Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Mersin Veri Kurtarma

 

Mersin Veri Kurtarma

Mersin veri kurtarma hizmeti ile kazara sildiğiniz ya da bilişim sorunları nedeniyle erişemediğiniz verilere tekrar ulaşabilirsiniz. Silinmesini istemediğiniz anılarınızın, ticari işletmeniz varsa ticari dosyalarınızın ve müşteri bilgilerinizin tekrar erişime açılması ancak veri kurtarma hizmeti ile mümkün olacaktır. Veri kurtarma hizmeti ile silinen, herhangi bir sebeple kaybolan, yazılım ya da virüs sorunları ya da fiziksel hasar gibi durumlarda verilerinizin sonsuza dek kaybolmasının önüne geçebilirsiniz.

Veri Kurtarma Hizmeti Nedir?

Teknolojik cihazlarda aslında verilerin silinmesi işlemi sadece dosyayı silmekle tamamlanmamaktadır. Bir dosyayı sildiğinizde o içerik sabit sürücünüzde var olmaya devam etmekte ve böylelikle kazara bir silinme ya da sorun durumunda size ve başkalarına silinen dosyaları kurtarma imkanı tanımaktadır. Kaybolma, silinme ya da dosyaların arızalanması nedeniyle verilerinize erişemiyorsanız veri kurtarma hizmeti ile verilerinize tekrar ulaşabilirsiniz.

Veri Kurtarma Güvenilir Mi?

Veri kurtarma alanında deneyimli ve bilgili bir kişi tarafından yapıldığında veri kurtarma işlemi cihazınıza zarar verecek değil yarar sağlayacak bir işlemdir. Ancak ilk müdahalenin bu alanda uzman biri tarafından yapılması gerekir. Bu alanda uzman olmayan bir kimse tarafından yapılacak bir veri kurtarma işlemi istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilir.

Veri Kurtarma ile Hangi Bilgiler Kurtarılabilir?

Dijital bilgiler baytlar olarak saklanmakta ve veri depolanması da ikili sayı sistemi ile gerçekleştirilmesidir. Bu kapsamda depolanan veriler her türlü depolama aracından güvenle kurtarılabilir. Ancak bazı hallerde verilerin kurtarılması mümkün olmayabilir. Hangi bilgilerin kurtarılabilir hangilerinin kurtarılamaz olduğunu veri kurtarma servisi yapacağı analiz sonucu saptayacaktır.

Veri Kurtarma Zor Mu?

Veri kurtarma işlemlerini gerçekleştiren kişinin deneyim ve tecrübesine, veri kaybı yaşanan cihaz ya da parçaya göre veri kurtarma işleminin zorluğu değişmektedir. Örneğin sabit disk olarak bilinen HDD’de meydana gelen veri kayıpları; SSD’de meydana gelen kayıplara göre çok daha kolay bir şekilde kurtarılabilmektedir. Ancak SSD’de meydana gelen kayıpların kurtarılması zordur. Bu nedenle bu sorunun cevabının göreceli olduğunu söylemek mümkündür.

Veri Kurtarma Nasıl Yapılıyor?

Veri kurtarma işlemi sırasında öncelikle sizin belirttiğiniz arıza sebebi de göz önünde bulundurularak cihaz incelenerek neden veri kaybı yaşandığı tespit ediliyor. Veri kaybının neden gerçekleştiğinin tespiti tüm veri kurtarma sürecine yön verdiği için çok önemli bir aşamadır. Bu tespitin ardından pek çok farklı parçada veri kaybının onarımını sağlayan farkı yöntem, yazılım ve araçlar ile verilere tekrar erişim sağlanıyor.

Veri Kurtarma Hangi Cihazlarda Yapılmaktadır?

Veri kurtarma işlemin gerçekleştiği cihaza ya da parçaya göre farklı yöntemler ve yazılımlar ile gerçekleştirildiğinden bahsetmiştik. Peki, veri kurtarma hizmetinin sunulduğu cihazlar nelerdir? Veri kurtarma hizmetinin sunulduğu farklı hizmetler ve parçalar şu şekildedir:

 • Harddisk veri kurtarma,
 • Cep telefonu veri kurtarma,
 • SSD veri kurtarma,
 • SAS Disk veri kurtarma,
 • DVR güvenlik sistemi kurtarma,
 • SSD veri kurtarma,
 • Apple/Mac veri kurtarma,
 • Flash disk kurtarma,
 • Sunucu/Server kurtarma,
 • RAID disk kurtarma,
 • Bilgisayarda veri kurtarma,
 • Notebook veri kurtarma,
 • Tablet veri kurtarma

Mersin Veri Kurtarma Firması

Veri kurtarma hizmeti sunan pek çok firma bulunmaktadır. Ancak piyasada veri kurtarmayı ek bir hizmet olarak sunan ve hizmet kalitesi düşük, güvenilir olmayan çok fazla firma bulunmaktadır. Sorunsuz bir şekilde kaybettiğiniz verilere tekrar ulaşmak istiyorsanız bu alanda uzman ve deneyimli bir firmanın, kendi laboratuvarlarında sunduğu veri kurtarma hizmetinden yararlanmanızı öneririz. Verilerinize erişim sağlanırken kişisel dosyalarınızın içeriğinin karıştırılmayacağı ve kişisel verilerinizin koruma altına alınacağını garanti eden firmalara güvenin.

raid recovery in house - Mersin Veri Kurtarma29512725 2090647344500542 1673890964405281438 n - Mersin Veri Kurtarma

Hizmet verdiğimiz diğer iller

Adana, Adıyaman, Afyon,  Ağrı,  Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, K.maraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce

 

yeni - Mersin Veri Kurtarma

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı