(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Güvenlik Kamera Kurtarma

Anasayfa » Güvenlik Kamera Kurtarma

Güvenlik Kamera Kurtarma, DVR Kayıt Cihazlarından kurtarma işlemidir. Güvenlik Kamera sistemlerinin harddiski yanlışlıkla biçimlendirilmesi sonucu veya kamera kayıt cihazının harddiskinin bozulması gibi sebeplerden dolayı görüntülerin kurtarılması işlemidir.

Güvenlik Kamera Kurtarma

Güvenlik Kamera Kurtarma

Eğer Güvenlik kamera sisteminizin harddiskinden yanlışlıkla videolarınız silindi ise veya yanlışlıkla format atılmış ise hiçbir müdahale yapmadan ve kurcalanmadan mutlaka uzman servisimden destek alınız.

Güvenlik kamera Harddiskini PC’ ye, Bilgisayarlara bağlamayınız..!!!

CCTV DVR veri kurtarma, DVR (dijital video kaydedici) verilerini kurtarma, güvence altına alma ve kopya oluşturmak için adli kurtarma yöntemlerini kullanma işlemidir. Adli araçlar, orijinal depolama ortamının bütünlüğünü etkilemez. Dahası, DVR kurtarma prosedürlerimiz, adli tıp topluluğunda kabul edilen en iyi uygulamalara dayanmaktadır. Dünyanın dört bir yanındaki yüzlerce kolluk kuvveti, videoları kurtarmak için aynı süreçleri kullanıyor.

SUNDUĞUMUZ DVR KURTARMA HİZMETLERİ (Güvenlik Kamera Kurtarma)

  • Kasıtlı veya yanlışlıkla biçimlendirilmiş video verileri
  • Video verileri kasıtlı olarak veya yanlışlıkla silinmiş veya silinmiş
  • CCTV DVR sabit sürücü hatası..
Güvenlik kamera Kurtarma

Güvenlik Kamera Kurtarma

Mobil DVR sabit sürücü hatası..Hasar görmüş veya bozulmuş DVR, MDVR, NVRCCTV Sisteminin depolandığı yerde yangın çıkması..

dvr warning sign Database.com.tr  KENDİNİZİ KURTARMAYA ÇALIŞMAYIN !!

DVR’deki demontaj, yeniden biçimlendirme, aşırı kullanım ve diğer tüm değişiklikler sabit sürücü verilerini kalıcı olarak yok edebilir. Yanlışlıkla veya kasıtlı olarak silinen video dosyaları da veri kaybı durumlarıdır. Sabit sürücüler ve diğer depolama aygıtları fiziksel olarak zarar görebilir ve bu durumda video dosyalarının dikkatlice kurtarılması gerekir. Silinen videoları doğru bir şekilde geri yüklemek için ve güvenlik kamera kurtarma için,  araştırmacılar bir video adli tıp uzmanı tarafından nitelikli adli kurtarma işlemine güveniyor.

  • Video diskinin başlatılmasını izlemek için Windows’taki hatalı işlem nedeniyle kurtarın.
  • Yanlış kullanım gözetim video silme süresi nedeniyle kurtarın.
  • DVR cihazında sabit diskin başlatılması nedeniyle kurtarın.
  • Endeksin neden olduğu hasardan dolayı kurtarma, video kaydedici indekslenemiyor
  • Sabit disk bozuk sektörler nedeniyle video restorasyonu indekslenemiyor.

Geçmişteki videodaki verilerin üzerine geçerli videonun üzerine yazılırsa, dvr hdd’den veri kurtarmak mümkün değildir. Daha Fazla Bilgi İçin Diğer Sayfamıza tıklayınız.

dvr recovery Database.com.tr

Güvenlik Kamera Kurtarma

Kurtardığımız Bazı Kayıt Cihazının Format Biçimleri

01: Hikvision DVR Sistemi;
02: DaHua DVR Sistemi;
03: WFS DVR Sistemi;
03: Jovision DVR Sistemi;
04: Uniview (0x11) DVR Sistemi;
05: Uniview (0x1C) DVR Sistemi;
06: HanBangGaoKe DVR Sistemi;
07: HuaYi DVR Sistemi;
08: WAPA DVR Sistemi;
09: ZhiLing DVR Sistemi;
10: AEBELL DVR Sistemi;
11: LECHANGE DVR Sistemi;
12: TP-LINK DVR Sistemi;
13: JOOAN DVR Sistemi;
14: NVR1 DVR Sistemi;
15: Tiandy DVR Sistemi;
16: Samsung DVR Sistemi;
17: YingShiTong DVR Sistemi;
18: JiuAn DVR Sistemi;
19: NBDNEJ DVR Sistemi;
20: ZhongShiAnFang DVR Sistemi;
21: KEDACOM DVR Sistemi;
22: TSINGHUA TONGFANG DVR Sistemi;
23: SUPCON DVR Sistemi;
24: DiAnShi DVR Sistemi;
25: Topsee DVR Sistemi;
26: YuShiTong DVR Sistemi;
27: WEITDY DVR Sistemi;
28: ONSEE DVR Sistemi;
29: QuanRui DVR Sistemi;
30: Ezviz DVR Sistemi;
31: ORVIBO DVR Sistemi;
32: XiaoMi DVR Sistemi;
33: HUAWEI DVR Sistemi;
34: D-LINK DVR Sistemi;
35: SONY DVR Sistemi;
36: Panasonic DVR Sistemi;
37: Lenovo DVR Sistemi;
38: DTVS DVR Sistemi;
39: WSDA DVR Sistemi;
40: Cloudsee DVR Sistemi;
41: FENG DVR Sistemi;
42: YESTV DVR Sistemi;
43: VSTARCAM DVR Sistemi;
44: YiShiAn DVR Sistemi;
45: QiDun DVR Sistemi;
46: HuaChuangShiDai DVR Sistemi;
47: QiFang DVR Sistemi;
48: JingKe DVR Sistemi;
49: ShenZhouWeiShi DVR Sistemi;
50: HuaShi DVR Sistemi;
51: JunMinShi DVR Sistemi;
52: XinAnShi DVR Sistemi;
53: FengChi DVR Sistemi;
54: NKED DVR Sistemi;
55, MeiDiShiXun DVR Sistemi;

Güvenlik Kamera Kurtarma Nedir?

guvenlik kamera kurtarma

Evinizin ya da iş yerinizin çevresinde güvenlik kameraları kullanmak, güvende kalmanıza olanak tanıyacak önemli bir tedbirdir. Hırsızlardan korunmanızı sağlayacak en önemli yöntem, şüphesiz ki, güvenlik kameraları olur. Güvenlik kameraları sınırsız depolama alanına sahip olmadığı için kimi zaman veri sorunları meydana gelmektedir. Özel veri kurtarma yazılımı ile güvenlik kamerası veri kaybı problemleri çözülebilmektedir. Güvenlik kamera kurtarma hizmeti, DVR kayıt cihazından kurtarma işlemi olarak bilinmektedir.

Güvenlik kameralarının sistemlerinde yer alan harddisk, yanlış biçimlendirme ya da kamera kayıt ekipmanının bozulması gibi nedenlerden ötürü bozulabilir ve görüntüler kaybolabilir. Veri kaybı durumunda devreye giren firmamız, server veri kurtarma ve sunucu veri kurtarma hizmeti alanlarında olduğu gibi güvenlik kamera kurtarma alanında da en güvenli ve en kaliteli hizmeti sağlar.

Hem DVR hem de NVR, CCTV sistemlerdir. Dolayısıyla güvenlik sistemlerinden alınan görüntüleri depolamak için kullanılır. İkisi arasında fark bulunur. DVR, analog bir dijital video kaydedicidir. NVR ise ağa bağlı bir dijital video kayıt sistemi olarak bilinir. Güvenlik kamera kurtarma hizmeti, DVR sistemlerine uygulanan profesyonel işlemler bütünüdür. Bu işlemler sayesinde verileriniz kurtarılır.

Güvenlik kamerası sistemleri, koaksiyel kablo vasıtası ile görüntüleri bilgisayar ekranına aktarır. Analog kameralar barındıran DVR sistemi, alanında profesyonel ve deneyimli kişiler tarafından işlem görmelidir. Aksi durumda kalıcı veri kaybı durumu meydana gelebilir.

Güvenlik kameraları, evlerde ve iş yerlerinde tam güvenliği sağlamak adına geliştirilen ve 7/24 kesintisiz kayıt yapan sistemlerdir. Bu kayıtlar çoğunlukla DVR’ın içinde yer alan bir sabit sürücüde yani HD sisteminde muhafaza edilir. Arızalı harddiskten veri kurtarma işlemlerinde olduğu gibi güvenlik kamera kurtarma hizmetlerinde de özel veri kurtarma yazılımı kullanmaktayız. Deneyimli ve bilgili ekibimiz, güvenlik kamerasındaki problemi hızlıca tespit eder ve ardından veri kurtarma adımlarına geçer.

Güvenlik Kamerası Veri Kaybı Neden Olur?

guvenlik kamera kurtarma

Güvenlik kamera kurtarma hizmetine gereksinim duymanızı sağlayan bazı sebepler oluşabilir. Veri kurtarma programları ve özel uygulamalar ile bu tür bir problemin üstesinden gelebiliriz. Arızalı harddiskten veri kurtarma gibi hususlarda olduğu gibi güvenlik kamerası veri kurtarma işlemlerinde de son derece profesyonel ve tecrübeliyiz. Güvenlik kameralarında veri kaybının sebepleri şunları içerir:

Güvenlik Kamerasında Mekanik Arıza

Güvenlik kameralarında veri kaybı yaşanmasının ana nedenlerinden biri, ekipmandaki mekanik arıza olabilir. Bu tarz arızalar, cihazın darbe alması, zamanın yol açtığı mekanik aşınma gibi sebeplerden kaynaklanabilir. Böyle bir durumda güvenlik kamerası veri kurtarma gereksinimi ortaya çıkar. Güvenlik kamera kurtarma hizmetleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Güvenlik Kamerasında Yazılım Hasarı

Yazılım, doğrudan cihazın donanımında yer alır ve kamera sisteminin doğru şekilde çalışmasını sağlar. Yazılımla alakalı sorunlar da güvenlik kamerasında veri kaybı problemini teşvik edebilir. Bu bağlamda sorunların üstesinden gelmenin en kolay yolu, firmamızdan yardım almaktır. Veri kurtarma fiyatları açısından da bütçe dostu politikalar benimseyen şirketimiz, sizlere en iyi biçimde yardımcı olur.

Güvenlik Kamerası Depolama Alanının Tükenmesi

Güvenlik kamerasındaki veri kaybının bir başka nedeni de depolama alanının tükenmesi olmaktadır. Kişisel bilgisayarlarda olduğu gibi sabit diskler, güvenlik kamerası sistemlerinde de zaman içinde bilgiyle dolar. İlerleyen zamanda depolama sorunu oluşur. Bundan ötürü sürekli olarak depolama bilgisi kontrol edilmelidir. Yeni kayıtların oluşturulabilmesi adına eski ve kullanılmayan kayıtların silinmesi lazımdır. Eğer ki, eski ve kullanılmayan kayıtları silmezseniz, depolama sorunu sebebi ile yeni kayıtlar kaydedilmez.

guvenlik kamera kurtarma

Güvenlik Kamerasının Yeniden Biçimlendirilmesi veya Bozulması

Güvenlik kamerası sistemindeki HD’nin yeniden biçimlendirilmesi de veri kaybı yaşatmaktadır. Bu durum kazara nedenlerden ya da sabit sürücü sorunlarından kaynaklanabilir. Bu gelişme ise yakalanan görüntülerin kaybolmasına sebep olan disk bozulması durumunda da oluşur. Hatalı bir biçimde silinen verilerin yeniden elde edilmesi profesyonel destek şarttır. Güvenlik kamera kurtarma işlemleri, firmamız tarafından yerine getirilmektedir.

Güvenlik Kamerası Görüntülerinin Yanlışlıkla Silinmesi

Yanlışlıkla ya da ihmal sonucunda güvenlik kamerası görüntüleri silinebilir. Bu kayıp verilerin kurtarmak için alanında uzman ve tecrübeli ekibimizden destek alabilirsiniz. Her daim müşteri istek ve beklentilerini maksimum seviyede karşılayan DataBase, güvenlik kamera kurtarma hususunda da sizlere optimal manada yardımcı olur. Veri kaybı hizmeti için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı