Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Mugla Veri Kurtarma

Muğla Veri Kurtarma / Hardisk işlemleri için firmamıza kargo yolu ile ulaştırınız.  Ücretsiz Analiz yapalım.

Veri Kurtarma Merkezi olarak Muğla ilimizede hizmer vermekteyiz. Müşterilerimiz kargo yolu ile laboratuvarımıza gönderdikleri disklerin ön analiz işlemi sonucunda bilgilendirme yapılarak, veri kurtarma sürecine başlanmaktadır. Veri kurtarma fiyatları olarak önceden bir fiyat belirlemek mümkün değildir. Çünkü harddisk veri kurtarma işlemi esnasında nelerin ortaya çıkacağı diskin analiz işlemleri esnasında ortaya çıkmaktadır. En iyi veri kurtarma firması olarak laboratuvarımızda başarı elde etmek için önemli verilerinizi büyük bir hassasiyet ve veri gizliliği esasına dayanarak hizmet etmekteyiz. Müşterilerimizin bir çoğu problemli harddisklerin, arızalı harddisklerden veri kurtarılması için ücretsiz veri kurtarma programları ile denemekte ve geri dönüşü mümkün olmayan klasör ve dosya, dizin yapısına zarar vermekte , maalesefki verileri kurtarılamayacak duruma getirmektelerdir. Bu esnada diskinize hiç bir işlem yapmadan laboratuvarımıza göndermeniz gerekmektedir.

 SABİT DİSK SÜRÜCÜLERİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER:
Sağlıklı Sabit Disk Sürücünün iç çalışmaları. Sabit Disk Tabakasının mükemmel durumuna bakın.Okuma-Yazma Kafası, dönen Sabit Disk Tabakası üzerinde geziyor. Sabit Disk Tablasının mükemmel durumuna bakınBu, Sağlıklı bir Sabit Disk Tabağı üzerinde yüzen Okuma-Yazma Kafasının yakın bir resmidür.Sağlıklı Sabit Disk Sürücünün iç çalışmaları. Sabit Disk Tabakasının mükemmel durumuna bakın.


Sabit Sürücüler, içindeki kırılgan ” Diskler / Plakalar “ üzerindeki dosyaları saklar . Bilgiye, üzerinde gezinen ve hayal edebileceğiniz en ince hava boşluğu üzerinde gezdirerek bu Plaklara okuyan ve yazan kayan bir ” Baş “ ile erişilebilir . Bir Sabit Disk Sürücüsü okuma / yazma Kafasının yüzeyinin üzerinde, insan saçı çapından 5.000 kat daha küçük bir mesafede hareket eder . Okuma / Yazma Başlığının (Disk) üzerinden uçtuğu söylenmiştir. Tabak yüzeyi, Dünya yüzeyinin altı santimden bir Jet uçağı uçurmaya çalışmak gibidir. Sabit Disk bir şekilde çarpışırsa, yüzen kafa tablaya vurup çizebilir (A A “Head Crash”) . Vuruşun G-Şokuna bağlı olarak, kafa, Platter (ler) in üzerinde durmayı durduracak kadar büyük bir darbeye maruz kalabilir ve bunun yerine çizmenin her parçasının temas etmesiyle başlar. Bu, tablonun içeriğini (Dosyalarınız) kalıcı olarak yok edecek ve kalıcı veri kaybına yol açacaktır . Bu şekilde yok edilen verileri geri yüklemek için hiçbir yazılım veya prosedür kullanılamaz.

Bu nedenle, arızalı harddiskinizi başlangıçtan itibaren bir uzman veri kurtarma laboratuvarına ulaştırmanız gerekmektedir.

Firmamız Muğla Veri Kurtarma olarak sizlere hizmet etmekteyiz. Lütfen bizi arayın.. 0312 425 02 04

 

 

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı