(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hard Disk Error

04 Ağustos 2023
306 kez görüntülendi
Hard Disk Error

Hard Disk Error

Pek çok nedenden ötürü harddiskte çökme meydana gelebilir. Sistem çökmesi ile birlikte ise veri kaybı ortaya çıkabilir. Harddisk veri kurtarma işlemi ise bu gibi durumlarda ilk başvurulan şeydir. Harddisk veri kurtarma kaybolan verilerin tamamını geri getirmeyi hedefleyen bir işlemdir. Profesyonel ve ne yaptığını bilen birileri tarafından yapıldığında başarı sağlanması mümkündür.

Hard disk error gibi hataların alındığı durumlarda veri kaybının yüksek olması muhtemeldir. Bu gibi durumlarda harddisk veri kurtarma yöntemi ile başarılı bir sonuç alınabilir, eski veri ve dosyalara yeniden sahip olunabilir. Database Veri Kurtarma firması olarak yıllardır işlemci tipi, cihaz türü fark etmeksizin her türlü veri kurtarma işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Hard Disk Error

Hard Disk Error

Hard Disk Error Nedir? Neden Olur?

Harddisk error hatasından dolayı ortaya çıkan veri kayıplarına girmeden önce harddisk error nedir buna değinmekte fayda olacaktır. Hard disk error hatası açılımı disk okuma hatasıdır. Bunlar genellikle harddiskte oluşan bad sector kaynaklı hatalardır. Bu durumda işletim sistemi dosyası okunamamaktadır. Dolayısıyla sistem başlatma da söz konusu olamayacaktır. Disk okuma hatası belirli bir uyarı ile kişiyi bu konuda bilgilendirir. Hard disk error hatası ile birlikte veri kaybını yaşayan pek çok insan vardır.

Bu hatayı almışsanız bozuk bir harddiskle karşı karşıya gelmişsinizdir demektir. Temel dosya ve klasörleri veri kaybetmeden onarmanın yöntemi bulunmaktadır. Ancak bunun için bir uzman dokunuşuna ihtiyacınız olabilir. Çünkü harddisk konusu profesyonellik isteyen bir konudur. Bilinçsizce yapılacak en ufak bir eylem bile çok daha ciddi zararları tetikleyebilir. Bu nedenle hard disk error hatası alıyorsanız cihazınızı elektrik kaynağından çıkardıktan sonra uzman bir veri kurtarma servisi ile görüşmelisiniz. Bu noktada sizlere hard disk error veri kurtarma hizmeti ile destek vermekteyiz.

harddisk error

harddisk error

Bozulan Harddiskleri Kurtarma

Harddisk error hatası ile birlikte bir bozulma söz konusu olduğu gerçektir. Bozulan ya da çöken harddiskler nedeniyle pek çok veriyi kaybetmek söz konusu olabilir. Bu veriler ve dosyalar önemli ise onları geri getirmek, kurtarmak da bize düşmektedir. Firma olarak harddiskinizin markası ya da özellikleri ne olursa olsun kurtarma işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bunun için ise kendimize özgü kullandığımız yazılımlar ve donanımsal araçlarımız bulunmaktadır.

Her biri alanında uzman personelimiz harddisk çökmesi ya da bozulması durumunu nedenleriyle birlikte ortaya koyarak en uygun veri kurtarma yöntemini hayata geçirecektir. Bu durumda error hatası ile kaybolan verilerinizi yeniden elde etmeniz mümkün olacaktır. Kullandığımız programlar Windows’un tüm versiyonlarına uygundur. Bu sebeple sizlerin bilgisayarına ekstra bir şey kurmuyoruz. Uygun yazılımlarımız ve programlarımız verilerinizi kurtarmak için bizlere yeterlidir.

Veri kurtarmada yaptığımız işlemlere gelince; ilk olarak bir tarama gerçekleştirmekteyiz. Bu tarama bizlere mevcut harddiskinizdeki hataları gösterecektir. Bu tarama bizlere gizli veriler dahil tüm verilerinizi, dosyalarınızı bulmamıza yardımcı olacaktır. Tarama neticesinde karşımıza verileriniz ve dosyalarınızdan oluşan bir liste çıkacaktır. Burada kurtarılması mümkün tüm dosyalarınızı rahatlıkla görebilirsiniz.

Verileri kurtarma işlemi mevcut programımız dahilinde yapılacaktır. Verilerinizi kurtardıktan sonra ise bozuk harddiskinizin onarılması işlemine geçilecektir. Çünkü bozuk bir harddiskle çalışmanız mümkün olmayacaktır. Peki, bozuk harddisk onarımı esnasında ne yapmaktayız? Hataya neden olan sorunu bulmakta ve bu sorunu ortadan kaldırmaktayız. Bozulmaya neden olan sebebi bizler gerekli yazılımsal ve donanımsal araçlarımızla bulmakta ve çözmekteyiz.

Bozuk harddisk onarımı da yapıldıktan sonra eski verilerinizi yeniden bu harddiskinizde sorunsuz bir şekilde depolamaya devam edebilirsiniz. İster dahili ister harici olsun bozuk harddiskinizdeki verileri kurtarmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bununla beraber hard disk error gibi hatalarla karşılaştığınızda bizlerle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Firma olarak hard disk, Flash bellek, SD kart gibi araçlarınızdaki verileri güvenli bir şekilde kurtarmaktayız. Herhangi bir hata kodu aldığınızda, verilerinizi göremediğinizde paniğe kapılmadan ve herhangi bir işlem yapmadan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz sitemizden canlı desteğe de bağlanarak uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Herhangi bir veri kaybı yaşadığınızda web sitemizdeki formu doldurabilir ya da irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzman personelimiz veri kurtarma hakkında sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirecektir. Her türlü cihaz ve araçlardaki veri kaybı sorunlarınızda bizleri haftanın her günü arayabilir, veri kurtarma destek talebinde bulunabilirsiniz.

 

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı