(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
firmamiz Database.com.tr
 
DataBase Veri Kurtarma Hizmetleri,  yaklaşık 15 yılı aşkın süredir veri kurtarma alanında bilgi ve deneyimini , gelişmiş teknolojik cihazlarla birleştirerek ANKARA ‘ da kendisine ait  Laboratuvarında hizmet vermektedir.

Database; Türkiye’ de bir çok kurum ve kuruluşların verilerini kurtarmış, yüzlerce bayi çözüm ortağı olan ve bu konuda gerçek referanslara sahip olmuştur.

Gelişen dünyada,  teknolojik olarak alt yapı yatırımlarını yapmış, bu konuda uzman personellerini yetiştirmiş ve yola çıkmıştır.

Türkiye’ deki tüm veri kaybı yaşayan kullanıcıların verilerini kurtarmada  çözüm ortağı olma yolunda ilerlemektedir.

Teknolojik cihazlarımız ve yazılımlarımız sayesinde bir çok kurum ve kuruluşların dataları, verileri  ve yedeklerini kurtarılarak %99 başarıya ulaşılmıştır.

Sürekli kendini yenileyerek ve yatırımlar yaparak ülke genelinde digital ortamda saklanmış tüm verilerin yaşadığı riskten ve bozulan medya araçlarından kaynaklanan , ulaşılamayan tüm verileri kurtarmayı amaç edinmiştir.

Dünyanın en büyük disk üreticilerinden Toshiba, Western Digital, Samsung, Seagate, Fujitsu, Maxtor, Hitachi, Sandisk, Kingston gibi disk markalarından veri kurtarma işlemleri yapılmaktadır.

Tüm emeklerinizi geri çağırıyor ve size geri kazandırıyoruz…

 
Misyonumuz
  • Yüksek Başarı Oranı
  • Veri Gizliliği / Kişisel Verileri Koruma
  • Ekonomik Fiyatlar
  • Müşteri Memuniyeti

Bizimle İletişime Geçin

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı