Veri Kurtarma Analiz Hizmeti Ücretsizdir.

Hakkımızda

Firma Profili

2008 yılında kurulan şirketimiz  DataBase Bilgisayar,  bilişim sektöründe kendi ilgi alanı olan, Veri Kurtarma Hizmetlerini,  yaklaşık 20 yılı aşkın süredir bilgi ve deneyimini , gelişmiş teknolojik cihazlarla birleştirerek ANKARA merkezli Veri Kurtarma Laboratuvarını kurmuş ve sektörde yerini almıştır.

Gelişen dünya pazarında,  teknolojik olarak alt yapı yatırımlarını yapmış bu konuda uzman personelleri ile yola çıkmış, akılcı çözümler üreterek tüm Türkiye’ deki kullanıcıların verilerini kurtarmada  çözüm ortağı olma yolunda ilerlemektedir.

Teknolojik cihazlarımız ve yazılımlarımız sayesinde bir çok kurum ve kuruluşların dataları, verileri  ve yedeklerini kurtarılarak %98 başarıya ulaşılmıştır.

Sürekli kendini yenileyerek ve yatırımlar yaparak ülke genelinde digital ortamda saklanmış tüm verilerin yaşadığı riskten ve bozulan medya araçlarından kaynaklanan , ulaşılamayan tüm verileri kurtarmayı amaç edinmiştir.

Dünyanın en büyük disk üreticilerinden Toshiba, Western Digital, Samsung, Seagate, Fujitsu, Maxtor, Hitachi gibi disk markalarından veri kurtarma işlemleri yapılmaktadır.Veri Kurtarma Hizmetleri ANKARA

Tüm emeklerinizi geri çağırıyor ve size geri kazandırıyoruz…

DataBase Veri Kurtarma Hizmetleri – Ankara – 0850 207 87 71

Veri Kurtarma Firma