(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

İzmir Veri Kurtarma

Anasayfa » İzmir Veri Kurtarma

İzmir veri kurtarma firması olarak yüzlerce bayisi ve müşterisi olan laboratuvarımız bu bölgede de hizmet vermektedir. İzmir Veri Kurtarma firması arayan ve güvenilir bir laboratuvara başvuran firmalar ve kullanıcılar bizleri tercih etmektedir.

Firmamız İzmir bölgesindeki müşterilerimize de hizmet vermekteyiz. Veri kurtarma konusunda tüm illeri kapsayacak şekilde hizmetimiz mevcuttur. Müşterilerimiz disklerini bizlere kargo aracılığı ile göndermektedir. Disklerini göndermeden önce müşterilerimiz firmamızdan ön bilgi alabilirler, merak ettikleri soruları sorabilirler. Gönderdikleri disklerin durumunu online olarak

Teknolojinin hayatımıza giderek daha çok dâhil olduğu günümüzde pek çok bilgi, belge ve dokümanı teknolojik cihazlarımıza kaydediyoruz. Hem maliyetsiz olması hem de kolay erişilebilir ve pratik olması ile bizi cezbeden teknolojik cihazların en büyük sorunu zaman zaman kullanıcı kaynaklı ya da kullanıcı kaynaklı olmayan sebeplerle verilerin silinmesi ya da bozulması sorunudur. Verileriniz bozulduğunda ya da silindiğinde çok önemli dosyalarınıza ve bilgilerinize ulaşamazsınız.

İzmir Veri Kurtarma

Veri kurtarma nedir?                                                 

Verilerinizin silindiği, bozulduğu ya da kaybolduğu durumlarda devreye giren veri kurtarma cihazlarınızla verilerinize ulaşabilmenizi mümkün hale getiren bir işlemdir. Bunun için verilerin neden silindiği tespit edilmekte ve verilerin silindiği bölgeye göre en uygun kurtarma yöntemleri ve yazılımları uygulanmaktadır. Bu işlemler ile verilerin tekrar cihaza yüklenmesi sağlanmaktadır.

Veri Kurtarmayla Hangi Veriler Kurtarılabilir?

Veri kurtarma ile pek çok verinizin tekrar cihazınıza yüklenmesini sağlayabilirsiniz:

  • Belgeler
  • Fotoğraflar
  • Dokümanlar
  • Videolar
  • Uygulamalar
  • Rehber (Telefonlarda kaydettiğiniz kişiler)
  • Mesajlar/SMS

 

Veri Kurtarma Cihazıma Zarar Verir Mi?

Veri kurtarma işlemi aslında cihazlarda sorunlu olan bölgenin onarılmasını ve verilerin tekrar kullanılabilir olmasını sağlayan bir tamir işlemidir. Böyle olunca veri kurtarma cihazınıza zarar vermemekte aksine cihazınızı onarmaktadır. Ancak veri kurtarma işlemi bu konuda deneyimsiz ve bilgisiz birisi tarafından yapıldığı takdirde cihazınızın verilerini kaydeden bölümü zarar görebileceği gibi tamamen cihazınız da kullanılamaz hale gelebilir.

Cep Telefonu Kurtarma

Cep telefonu günlük hayatımızda en çok kullandığımız teknolojik cihazdır. Günümüzde akıllı telefonlar sadece arama değil, internette gezinmenizi, fotoğraf ve video kaydetmenizi sağlayan üst düzey iletişim araçlarıdır. Böyle olunca cep telefonunda yaşanan veri kayıpları çok geniş kapsamda kayıp yaşamanıza neden olmaktadır. Cep telefonunda meydana gelen veri kaybının onarımı ile rehber, SMS, video ve resim gibi dokümanlarınıza tekrar ulaşabilirsiniz. Yine aynı şekilde hafıza kartınızda veri kaybı sorunu yaşıyorsanız resimler, videolar ve diğer dosyalarınızın da kurtarılmasını sağlayabilirsiniz.

Veri Kurtarmanın Avantajları

Veri kurtarma işlemi kullanıcılarına çok büyük avantaj sağlamaktadır. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

 İşletmelerin Mali Kayıp Yaşamamalarını Sağlar

Veri kaybı işletmeler için felaket olabilir. Bu sebeble, işletmeler iş hayatında aksaklıklar yaşayabilir ve değerli müşteri bilgilerinin kaybı sorunuyla yüz yüze gelebilir. Veri kurtarma ticari açıdan işletmelerin zarar etmesinin önüne geçer.

 Anılarınızı ve Bilgilerinizi Kaybetmemenizi Sağlar

Bireysel kullanıcılar veri kaybı sonucunda sevdikleriyle çekilmiş anı fotoğraflarını, mesajlarını ve kişisel dokümanlarını kaybedebilir. Veri kurtarma önemli dosyalarınıza tekrar ulaşmanızı sağlar.

 Zamandan Tasarruf Ettirir

Format sonrası ve veri kaybı sonrasında uygulama ve bilgilerinizi tekrar bulmanız zaman kaybetmenize yol açar. Veri kurtarma kaybettiğiniz uygulamaları tekrar indirerek zaman kaybı yaşamanızın önüne geçer.

Kişisel Verileriniz Korunur

Kişisel verilerin gizliliği çerçevesi altında çalışan bir firmayla anlaşırsanız dosyalarınız açılmadan, özel hayatınıza saygı duyulan bir hizmet ile kişisel alanınıza müdahale edilmeden verilerinizi koruyabilirsiniz.

 Cihazınızın Sorunsuz Bir Şekilde Çalışmasını Sağlar

Veri kurtarma özellikle SSD sisteminde fazla bilginin alınamadığı durumlar, virüs saldırısı gibi verilere saldıran hallerde cihazınızın verilerini kurtararak cihazınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar.

Hangi Veri Kurtarma Firması?

Kaliteli, sadece veri kurtarma ve veri sistemi ile ilgili bir alanda, kendi laboratuvarlarında hizmet veren güvenilir bir veri kurtarma firması seçmeniz cihazınızdaki verilerin profesyonel bir şekilde kurtarılabilmesi bakımından çok önemlidir. Bu nedenle firma seçimi yaparken kurumsal, profesyonel hizmet veren, uzman kişiler ile çalışan firmalardan yana tercih hakkınızı kullanmanızı öneririz.

izmir veri kurtarma

izmir veri kurtarma

İzmir Veri Kurtarma - Database Veri Kurtarma

Hizmet verdiğimiz diğer iller

Adana, Adıyaman, Afyon,  Ağrı,  Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, K.maraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı