verileriniz varsa ve bunlara erişemiyorsanız biz kurtarabiliriz.

Devamını oku

Cep Telefonlarından Veri Kurtarma

Tamir edilmesi mümkün olmayan cep telefonlarından önemli bilgilerinizi kurtarıyoruz. Anakartı arızalı veya fiziksel zarar görmüş her marka cep telefonlarından verilerinizi başarılı bir şekilde kurtarıyoruz.

Devamını oku
Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı