(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Veri Kurtarma Yazılımı

Anasayfa » Veri Kurtarma Yazılımı
veri kurtarma yazılımı

veri kurtarma yazılımı

Veri kurtarma yazılımı genel anlamda bilgisayarlardaki silinen veya kaybolan dosyaların kurtarılmasını sağlayan yazılım türlerine verilen isimdir. Veri kurtarma yazılımları sayesinde bilgisayarınızdan silinmiş olan verilerinizi bir kaç adımda kurtarmanız mümkündür.

Bilgisayarlar yaptığı işlevlerinin yanı sıra büyük depolama alanlarına sahiptir. Dolayısıyla iş için kullandığınız bir bilgisayardaki verileriniz sadece sizin için değil müşterileriniz içinde çok önemlidir. özellikle müşteri kayıtlarını, bilgilerini tuttuğunuz bilgisayarınızda veri kaybolması demek işlerin düşündüğünüzden daha sıkıntılı bir hale gelmesi anlamını taşıyabilir.

veri kurtarma programi

veri kurtarma programi

Veri Kurtarma Yazılımı

Veri kurtarma yazılımları işlevlerine göre farklı özelliklere sahiptir. Kullanacağınız yazılımın seçimini de verilerinizin hassasiyetine göre seçmeniz gerekir. Eğer amacınız sıradan verilerinizi kurtarmak değilse bu durumda işi daha sıkı tutacak olan yazılımları aramanız gerekiyor.

Piyasadaki en iyi veri kurtarma yazılımları genellikle ücret karşılığında satılıyor ve bir kez işinize yarayacak bir yazılım için yüksek ücretler ödemek istemediğiniz de yapmanız gereken tek şey var o da ücretsiz olan yazılımları incelemektir.

İlginizi Çekebilir: Veri Kurtarma Şirketleri

Ücretsiz Veri Kurtarma Yazılımları

Ücretsiz veri kurtarma yazılımları ise daha basit olarak hazırlanmıştır. Ancak bu tür yazılımları kullanmanın da beraberinde getirmiş olduğu bir takım riskler olabilir. Örneğin bilgisayarınızdaki verilerinizi kurtarmaya çalışırken indirdiğiniz program sizin başınıza bela olabilir. Çünkü korsan bir yazılımı da bilgisayarınıza yükleme gibi bir sorunla karşılaşabilirsiniz.

Verilerin kaybedilmesinin sıkıntısı kaybolan veriye göre çok kıymetli olabilir ve bunun tespitini de, ancak kendiniz yapabilirsiniz. Eğer siz verilerinizin hassas olduğunu düşünüyor ve mutlaka geri getirmek istiyorsanız bu durumda yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olmalıdır.

Database Veri Kurtarma Hizmeti

Database.com.tr veri kurtarma konusunda size profesyonel destek sağlayacaktır. Verileriniz kurtarılmaya başlamadan önce ilk olarak sorunun ne olduğu tespit edilir ve bunun içinde cihazınız ön incelemeye alınır. Ön inceleme sonrasında ise fiyat belirlemesi yapılarak sorunun çözülmesi için gerekli adımların atılmasına geçilir.

Veri kurtarma yazılımı özel olarak geliştirdiğimiz sistemdir. Laboratuvarımıza alınan hard diskiniz hijyenik bir ortamda verilerinizi kurtarmak için çalışmaya başlanır.

Veri kurtarma hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı