Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Verilerinizi kaybetmek zorunda değilsiniz..

Sabit disk çöküyor, virüsler ve fiziksel hasar, Database Veri Kurtarma Hizmetindeki uzmanlarımızın dosyalarınızı geri yüklemesini durdurmak için yeterli değildir.Binlerce kişi, bir daha asla göremeyeceğini düşündüğü kişisel fotoğraf, video ve belgeleri almak için tescilli süreçlerimize ve araçlarına güveniyor. Başarılı bir masaüstü kurtarma anahtarı hasarı en aza indirmek için hızlı bir şekilde hareket etmektir.
Yalnızca birkaç standart dosya türü ile çalışmıyoruz. Ayrıca e-postaları, sistem dosyalarını, disk hatalarını, şifreleri ve tabii ki dosyaları kurtarır ve onarırız. Çoğu durumda, kurtarma işlemi hemen tamamlanabilir, böylece masaüstünüzü ve dosyalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

 Masaüstü Harddisk Kurtarma hizmetleri

HDD Kurtarma Hizmetleri, en kapsamlı masaüstü ve PC dosya kurtarma hizmetlerini desktop rec wd - Verilerinizi kaybetmek zorunda değilsiniz..sunmak için kapsamlı bir müşteri destek temsilcileri, sistem mühendisleri, donanım uzmanları ve yazılım uzmanları ekibine sahiptir. Dünyanın önde gelen hizmetleri, erişilemeyen veya kaybolan verilerin en hızlı, en başarılı kurtarılmasını sağlar.

Bazı kurtarma hizmetlerinin aksine, her masaüstü sistemi ile çalışırız. Windows, Mac, Linux veya başka bir işletim sisteminde veri kaybı sorunları yaşıyorsunuz? Sizi örtbas ediyoruz. İster yeni bir Dell’e ya da eski bir IBM’e sahip olun, getirdiğiniz tüm markaları, modelleri veya markaları ele alabiliriz. Hem eski hem de yeni sürücüler için de uygundur.

Masaüstü veri kaybı tek hile modası değildir.

Çeşitli nedenlerle ortaya çıkar. Her sorunu mümkün olduğunca ele alıyoruz, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte aşağıdakileri de içermekteyiz:

  • Fiziksel veri kaybı
  • Unutulan şifreler
  • Virüsler
  • Doğal afetler
  • Kazara silme
  • Sistem çöker
  • Dosya sistemi bozulması
  • Fiziksel donanım hatası

Bir masaüstü sabit sürücünün başarısız olduğuna dair bir işaret yaşarsanız, hemen bilgisayarı kapatın ve bugün DataBase Veri Kurtarma Hizmetleri ile iletişime geçin. Garip sesler duyuyorsanız, tepki vermiyorsanız veya korkunç Blue Screen of Death’ı görseniz de, çabucak davranarak zararı en aza indirin. Ne kadar erken harekete geçtiğinizde, veri kurtarma işlemi ne kadar kapsamlıysa.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı