(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

DVR Güvenlik Sistemi Kurtarma

Anasayfa » DVR Güvenlik Sistemi Kurtarma

Dvr Güvenlik Sistemi Kurtarma genelde belli bir kayıt süresini geçtikten sonra, harddiskinde yetersiz alan kaldığı zaman önceki günlerde yapılan kayıtları siler. Bu silinen kayıtlar eğer uzun süreli ve yıllarda değil ise veriler kurtarılır. Silinen Kamera Kayıtlarını Geri Getirebiliriz. Bu konuda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Önemli Uyarı : DVR Kayıt Cihazınızın Diskini , Bilgisayara Bağlayıp Formatını değiştirmeyiniz..!!

DVR Güvenlik Sistemi Kurtarma işlemleri sırası ile aşağıda belirtilmiştir.

Dvr Kayıt cihazı veri kurtarma Database.com.tr
Security system camera Database.com.tr

Aşağıda DVR video kaybı ile ilgili olabilecek durumlar;

  • Harddisk mekanik arızası
  • Harddisk yazılımının zarar görmesi
  • DVR depolama alanı yetersiz.
  • Disk yeniden biçimlendirme veya bozulması
  • Yanlışlıkla çekilen kamera silme
  • Yangın, nem, toz veya kimyasal maruz kalma gibi çevresel tehlikeler
  • Elektrik kesintileri

Güvenli Veri Kurtarma Servisleri, bu veya diğer durumların bir sonucu olarak görünürde kayıp olan DVR görüntülerini kurtarma konusunda yılların deneyimine sahiptir.

DVR Güvenlik Sistemi Kurtarma

DVR görüntülerinin biçimi, geleneksel PC uygulamaları veya işletim sistemleri tarafından üretilenlerden oldukça farklıdır. DVR Güvenlik Sistemi Kurtarma işlemleri firmamızda uzman mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır. Güvenlik kemra kayıt cihazlarınızdan eğer görüntüleriniz silindi ise tam doğru yerdesiniz. Lütfen bizimle iletişime geçiniz..

Bir DVR kayıt formatı özelleştirilmiş olduğundan, genellikle tek bir amaç için tescilli ve optimize edilmiş, onu analiz ederek ve verilerini toparlamak, sabit diski bir PC’ye takmak ve videoyu oynatmak kadar kolay değildir. Bir problem, çekimlerle ilgili meta verilerin doğrudan PC video formatlarında oluşmayan aralıklarla eklenmesidir.

DVR cihazının depolama ile birlikte gönderilmesini rica ediyoruz çünkü bazen kurtarma işlemine yardımcı olmak için kullanılabilir. Bununla birlikte, mantıksal hasarın bulunduğu durumlarda, cihazın kullanılması mümkün değildir ve işimiz ham verileri analiz etmeye ve işlemeye dayanır. Bu gibi durumlarda, ham veride video indeks belirteçleri bulmak, DVR’ye özel meta verileri keserken video verilerini ayıklamak ve her kamera için farklı kamera akışlarından video parçalarını tek bir videoda birleştirmek için yazılım geliştirdik.

Kamera Kayıt cihazlarından silinen görüntüler ve DVR içindeki bozulan arızalanan harddiskleriniz için veri kurtarabiliriz. Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

DVR Güvenlik Sistemi Kurtarma

DVR Güvenlik Sistemi Kurtarma

SINIRSIZ FORMAT DESTEĞİ

  • DHFS (DAHUA DVR), RSFS (raysharp), WFS {WFS 0.1/ WFS 0.2 / WFS 0.3/ WFS0.4}, hikvision, ZHILING, FS3.2, KSF, JF, Keeper, MCG, VVF, HYAV, Avtech, kouoer, Hisome, IFV, D-max, Eagle, HBGK, BL_WAPE, Jovision, Juanvison, Tiandy, TianMin, TDFS, ZENO, IDIS, Jemsay, icatch, iVenaydr, STREAMING, SWANN, TP-Link, Zhongl_dun, ZView, BlueSky, KSF_Dc, Uware, FHDRH, Acegear, Common, Novus, Tango, JVS_SV7, Uware8K, Lorex, QVFS, WFS0.5, WFS_EXT1, SD-MDVR ve daha birçok tür.
•DHFS(DAHUA DVR ), RSFS(raysharp), WFS {WFS 0.1/ WFS  0.2 / WFS 0.3/ WFS0.4}
•Hikvision, ZHILING, FS3.2, KSF, JF, Keeper, MCG, VVF, HYAV,  Avtech, kouoer, Hisome, IFV
•D-max, Eagle, HBGK, BL_WAPE, Jovision, Juanvison, Tiandy,  TianMin, TDFS, ZENO, IDIS, Jemsay
•iCatch, iVenaydr, STREAMING, SWANN, TP-Link,  Zhongl_dun, ZView, BlueSky, KSF_Dc, Uware, FHDRH
•Acegear, Common, Novus, Tango, JVS_SV7, Uware8K, Lorex, QVFS etc…

DVR Güvenlik Sistemi Kurtarma Nedir?

dvr guvenlik sistemi kurtarma 0

DVR cihazı kurtarma, en çok tercih edilen hizmetlerimizden biridir. Sunucu veri kurtarma hizmeti ve harddisk veri kurtarma hizmeti alanında bir adım öne çıkan firmamız, DVR güvenlik sistemi kurtarma hususunda da sizlere profesyonel ve güvenli bir süreç vaat eder.

DVR disk veri kurtarma işlemi, güvenlik ve gözetim alanında yaygın olarak gerçekleştirilir. Bunun sebebi ise bilgisayarlar gibi DVR cihazlarının da problemlere yol açabilmesi, fiziksel hasar alabilmesi ve verilerin bozulmasına, silinmesine sebebiyet verebilmesidir.

CCTV sabit sürücü şeklinde de isimlendirilen DVR, gözetim ve kayıt bileşenlerinde kullanılan bir sabit sürücü çeşididir. Özellikle de gözetim ve kayıt amacı için geliştirilen bazı DVR cihazları vardır. Bu cihazlar, normal bilgisayarlarda yer alan disklerden daha yüksek performansa sahip olurlar. Çünkü bu işlevi yerine getirmek amacıyla geliştirilmişlerdir.

Normal bilgisayarların sabit diskleri veri yazmak ve okumak amacıyla dengeli kaynaklara sahiptir. DVR diskler ise daha büyük miktarda yazma işlemini destekleyecek mekanizmalar barındırır. Ekipman, günün 24 saati güvenlik sistemlerinden iletilen kesintisiz kayıtlardan gelen çok miktarda veriyle uğraşır. DVR cihazlar, zamanlarının yüzde doksanını video verilerini kaydetmek amacı ile harcarlar.

DVR cihazların bütün kamera görüntülerini aktarmak için bir kabloya gereksinimi olur. Güvenlik sistemlerinde tercih edilen video kaydedici mekanizmaya fiziksel olarak bağlı olmaları lazımdır. DVR sistemleri, NVR sistemlerine oranla daha yüksek görüntü kalitesi üretir. Bazı nedenlerden dolayı DVR veri kaybı durumu oluşabilir. Bu bağlamda öne çıkan ise DVR veri kurtarma işlemidir. DVR güvenlik sistemi kurtarma, DataBase firmamız tarafından güvenli bir şekilde yerine getirilir. Böylece güvenlik kayıtlarının ve çeşitli verilerin yeniden elde edilmesi söz konusu hale gelir.

DVR Veri Kaybı Neden Olur?

dvr guvenlik sistemi kurtarma

DVR güvenlik sistemi veri kurtarma hizmetine ihtiyaç duymanızı sağlayan bazı nedenler vardır. Aslında DVR cihazları, kablolu olarak çalışan analog sistemlerdir. Bu sistem eski olduğundan ötürü bu cihazlarda bazı faktörler, veri kaybını tetikleyebilir. Bu tür durumda ise veri kurtarma hizmeti devreye girer. DVR cihazı kurtarma hizmeti mutlaka alanında donanımlı ve tecrübeli kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu aşamada DataBase firmamız sizlere optimal anlamda hizmet sağlar. Peki, DVR veri kaybı nedenleri nelerdir? İşte detaylar:

DVR Mekanik Arızası

DVR diskinde veri kaybının temel nedenlerinden biri cihazdaki mekanik arızalar olmaktadır. Bu arızalar, oluşan darbelerden ve zamanın yol açtığı mekanik aşınmadan kaynaklanabilir. Böyle bir durumda DVR güvenlik sistemi kurtarma gereksinimi oluşabilir. Teknik ekibimiz, özel veri kurtarma programları ve çeşitli uygulamalar ile verilerin kurtarılmasını sağlayacaktır.

DVR Yazılımında Hasar

Ürün yazılımı, direkt olarak elektronik cihazın donanımına programlanan çeşitli operasyonel talimatları barındırır. Bu, bir ekipmanın doğru biçimde çalışmasını mümkün kılar başlatma bilgilerini içeren özel bir yazılım olarak bilinir. DVR’de donanımla alakalı problemler, bu cihazlardaki video kaybının temel nedenleri arasında konumlanır. Bu aşamada problemin üstesinden gelmenin en kolay ve güvenli yolu, DVR güvenlik sistemi kurtarma hizmetleri almaktır.

dvr guvenlik sistemi kurtarma

DVR Depolama Alanının Tükenmesi

DVR veri kaybı problemine neden olan bir başka faktör ise depolama alanı eksikliği olur. Tıpkı normal bilgisayar diskleri gibi DVR diskler de bir süre sonra bilgiler ile dolar ve depolama sorunu oluşur. Bu yüzden cihazdaki kalan depolama alanı miktarı kontrol edilmelidir. Eski dosyalar silinmeli ve böylece yeni kayıtlara yer açılmalıdır. Eğer ki, kullanılmayan dosyaları silmezseniz, eski kayıtların üzerine yeni kayıtlar eklenmeye başlar. Bir zaman sonra da cihaz hata verir.

DVR Cihazının Yeniden Biçimlendirilmesi ya da Bozulması

DVR cihazın tekrardan biçimlendirilmesi, yanlışlıkla ya da sabit disk sorunlarından ötürü oluşabilir. Bu gelişme ise kaydedilen bütün görüntülerin kaybolmasına neden olan disk bozulmasını beraberinde getirebilir. Harddisk veri kurtarma işlemi ve harddisk veri kurtarma hizmeti alanında saygın bir isim olan DataBase firmamız, sizlere DVR güvenlik sistemi kurtarma kategorisinde de yardımcı olur.

Görüntülerin Yanlışlıkla Silinmesi

DVR güvenlik sistemi kurtarma işlemlerinin bir diğer nedeni de görüntülerin yanlışlıkla silinmesi durumudur. DVR dosyalarınızı korurken, bir anlık dalgınlık nedeni ile görüntüleri silebilirsiniz. Bu kayıp verileri geri getirmenin yolu ise veri kurtarma alanında profesyonel olan bir firmadan destek almaktır. DateBase olarak her türlü veri kurtarma probleminde sizlere kusursuz destek sağlarız.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı