(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Karadeniz Veri Kurtarma

Anasayfa » Karadeniz Veri Kurtarma

Karadeniz Veri Kurtarma, İster önemli iş dosyaları ister paha biçilmez aile fotoğrafları olsun, dijital verilerin değerini ve kaybının olası sonuçlarını anlamak şirketimizin  misyonu, verilerinizi en zamanında ve uygun maliyetli şekilde kurtarma şansını en üst düzeye çıkarmaktır.

Tüm sabit disk sürücülerinden (HDD’ler), katı hal sürücülerinden (SSD’ler), çok sürücülü RAID’lerden ve mobil cihazlardan verileri kurtarıyoruz. Veri uzmanlarımız ayrıca, Microsoft SQL, Oracle ve diğer tüm veri tabanlarının yanı sıra VMware gibi sanallaştırma yazılımlarından veri kurtarma konusunda oldukça eğitimli bir firmadır.

Karadeniz Veri Kurtarma

Yeri doldurulamaz kişisel ve ticari verilerinizi kaybetmenin ne kadar korkunç olabileceğini biliyoruz. Herkesin durumu benzersizdir; bu nedenle veri kurtarma uzmanlarımız kişisel hikayenizi ve ihtiyaçlarınızı öğrenmek için zaman ayırır. Bazı veri kurtarma şirketlerinden farklı olarak, verilerinizin değerine veya dosya sayısına göre fiyatlandırma yapmayız, bunun yerine verilerinizi başarılı bir şekilde kurtarmak için aşılması gereken teknoloji kilometre taşlarına göre fiyatlandırma yaparız.

Silinen dosyalar, çökmüş sabit sürücüler veya başarısız RAID uzmanlık alanımızdır. Bununla birlikte, tescilli teknolojimiz, neredeyse tüm arızalı medya cihazlarından verileri kurtarmamıza izin verir. Daha fazla bilgi için diğer sayfamıza tıklayınız…

Laboratuvar içi veri kurtarma hizmetimizin avantajları.

Karadeniz Veri Kurtarma

Karadeniz Veri Kurtarma

Garantili Kurtarma: Verilerinizin kurtarılması veya sizden herhangi bir ücret alınmaz!

Güvenli ve Güvenli: Kurtarılan verileriniz her zaman gizli tutulur ve güvenli kasamızda çevrimdışı olarak saklanır, ardından vakanız kapatıldıktan sonra 30 gün içinde silin.

Dürüst İş Uygulamaları: Kurtarma işleminizi gerçek başarısızlığa göre fiyatlandırıyoruz.

Tüm Hata Türleri: Tıklama, bipleme, ölü, tanınmayan, dönmeyen, silinen, biçimlendirilen, virüsler, önyükleme yapmayan, döngüde önyükleme, mavi ekran, siyah ekran, soru işaretli dosya klasörü.

Tüm Dosya Türleri: Resimler, filmler, müzik, Microsoft Office belgeleri, Turbo Tax dosyaları, Outlook, Quicken, Photoshop, PDF ve çok daha fazlası.

Tüm Cihaz Türleri: Dizüstü bilgisayar, masaüstü, harici, tüm RAID’ler, NAS, flash sürücüler, kamera kartları, CD, DVD.

Tüm İşletim Sistemleri ve Dosya Sistemleri: Windows, Mac, Linux.

Karadeniz Veri Kurtarma, Karadeniz Bölgesine hizmet verdiğimiz Veri Kurtarma hizmetimiz şirketimizin bölgedeki müşteri memnuniyetinin göstergesidir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

En Uygun Fiyat: Sektörümüzde, temiz oda veri kurtarma hizmeti gerektiren mekanik olarak arızalı sabit diskler için.

Ücretsiz Teşhis ve değerlendirme, böylece sabit sürücünüzün gerçek arızasını belirleyebilir ve kurtarma işlemine başlamadan önce size kesin bir fiyat sağlayabiliriz.

Garantili Kurtarma: Verilerinizin kurtarılması veya sizden herhangi bir ücret alınmaz!

Vazgeçmeyeceğiz: Dosyalarınızı kurtarmak için mümkün olan her çözümü tüketene kadar … bizim için daha uzun sürse veya orijinal alıntı zaman dilimimizden daha zor olsa bile.

Dünyanın Önde Gelen Mühendisleri: Tıklayan, düşen veya sel, yangın, şimşek, deprem vb. Gibi bir doğal afete karışmış sürücüler de dahil olmak üzere aşırı sabit disk arızalarıyla çalışma konusunda uzmanlaşmış olan …

En Gelişmiş Ekipman ve Araçlar: son teknolojide kalmamıza yardımcı olur, böylece verilerinizi kurtarmak için rakiplerimizden daha fazla yeteneğe ve seçeneğe sahibiz. Başkalarının yapamadığı verileri genellikle kurtarırız.

Güvenli ve Güvenli: HIPPA ve PCI uyumluyuz. Kurtarılan verileriniz her zaman çevrimdışı olarak güvenli kasamızda saklanır ve burada gizli tutulur ve davanız kapatıldıktan sonra 30 gün içinde kalıcı olarak silinir.

Üretici Tüm önde gelen sabit sürücü üreticileri tarafından, garantinizi geçersiz kılmaksızın ISO 5 Sınıf 100 temiz odamızda arızalı sabit sürücünüzdeki verileri açmak ve kurtarmak için onaylanmıştır .

Tüm Masaüstü Sabit Disk ve Bilgisayar Arızaları: Tıklayan , bipleyen, vızıldayan, biten, tanınmayan ve dönmeyen, silinen, biçimlendirilen, virüs bulaşmış olanlar da dahil olmak üzere tüm mekanik ve mantıksal olarak arızalı sabit diskler ve masaüstü bilgisayarlardan verileri kurtarıyoruz t önyükleme, döngüde önyükleme, mavi ekranlar, siyah ekranlar veya soru işaretli dosya klasörüne önyükleme.

Her Türlü Veriyi Kurtarıyoruz: Ofis belgeleri, hesap tabloları, resimler, resimler, e-posta, SQL, QuickBooks, Sanal makineler, Peachtree, videolar, CAD dosyaları, tüm veritabanı dosyaları vb.

Tüm Masaüstü Sabit Disk Markaları: Western Digital, Seagate, Toshiba, Samsung, Fujitsu, Hitachi, HGST, Quantum ve Maxtor.

Tüm Masaüstü Bilgisayar Markaları: Dell, HP, Compaq, Lenovo, Asus, Acer, Samsung, Mac / Apple, Alienware, Sony, Gateway, MSI, iBUYPOWER, avatar ve daha fazlası …

Tüm İşletim Sistemleri: Windows, Mac, Linux, Unix, Novell, NAS, VMFS (VMware).

Temiz Oda Veri Kurtarma Laboratuvarımız Hakkında

Dosya Tasarrufları Veri Kurtarma mühendisleri, tozsuz ve statik olmayan ISO 5 sınıfı 100 temiz oda ortamımızda çalışır. Temiz oda ortamımız, veri kurtarma işlemi sırasında sürücünüze toz girmesi olasılığını ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Sıkı temizliğimiz, size mümkün olan en yüksek iyileşme şansını vermek için elimizden gelen her şeyi yaptığımızı kanıtlamanın bir başka yoludur.

karadeniz veri kurtarma

karadeniz veri kurtarma

Veri Kurtarma Mühendislerimiz

Karadeniz Veri Kurtarma, DataBase  Veri Kurtarma mühendisleri bizi rakiplerimizden ayıran şeydir. DataBase Veri Kurtarma Teknisyenlerimiz, zor veri kurtarma durumları söz konusu olduğunda asla pes etmemeye inanır. Diğer veri kurtarma şirketleri, bir vaka çok zor olduğu veya çok uzun süreceği için havlu attığında ….

Dosya Tasarrufu Mühendisleri asla pes etme tavrıyla ileriye doğru hareket eder. Bu, veri kurtarma becerilerimizi müşterilerin bizimki gibi bir veri kurtarma hizmetinden bekleyebilecekleri tipik sertifikaların ötesine geçmemizi sağlayan şeydir. Verilerinizin arızalı sabit diskinizden, RAID’den veya diğer medya aygıtlarınızdan kesinlikle kurtarılamayacağını kesin olarak belirleyene kadar pes etmeyeceğiz. Bu nedenle sık sık sabit disklerdeki verileri kurtarabiliriz ve RAID’in diğer şirketleri kurtarılamaz olarak adlandırır. Karadeniz Veri Kurtarma hizmetleri olarak bölgede onlarca bayisi bulunan firmayız. 

Karadeniz Veri Kurtarma Araçlarımız

DataBase Veri Kurtarma Şirketimiz, sektörümüzün sunduğu en güncel ve gelişmiş veri kurtarma araçlarını, yazılımları ve makineleri her zaman tutmaya ve korumaya kararlıdır. Gelişmiş araç setimiz, mühendislerimizin Dosya Koruyucularını rekabette önde tutmalarına olanak tanır, böylece sektör lideri kurtarma oranlarımızı koruyabiliriz.

Karadeniz Veri Kurtarma Prosedürlerimiz

DataBase Veri Kurtarma, veri kurtarma süreci boyunca HIPPA ve PCI uyumluluğumuzu (hasta ve finansal verilerin işlenmesi) sürdürmemize izin veren kendi tescilli prosedürlerini geliştirdi. Dosya Tasarrufları, teklif talep formlarımızdan ve özel izleme yazılımımızdan şirket içi politikalarımıza ve prosedürlerimize kadar, bu sürecin tamamen sizinle ve verilerinizle ilgili olduğunu bilir. Size mümkün olan en iyi deneyimi sunmaya ve bu sırada en üst düzeyde gizlilik ve güvenliği sürdürmeye kararlıyız.

Veri kurtarma sürecini basit, güvenli ve adil hale getiriyoruz: Sabit sürücünüzü ülke çapındaki 60 ofisimizden birine getirebilirsiniz ya da sabit sürücünüzü hiçbir ücret ödemeden ana temiz oda laboratuvarımıza güvenli bir şekilde ulaştırmak için size bir FedEx nakliye etiketi e-postayla göndereceğiz. Orada, deneyimli mühendislerimiz, sabit sürücünüzün kesin arızasını belirlememize yardımcı olmak için dünyanın en gelişmiş veri kurtarma araçlarını ve kapsamlı deneyimlerini kullanacaklar. 

Bu, size mümkün olan en doğru teklifi vermemizi sağlayacaktır. Daha sonra sizi geri arayacağız ve verilerinizin başarılı bir şekilde kurtarılması için size kesin bir fiyat vereceğiz. Bu noktada ….. verilerinizi kurtarmaya çalışmamızı isteyip istemediğinize karar vereceksiniz. Son olarak, kurtarılan tüm dosyalarınıza kolay erişim için kurtarılan tüm verilerinizi bir USB harici sabit sürücüye kaydedeceğiz. Verilerinizin başarılı bir şekilde kurtarılacağını garanti ederiz veya herhangi bir ücret alınmaz.

Uyarı: Sabit sürücünüzü asla kendiniz açmayın. Asla sürücünüzün kapağını aşağı bastırmayın. Sürücünüzü asla dondurucuya koymayın. Sabit sürücünüze asla dokunmayın, vurmayın veya düşürmeyin. Sabit sürücünüzün arızalandığını düşünüyorsanız, kapatın ve ona güç vermeye devam etmeyin. Sabit sürücüler son derece hassastır ve kolayca kurtarılamaz hale getirilebilir.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı