(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sandisk SSD Veri Kurtarma

Anasayfa » Sandisk SSD Veri Kurtarma

SanDisk SSD sürücüsündeki dosyaları yanlışlıkla sildiyseniz ve bunları geri almak istiyorsanız endişelenmeyin. SanDisk SSD sürücüsünden dosyaları kurtarmak için en iyi seçenekler firmamızda mümkündür.

sandisk ssd veri kurtarma

sandisk ssd veri kurtarma

Sandisk SSD Veri Kurtarma

Bu günlerde SSD Harddiskler (SSD) giderek daha popüler hale geldi. Günümüzde bilgisayar ve dizüstü bilgisayar üreticilerinin çoğu, yüksek dayanıklılığı, kararlılığı ve mükemmel performansı nedeniyle sistemlerinde SSD seçiyorlar.

SanDisk SSD Veri Kurtarma , dünyaca ünlü bir depolama cihazı üreticisi olarak, SanDisk Extreme PRO M.2 NVMe 3D SSD, SanDisk Extreme 900 Portable SSD, SANDISK ULTRA 3D SSD, SanDisk Extreme 510 Portable SSD, SanDisk Extreme Portable gibi birçok mükemmel SSD disk üretmiştir. SSD ve SanDisk SSD Plus.

SSD, veri depolamak için normal sabit sürücüden daha fazla güvenilirlik, kararlılık ve mükemmel performans sağlasa da, yaygın olan bir şey var: veri kaybı . Kazara silme veya biçimlendirme meydana gelebilir.

Sandisk SSD Veri Kurtarma işlemleri için, laboratuvarımız bozulan veya hiç görmeyen Sandisk SSD disklerden veri kurtarabilir.

SanDisk SSD Verilerinin Silinmesine Neden Olan Nedir?

SanDisk SSD’den silinen dosyaları nasıl geri getireceğimize geçmeden önce, önemli dosyalarınızın kaybolmasına neden olan nedenlere bakalım.

  • Her türlü elektronik veya fiziksel parça hasarı
  • Kötü sektörler nedeniyle veri kaybı
  • Ayrıca verilerin üzerine aşırı yazma
  • Virüs veya Kötü Amaçlı Yazılım
  • Yanlışlıkla dosyalar silindi
  • Yazılımın veya işletim sisteminin bozulması da veri kaybı

Yukarda bahsedilen durumlarda veriler kurtarılabilir. Eğer teknik bilginiz yoksa şayet kendinizce bir şeyler yapmayınız.

sandisk ssd veri kurtarma 1

sandisk ssd veri kurtarma 1

Sandisk Ultra SSD Veri Kurtarma

SSD diskler, güvenilirlikleri ve hızları ile bilinir, ancak fiziksel hasarlardan ve veri kaybından muaf değildir. Bir SSD’nin HDD’den daha güvenilir olacağı asla varsayılmamalıdır. Güç kaynağı, kapasitörler ve elektronik bileşenler bozulabilir ve veri kaybını HDD’lerdekinden daha da öngörülemez hale getirebilir ve bazen herhangi bir uyarı işareti olmadan.

SanDisk Extreme taşınabilir SSD, hem Windows kullanıcıları hem de Mac kullanıcıları için güvenilir bir SSD’dir. Firmamız ayrıca bir çok ssd markalarından, ssd veri kurtarma yapabilmektedir.

SanDisk Extreme taşınabilir SSD’den dosyalar silindiğinde veya kaybolduğunda, silinen veya kaybolan dosyaları geri getirebilecek güvenilir çözümler her zaman vardır!

Database, SanDisk Extreme taşınabilir SSD’den kaybolan tüm dosyaları kolayca kurtarabilmenizi sağlamak için kolay ve güçlü SanDisk Extreme taşınabilir SSD veri kurtarma çözümü sunar.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı