(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cep Telefonu İncelemesi

Anasayfa » Cep Telefonu İncelemesi

Cep Telefonu incelemesi hizmetimiz , Akıllı telefonların ve tabletlerin fiziksel, mantıksal imaj alınarak, mobil yedekleme şifrelerinin kırılması ve şifreli yedeklemelerin şifresini çözme, mobil cihazlarda depolanan bilgileri görüntüleme ve analiz etme , silinen veya yüklenen tüm dataları görme, iz sürme ve bilgi toplama hizmeti sağlar. 

Ekranı kırık telefonlar, Şifreli Telefonlar, Desen Kilitli Telefonlar, Anakartı Yanmış Telefonlardan veri kurtarma ve inceleme yapılmaktadır. 

Cep Telefonu İncelemesi

Cep Telefonu İncelemesi

Cep Telefonu inceleme, Mobil aygıtların mantıksal, fiziksel ve kablosuz olarak edinimi için araçlar IOS cihazlarının, Microsoft ve Google hesaplarının kablosuz olarak edinilmesişŞifre ile veya şifre olmadan iCloud edinimi GPU hızlandırmasıyla parolaları mobil yedeklemelere böler Silinmiş kanıtlara erişim ve adli bilişim hizmetleri olarak kayıp verilere ulaşma hizmeti vermekteyiz.

Telefon incelemesinde Neye Bakılır ? 

Talebe göre istenilen her türlü bilgiye bakılır. Bunların başında, silinen mesajlar, internet geçmişi, resimler, konum geçmişi, videolar ve konuya dahil olmuş her türlü bilgiye titizlikle bakılır ve geri getirilir. 

Telefonu İnceleme aşamasında sadece bilgi ve belge aramak değil, aynı zamanda adli vakalara da delil sayılabilecek nitelikteki bilgilere de ulaşılmaktadır. Firmamız aynı zamanda cep telefonlarından silinen tüm fotoğraf, video kurtarma işlemide yapmaktadır. Arızalanan ve anakartı çalışmayan cep telefonlarından da veri kurtarabilmektedir. İleri teknolojik cihazlarımızla bu verilerinizi sizlere geri kazandırabiliriz.

Bknz : Cep Telefonu Veri Kurtarma

TELEOFN INCELEME 2

Cep Telefonu İncelemesi

Adli bilişim yazılımı ile başta cep telefonları ve SIM kartlar olmak üzere tablet bilgisayarlar ve MP3/4 çalarların adli incelemesinde kullanılmaktadır. Adli bilişim yazılımı ile incelenen cihazlar üzerinde her türlü veriyi görüntülemek, aramak ve incelemek mümkün olmaktadır.

Resimler ve videolar çekmek, web’de gezinmek ve sosyal paylaşımda bulunmak ve telefon görüşmeleri yapmak için yaygın şekilde kullanılmaktadırlar. Silinen veriler de dahil olmak üzere tüm bu bilgiler adli olarak edinebilir ve araştırılabilir.

mobilincelemee Database.com.tr

Adli İnceleme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medya İncelemeleri

SMS incelemeleri

İnternet Web Gezinme İncelemeri,

Whatsap İncelemeleri (Özel veya Adli Vakalarda)

Hücresel ve mobil aygıtların adli muayene sırasında, firmamız aşağıdaki verileri düzenler ve inceler:

Parola kayıtları
SMS ve Metin Mesajları
İletişim bilgileri
Çağrı Kayıtları (Aranan ve Alınan)
Fotoğraf ve Grafik Dosyaları
Video Dosyaları
Sim Kart Veri Kurtarma
Silinen Dosyalar

Whatsapp Silinen Resimler
Ardından müşteri için ayrıntılı bir adli rapor hazırlarız.   

ARIZALI VE ÇALIŞMAYAN CEP TELEFONLARINIZIN İNCELENMESİ İÇİN DİĞER SAYFAMIZA BAKABİLİRSİNİZ…

Cep telefonlarınızın sadece kendi şahıs telefonlarınız olmak üzere incelenmesi konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz.

 

Cep Telefonu İncelemesi

Cep Telefonu İncelemesi

Sosyal Medya İncelemesi

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı