(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

DVR Güvenlik Sistemi Kurtarma

Anasayfa » DVR Güvenlik Sistemi Kurtarma

Dvr Güvenlik Sistemi Kurtarma genelde belli bir kayıt süresini geçtikten sonra, harddiskinde yetersiz alan kaldığı zaman önceki günlerde yapılan kayıtları siler. Bu silinen kayıtlar eğer uzun süreli ve yıllarda değil ise veriler kurtarılır. Silinen Kamera Kayıtlarını Geri Getirebiliriz. Bu konuda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Önemli Uyarı : DVR Kayıt Cihazınızın Diskini , Bilgisayara Bağlayıp Formatını değiştirmeyiniz..!!

DVR Güvenlik Sistemi Kurtarma işlemleri sırası ile aşağıda belirtilmiştir.

Dvr Kayıt cihazı veri kurtarma Database.com.tr
Security system camera Database.com.tr

Aşağıda DVR video kaybı ile ilgili olabilecek durumlar;

  • Harddisk mekanik arızası
  • Harddisk yazılımının zarar görmesi
  • DVR depolama alanı yetersiz.
  • Disk yeniden biçimlendirme veya bozulması
  • Yanlışlıkla çekilen kamera silme
  • Yangın, nem, toz veya kimyasal maruz kalma gibi çevresel tehlikeler
  • Elektrik kesintileri

Güvenli Veri Kurtarma Servisleri, bu veya diğer durumların bir sonucu olarak görünürde kayıp olan DVR görüntülerini kurtarma konusunda yılların deneyimine sahiptir.

DVR Güvenlik Sistemi Kurtarma

DVR görüntülerinin biçimi, geleneksel PC uygulamaları veya işletim sistemleri tarafından üretilenlerden oldukça farklıdır. DVR Güvenlik Sistemi Kurtarma işlemleri firmamızda uzman mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır. Güvenlik kemra kayıt cihazlarınızdan eğer görüntüleriniz silindi ise tam doğru yerdesiniz. Lütfen bizimle iletişime geçiniz..

Bir DVR kayıt formatı özelleştirilmiş olduğundan, genellikle tek bir amaç için tescilli ve optimize edilmiş, onu analiz ederek ve verilerini toparlamak, sabit diski bir PC’ye takmak ve videoyu oynatmak kadar kolay değildir. Bir problem, çekimlerle ilgili meta verilerin doğrudan PC video formatlarında oluşmayan aralıklarla eklenmesidir.

DVR cihazının depolama ile birlikte gönderilmesini rica ediyoruz çünkü bazen kurtarma işlemine yardımcı olmak için kullanılabilir. Bununla birlikte, mantıksal hasarın bulunduğu durumlarda, cihazın kullanılması mümkün değildir ve işimiz ham verileri analiz etmeye ve işlemeye dayanır. Bu gibi durumlarda, ham veride video indeks belirteçleri bulmak, DVR’ye özel meta verileri keserken video verilerini ayıklamak ve her kamera için farklı kamera akışlarından video parçalarını tek bir videoda birleştirmek için yazılım geliştirdik.

Kamera Kayıt cihazlarından silinen görüntüler ve DVR içindeki bozulan arızalanan harddiskleriniz için veri kurtarabiliriz. Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

DVR Güvenlik Sistemi Kurtarma

DVR Güvenlik Sistemi Kurtarma

SINIRSIZ FORMAT DESTEĞİ

  • DHFS (DAHUA DVR), RSFS (raysharp), WFS {WFS 0.1/ WFS 0.2 / WFS 0.3/ WFS0.4}, hikvision, ZHILING, FS3.2, KSF, JF, Keeper, MCG, VVF, HYAV, Avtech, kouoer, Hisome, IFV, D-max, Eagle, HBGK, BL_WAPE, Jovision, Juanvison, Tiandy, TianMin, TDFS, ZENO, IDIS, Jemsay, icatch, iVenaydr, STREAMING, SWANN, TP-Link, Zhongl_dun, ZView, BlueSky, KSF_Dc, Uware, FHDRH, Acegear, Common, Novus, Tango, JVS_SV7, Uware8K, Lorex, QVFS, WFS0.5, WFS_EXT1, SD-MDVR ve daha birçok tür.
•DHFS(DAHUA DVR ), RSFS(raysharp), WFS {WFS 0.1/ WFS  0.2 / WFS 0.3/ WFS0.4}
•Hikvision, ZHILING, FS3.2, KSF, JF, Keeper, MCG, VVF, HYAV,  Avtech, kouoer, Hisome, IFV
•D-max, Eagle, HBGK, BL_WAPE, Jovision, Juanvison, Tiandy,  TianMin, TDFS, ZENO, IDIS, Jemsay
•iCatch, iVenaydr, STREAMING, SWANN, TP-Link,  Zhongl_dun, ZView, BlueSky, KSF_Dc, Uware, FHDRH
•Acegear, Common, Novus, Tango, JVS_SV7, Uware8K, Lorex, QVFS etc…
Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı