(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Android Veri Kurtarma

Anasayfa » Android Veri Kurtarma

Android veri kurtarma işlemleri, telefondan silinen fotoğraf, müzik, belgeler, resimler ve diğer dataları kurtarma işlemleridir. Firmamızda bu işlemler ileri teknolojik mobil inceleme cihazları ve yazılımları ile yapılmaktadır. Firmamız aynı zamanda silinen rehber ve sms kayıtlarını da başarı ile kurtarabilmektedir. Android telefonlarınızı veya tabletlerinizi kullanmaya devam edin ve verilerinizi kaybettiğinizi fark ettikten sonra kayıp verileri mümkün olan en kısa sürede getirmeye çalışırız ve bu konuda başarı oranlarımız yüksektir.

Bazı durumlarda cep telefonları root yazılımı istemektedir. Android veri kurtarma rootsuz işlemde gerçekleştirilebilir. Android silinen dosyaları geri getirme işlemleri, eğer cep telefonunuzun fiziksel bir problemi veya donanımsal olarakta problemi var ise, verileri kurtarmak mümkündür. Anakartı çalışmayan veya sıvı teması olmuş telefonlardan da veri kurtarmak mümkündür. İnternette silinen fotoğrafları kurtarma programı altında bir çok program bulunmaktadır. Fakat bu tip programlar genelde ya demo dur yada donanımsal olarak problemli olan telefonlarınızın verilerini kurtaramamaktadır.

Android Veri Kurtarma

  • Multimedya dosyaları: Telefondan silinen fotoğrafları, video, ses ve müzik dosyaları Android akıllı telefonlardan ve tabletlerden geri yükleyebiliriz. Silinen fotoğrafları geri getirme işlemleri firmamızda başarı oranı yüksektir.
  • Veri tabanı dosyaları : SMS mesajları, rehber listesi ve arama geçmişi, ad, şirket, iş unvanı, e-posta adresi, saat ve benzeri ayrıntılı bilgilerle Android’den silinmiş olabilir.
  • Whats App & Viber :  WhatsApp ve Viber sohbetlerini (mesajlar, fotoğraflar, videolar, vb. Dahil olmak üzere) kurtarmak için firmamıza başvurabilirsiniz.
  • Belgeler : Microsoft Word, Excel, PPT, PDF, TXT, RAR, ZIP vb. Geri yüklenebilir.
  • Tüm popüler cihazlar:  Android akıllı telefonlardan ve Samsung, HTC, Motorola, Sony, Google, LG, Huawei ve diğerleri gibi tüm markaların tabletlerinden veri kurtarabiliriz.
  • Desteklenen Android işletim sistemi: Android 2.0 ve sonrası sürümleri (Android 7.0 Nougat dahil) tamamen kurtarabiliriz.
  • Dahili bellek ve SD kartı: Dahili bellekten ve SD karttan silinen veya kaybolan dosyalar, Android cihazından serbestçe geri getirebiliriz.

Silinmiş dosyaları geri getirme işlemleri firmamızda yapılmaktadır. Dosyaları geri yükleme işlemleri

Cep telefonları ve akıllı telefonlar büyük miktarda bilgi depolar ve veri kaybı kullanıcı için felaket olabilir. Veri Kurtarma Uzmanları, chip-off ve JTAG tekniklerini kullanarak işletim sistemini atlayabilir ve flash bellek yongalarını fiziksel olarak çıkarabilir. Mikroskoplarla birleştirilmiş son teknoloji PC-3000 Flash Spider Board Adaptörleri ile kurtarma şansı son derece yüksektir. Dahası, teknolojik pin çıkışlarına lehimleme yapılmadan çiplere zarar verilmez, zamandan tasarruf edilir ve risk azaltılır. Tekniklerimiz o kadar gelişmiştir ki, Polis Kuvvetleri tarafından karmaşık cep telefonu adli vakalarında düzenli olarak ilgileniyoruz. 

Ayrıca bazı durumlarda veri kurtarmak için telefona root atma yapabilirsiniz.

Ham bilgiyi bellek yongaları üzerinde bit-bit sorgulayarak, her üreticiye özgü veri parametrelerini ve pinout düzenlerini anlayarak, verilerinizi düşük seviyeli bir görüntüden yeniden oluşturabiliriz. Ek olarak, çiplerin hasar gördüğü veya şifreleme ile kilitlendiği ham verilere erişim sağlayabiliriz. Her bellek yongasının temel özelliklerinin sağlam bir şekilde anlaşılması, yongaları çıkarabilmek ve sorgulamaya hazırlayabilmek için önemlidir. Bu, yüzlerce farklı çipin yapılandırmalarını, bellek türlerini, algoritmalarını ve JTAG konektörlerini içerir.

Her Android telefon işletim sistemi, dosya yapısı ve verileri depolama şekli bakımından oldukça farklıdır. Verilerin çoğu geçicidir ve veri kurtarma teknikleri, sabit disk kurtarmadan çok farklıdır. Verileri korumak için mühendislerimiz tarafından ek adımlar gerekiyor, bu nedenle Veri Kurtarma Uzmanları, kritik Android cep telefonu verilerinizi kurtarmak için en iyi konumdadır.

Bilgisayar telefonu görmüyor diye bir probleminiz  varsa makalemizi okuyabilirsiniz. 

Android Veri Kurtarma

Telefon veya tabletiniz den  verileriniz, fotoğraflarınız ve videolarınız yanlışlıkla silinmişse veya kaybolmuşsa firmamızdan bu konuda destek alabilirsiniz. En ekonomik fiyatlara verilerinizi geri sizinle buluşturabiliriz.

android veri kurtarma

android veri kurtarma

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı