Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Hatay Veri Kurtarma

Hatay Veri Kurtarma

Sabit diskler veritabanlarımız, belgeler, e-postalar ve sözleşmelerden tatil veya ilk doğan bir çocuğa alınan aile fotoğraflarına kadar tüm önemli iş ve kişisel verilerimizi korur. Korku, aniden değerli verilerimizi kaybetmiş olduğumuz zaman gelir. Evinize anahtar kaybetmek gibi ve eve geri dönmek için herhangi bir yedek anahtar yok. Birdenbire, verilerinizden kilitlendiniz. İşte bu konuda bizler gibi veri kurtarma şirketleri devreye giriyoruz.

Hatay Veri Kurtarma bölgesinde kargo ile disklerinizi bize göndererek yardımcı oluyoruz.

  • Açılmayacak bilgisayarlar
  • Erişilemeyen sürücüler ve bölümler
  • Veriyi çalıştıramayan veya yükleyemeyen uygulamalar
  • Bozuk veri ve virüsler
  • Sabit sürücü bileşeni hatası (Tıklama sesi, HD hiç çalışmama v.b gibi)
  • Sabit disk çökmesi
  • Sürücüye yangın ve su hasarı
  • Medya yüzey diski kontaminasyonu ve hasarı
  • Sabit disk birimlerinin bölümlerinin yanlışlıkla biçimlendirilmesi
  • Yanlışlıkla verilerin silinmesi

Yukarıda yazılan nedenlerden dolayı verilerinizi kaybettiyseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Firmamız ANKARA merkezli profesyonel veri kurtarma firmasıdır.

Diskinizi herhangi bir kargoya vererek bize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Hatay veri kurtarma olarak siz değerli müşterilerimize bölgenizde destek vermekteyiz.

Hatay Veri Kurtarma , düşük seviyeli veri sektörlerini inceleyerek ve önemli verilere erişmek için dosya sistemi yapılarına hangi düzeltmelerin gerektiğini belirleyerek ham görüntüyü kullanır. Bazen mevcut dosya sistemi yapıları eksik veya çok fazla hasarlıdır, bu veriler doğrudan ham görüntünün bir veya daha fazla parçasından çıkarılmalıdır.

Bir kurtarma başarılı bir şekilde gerçekleştirildikten sonra, dosya listeleri oluşturulur ve veri geçerliliği ve bütünlüğü kontrol edilir.

Kurtarma sonuçları, başarılı bir kurtarma sürecinin doğrulanması kapsamında müşteriye sunulacaktır.

Müşterinin bu aşamada kendisinin sorması gereken en büyük soru, kayıp verilerinize eklediğiniz empoze derecesi ve geri almama riskiniz olup olmadığına bakılmaksızın. Veriler daha az kritikse ve belki bir veya birkaçını yedek bir bant veya harici bir sabit sürücü gibi başka kaynaklardan geri alırsanız, belki de DIY sabit disk kurtarması ile deneme yapmanıza ve yazılım indirip yükleyemeyeceğinizi görmenize izin verebilirsiniz. internetten ve veri kurtarma şansı olup olmadığına bakın. Ancak verileriniz kritik önem taşıyorsa ve başka bir kaynaktan almanın bir yolu yoksa, Data Veri Kurtarma Lab gibi profesyonel ve saygın bir sabit disk kurtarma hizmeti sağlayıcısı kullanmayı düşünmelisiniz .