(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

SD Kart Veri Kurtarma

Anasayfa » SD Kart Veri Kurtarma

SD Kart Veri Kurtarma, Cihazınızı yanlışlıkla biçimlendirdiyseniz veya fotoğraflarınızı sildiyseniz, kaybolan verilerinizi geri almak için laboratuvarımıza başvurabilirsiniz.

Teknik bilginiz yoksa eğer lütfen microsd kart üzerinde herhangi bir tarama, biçimlendirme yapmayınız.

SD ve Micro SD kartların biçimi son on yılda sabit kalsa da, içlerinde kullanılan teknoloji için aynı şey söylenemez.

Sd kartı biçimlendirmeden kurtarmak, Bu cihazların içindeki elektroniği küçülten ve öncekilerden daha büyük olmayan cihazlarda artan depolama kapasiteleriyle sonuçlanan yeni teknolojiler geliştirmeye devam ediyor.

Bu üreticilerin yaptığı her değişiklikle, veri kurtarma teknisyenleri yeni zorluklarla karşı karşıya kalıyor

SD kartında ücretsiz bir analiz gerçekleştirirken, mikro sd kartınızdaki problemlere bakılacaktır.

SD Kart Veri Kurtarma

Sd kart silinen dosyaları geri getirme, Bir MicroSD’nin iç devresini açığa çıkarma ve bir Pinout stratejisi kullanarak bir veri atlama gerçekleştirme yeteneğine sahibiz.

Çoğu veri kurtarma şirketi, bilgisayarınız veya cep telefonunuz tarafından artık tanınmadığında bir MicroSD kartın kurtarılamayacağını söyleyecektir.

Hafıza kartından veri kurtarma, microSD kart kurtarmaya ihtiyacınız varsa, çözümünüz biziz.

MircoSD flash bellek depolama sürücülerinin kalbine bağlanmamıza ve verileri dışarı çekmemize izin veren en yeni MicroSD veri kurtarma teknolojisini geliştirdi.

Aşağıdaki durumlarda veri kurtarma yapabilmekteyiz. 

SD Kart Veri Kurtarma

SD Kart Veri Kurtarma

Silinmiş dosyaları kurtarma

Yanlışlıkla silinen veya silinen önemli dosyaları ve boşaltılan geri dönüşüm kutusunu kurtarma

Biçimlendirilmiş Kurtarma

Dosyaları biçimlendirilmiş bölümlerden, sabit sürücülerden, USB’den, hasarlı veya çökmüş sabit diskten kurtarma.

Bozuk Dosya Kurtarma

Dosyalar, virüs hasarı nedeniyle bozulur veya okunamaz hale gelir. Veya erişilemeyen dosyaları Raw sabit sürücüden geri yüklenebilir.

Bölüm Kurtarma

Uygun olmayan bölümleme ve ya bölüm tablosu kaybı nedeniyle “Erişim reddedildi” hatası aldığınızda dosyaları kurtarılır.

SD bellek kartları çok sayıda uygulamada yaygın olarak kullanılır, ancak kullanılan bellek yongaları bozulmaya, kontrolör arızasına ve güç dalgalanmalarına eğilimlidir.

Kötü muameleden hoşlanmayan kırılgan cihazlardır.

Hareketli parça olmadan veri kurtarma genellikle bellek yongasının çıkarılmasını ve doğrudan sorgulanmasını gerektirir.

sd kart veri kurtarma

sd kart veri kurtarma

Sd Kart Veri Kurtarma Programı, dijital kamera veya telefon tarafından kullanılan hafıza kartı için önde gelen fotoğraf kurtarma yazılımarıdır.

Çeşitli hafıza kartlarından kaybolan, silinen, bozuk veya biçimlendirilmiş fotoğrafları ve video dosyalarını etkili bir şekilde kurtarabilir.

SD Card, MicroSD, SDHC, CF (Compact Flash) Card, xD Picture Card, Memory Stick, XQD Card, Flash Drive ve daha fazlası dahil olmak üzere neredeyse tüm bellek kartı türlerini destekler.

Veri Kurtarma Uzmanları, chip-off ve JTAG NAND bellek yongası prosedürlerinde endüstri lideridir.

Yepyeni ve devrim niteliğindeki PC-3000 Flash Spider Board Adaptörleri ile mikroskoplar birleştiğinde, daha önce kurtarılamayacağı beyan edilen verileri kurtarabiliyoruz.

Teknolojik pinout’lara lehimlemeye gerek kalmadan zamandan tasarruf edilir, başarı oranları iki katına çıkar ve kritik olarak medyaya zarar verme riski ortadan kalkar.

Adli soruşturmalar için geliştirdiğimiz bu teknolojinin aynısı, tüm veri kurtarma müşterilerimiz tarafından kullanılabilir.

Kingston, Integral, PNY ve SanDisk dahil tüm markaları destekleyerek, üretilen her SD, SDHC, microSD ve miniSD kart için uzman temiz odalara, mikro lehimleme yeteneklerine, NAND flash okuyuculara ve 10.000’den fazla donör parçaya sahibiz.

SD Kart Silinen Fotoğrafları kurtarmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

sd kart veri kurtarma 1

sd kart veri kurtarma 1

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı