Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Android Veri Kurtarma

Android veri kurtarma işlemleri, telefondan silinen fotoğraf, müzik, belgeler, resimler ve diğer dataları kurtarma işlemleridir. Firmamızda bu işlemler ileri teknolojik mobil inceleme cihazları ve yazılımları ile yapılmaktadır. Firmamız aynı zamanda silinen rehber ve sms kayıtlarını da başarı ile kurtarabilmektedir. Android telefonlarınızı veya tabletlerinizi kullanmaya devam edin ve verilerinizi kaybettiğinizi fark ettikten sonra kayıp verileri mümkün olan en kısa sürede getirmeye çalışırız ve bu konuda başarı oranlarımız yüksektir.

android telefondan veri kurtarma - Android Veri Kurtarma

android telefondan veri kurtarma

Bazı durumlarda cep telefonları root yazılımı istemektedir. Android veri kurtarma rootsuz işlemde gerçekleştirilebilir. Android silinen dosyaları geri getirme işlemleri, eğer cep telefonunuzun fiziksel bir problemi veya donanımsal olarakta problemi var ise, verileri kurtarmak mümkündür. Anakartı çalışmayan veya sıvı teması olmuş telefonlardan da veri kurtarmak mümkündür. İnternette silinen fotoğrafları kurtarma programı altında bir çok program bulunmaktadır. Fakat bu tip programlar genelde ya demo dur yada donanımsal olarak problemli olan telefonlarınızın verilerini kurtaramamaktadır.

Andorid Veri Kurtarma

  • Multimedya dosyaları: Telefondan silinen fotoğrafları, video, ses ve müzik dosyaları Android akıllı telefonlardan ve tabletlerden geri yükleyebiliriz. Silinen fotoğrafları geri getirme işlemleri firmamızda başarı oranı yüksektir.
  • Veri tabanı dosyaları : SMS mesajları, rehber listesi ve arama geçmişi, ad, şirket, iş unvanı, e-posta adresi, saat ve benzeri ayrıntılı bilgilerle Android’den silinmiş olabilir. Geri getirebiliriz.
  • Whats App & Viber :  WhatsApp ve Viber sohbetlerini (mesajlar, fotoğraflar, videolar, vb. Dahil olmak üzere) kurtarmak için firmamıza başvurabilirsiniz.
  • Belgeler : Microsoft Word, Excel, PPT, PDF, TXT, RAR, ZIP vb. Geri yüklenebilir.
  • Tüm popüler cihazlar:  Android akıllı telefonlardan ve Samsung, HTC, Motorola, Sony, Google, LG, Huawei ve diğerleri gibi tüm markaların tabletlerinden veri kurtarabiliriz.
  • Desteklenen Android işletim sistemi: Android 2.0 ve sonrası sürümleri (Android 7.0 Nougat dahil) tamamen kurtarabiliriz.
  • Dahili bellek ve SD kartı: Dahili bellekten ve SD karttan silinen veya kaybolan dosyalar, Android cihazından serbestçe geri getirebiliriz.

Telefon veya tabletiniz den  verileriniz, fotoğraflarınız ve videolarınız yanlışlıkla silinmişse veya kaybolmuşsa firmamızdan bu konuda destek alabilirsiniz. En ekonomik fiyatlara verilerinizi geri sizinle buluşturabiliriz.

 

 

 

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı