Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

SSD Veri Kurtarma

(SSD) teknolojisi güvenilirlik açısından ilerlemiştir, ancak mükemmel olmaktan uzaktır. Cihazınızdaki dosyaları okuyamayacağınız zaman, formatın karmaşık mimarisini anlayan bir veri kurtarma şirketine ihtiyacınız vardır – ve en iyi sonuç için, durumunuz deneyimli mühendislere ve en son teknolojiye ihtiyaç duyar.

SSD Veri Kurtarma, Arıza sebeblerinin bir çoğuda bir anda bilgisayar görmüyor şeklinde bir uyarı gelmektedir. SSD tamir edilmesi pek mümkün değildir. SSD harddiskten veri kurtarma programı şeklinde arama yapan kullanıcılar maalesefki bu durum karşısında çaresiz şekilde kalmaktadırlar. Verileriniz önemli ise mutlaka bir laboratuvar ve uzman kişilere başvurmanız gerekmektedir.

Veri Kurtarma Süreci

Sabit disk veri kurtarma işleminden çok farklıdır ve tamamen farklı araçlar gerektirir. Sabit diskler, fiziksel olarak hareket eden manyetik malzemeler hakkında bilgi depolarken, katı hal sürücülerinde hareketli parçalar yoktur. Sabit disklerden çok daha hızlıdırlar, ancak aynı zamanda hafıza aşınması ve fiziksel hasara maruz kalırlar. Bu, SSD’nin güvenilir olmasına rağmen, mükemmel değildir ve mühendislerin bozuk veya silinmiş dosyaları kurtarmak için özel bir işlem kullanması gerektiği anlamına gelir.

SSD Veri Kurtarma

Bozuk SSD Kurtarma

SSD veri kurtarma için temel süreç bir değerlendirme ile başlar. Birkaç faktöre bağlı olarak değişen bir fiyat teklifi sunuyoruz. En önemli faktör, davanın Seviye 1 veya Seviye 2’nin toparlanması olarak kabul edilip edilmediğidir:

  • Seviye 1 Katı Hal Sürücüsü Kurtarma – Bu seviyede, SSD minimum fiziksel onarım gerektirebilir, ancak çoğu onarım sürücünün yazılımını (Datarecovery.com’un araştırma laboratuvarında geliştirilen donanım kullanılarak erişilir) içerecektir. Ayrıca SSD’ye erişebilir ve bozuk dosyaları yazılımla düzeltebiliriz. Sürücünün bozulmamış denetleyicisini kullanarak sürücünün bir görüntüsünü gerçekleştiririz, ancak bilgileri depolayan çipleri (flaş çipleri) çıkarmayız.
  • Seviye 2 Katı Hal Sürücüsü Kurtarma – Bunlar, dikkate değer fiziksel hasar veya elektronik hasar ile daha ciddi kazanımlardır. Bellek yongalarını çıkarmamız, her bir çipin bir ham dökümünü oluşturmamız ve daha sonra SSD’nin erken bellek aşınmasını önlemek için kullandığı aşınma seviyesi algoritmasını uygulamamız gerekecek Genelde, yıpranma algoritmasını belirlemek için veri yapılarını tanımlarız; Bu genellikle çok zor bir süreçtir, ancak başarı oranlarımız hala yüksektir.

SSD Veri Kurtarma

Her iki durumda da bilgileri okumak ve cihazdaki herhangi bir dosyanın kullanılabilir bir kopyasını oluşturmak için özel araçlar ve yazılımlar kullanacağız. Çoğu katı hal sürücülerinin kullanıcı tarafından onarılabilir bileşenlere sahip olmadığının ve önemli bir veri kurtarma merkezine hasarlı SSD göndermenizi kesinlikle öneririz.

Firmamız veri kurtarma konusunda sizlere çözüm üretebilir. Bozuk SSD Kurtarma için bizlere başvurabilirsiniz. SSD Veri Kurtarma Programları maalesefki sonuçsuz kalacaktır.

SSD  diğer sayfamıza tıklayabilirsiniz..

 

ssd veri kurtarma 2 - SSD Veri Kurtarma

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı