Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Harddisk Veri Kurtarma

Seagate, Samsung, Toshiba, Western Digital ve diğer tüm marka ve model harddisklerden veri kurtarma işlemleri sağlıyoruz. ISO 9001 belgeli laboratuvarımızda…

Devamını oku

Cep Telefonu Veri Kurtarma

Arızalı ve Bozuk Cep telefonlarınızdan veri kurtarma RESİM-VİDEO-SMS-REHBER veri kurtarma işlemleri firmamızda, ileri teknolojik cihazlarımızla başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Devamını oku

Flash Bellek Veri Kurtarma

Arızalı usb flash belleklerden verilerinizi başarılı bir şekilde kurtarıyoruz. Tek yapmanız gereken ücretsiz analiz hizmetimizden yararlanmak ve sonrasında verileriniz hakkında bilgi almak.

Devamını oku

Sunucu Server Veri Kurtarma

Dell,IBM ve HP sunucular, Her tipte ve interface için geçerli sunucular- Tüm Sanal sunucular -vmware ve sanallaştırılmış tüm konfigurasyonlar,Oracle sunucuları,SQL sunucuları

Devamını oku

RAID Veri Kurtarma

ProLiant Serileri, PowerEdge Serileri IBM xSeries, Power Serisi (AIX, Linux) ve depolama alt sistemleri Intel ve AMD ürün serileri SAN ve NAS’a dayalı RAID Dizeleri veri kurtarma

Devamını oku

Güvenli Veri Silme

Harddisklerinizden güvenli silme işlemi, bilgilerin yanlış ellere geçmemesini güvence altına almak için verileri güvenli ve kalıcı olarak ortadan kaldıran özel cihazlar ile silme işlemidir. Geri dönüşü mümkün olmamaktadır.

Devamını oku

Cep Telefonu İnceleme

Firmamız mobil cihazlarda depolanan bilgileri görüntüleme ve analiz etme , silinen veya yüklenen tüm dataları görme, iz sürme ve bilgi toplama hizmeti sağlar.

Devamını oku

Bilgisayar İncelemesi

Bilgisayar incelemesi firmamızda ayrıntılı olarak , silinen, kopyalanan ve bozuk dosyaları analiz edilerek bilgisayarda gerçekleşen tüm olayları rapor eder.

Devamını oku
Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı