(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Veri Kurtarma

Anasayfa » Veri Kurtarma

Veri kurtarma, masaüstü bilgisayar, laptop, cep telefonu, harici depolama cihazları üzerinde bulunan bilgilerinizin herhangi bir nedenden kaybedilmesi halinde yapılan bir işlemdir. Verileriniz bilerek ya da yanlışlıkla silinebilir ya da bozulabilir. Kısacası cihazınızda erişemediğiniz verilerinizin yeniden ulaşılabilir hale getirilmesi işlemidir. Özellikle kurumsal firmanızın, devlet kurumlarının ya da bireysel cihazlarınızın verileri bu hizmet sayesinde kullanılabilir.

veri kurtarma hizmetleri

 

Veri kurtarma işlemini laboratuarımızda uzman mühendisler tarafından % 95 oranında gerçekleştiriyoruz. Bilgisayarınızda ya da cep telefonlarınızda yaşadığınız veri kaybı sorunlarınızda size hızlı çözümler sağlayarak anılarınızı, dosyalarınızı ya da müşteri bilgilerinizi sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Veri kurtarma Ankara ofisimizde gerçekleştirdiğimiz işlemlerinizde size hızlı ve güvenli çözümler sunuyoruz.  Veri kaybınız harddisk, flash bellek, cep telefonu, hafıza kartı, video ve resim gibi görüntülerden oluşabilir. İşlemlerin tamamı teknolojik cihazlar ve yazılımlarla yapılır. Verilerinizin kurtarma işlemin de önceliğimiz cihazınızın ücretsiz olarak analiz edilmesini sağlamaktır. Analiz ettiğimiz cihazınızla ilgili sorun tespiti yapıldıktan sonra gerekli bilgiler tarafınıza geçilerek onay alınması sağlanır. Onay sonrasında başlanan çalışmalarda  oranımız % 95’lerdedir. Cihazınızı hiçbir şekilde kurcalattırmadan bize ulaştırmanız halinde sorun büyük ihtimalle çözülebilecektir. Panik yapmadan ve cihazınızı Ankara veri kurtarma laboratuarımıza gönderebilirsiniz.

Kesinlikle laboratuvar ortamının dışında işlem yapmayınız. 

Ankara veri kurtarma ofisimizde yaptığımız işlemlerin tamamında hijyenik ortam ve malzemeler kullanmaya dikkat ederiz. Dolayısıyla cihazınız içerisindeki bilgilerin sizin için ne kadar hassas olduğunun farkındayız ve bu bilinçle elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Ankara veri kurtarma hizmetinde güvenin boşuna oluşmadığını çok iyi biliyoruz. Bu nedenle bize gönderilen cihazlar konusunda bize güveninizin tam olduğunun farkındayız. Bu güven bizi başladığımız noktadan bugünlere kadar getirirken bizde çözemediğimiz hiçbir sorunun olmamasının haklı gururunu yaşıyoruz.

Veri kurtarma merkezi denildiğinde yalnızca Ankara’da değil Türkiye’nin tüm illerine hizmet sağlayabiliriz. Verdiğimiz hizmet çeşitliliği sayesinde bizimle iletişime geçebilir ve verilerinizin hızlı bir şekilde kurtarılmasını sağlayabilirsiniz. Türkiye’de bu hizmeti veren pek çok firma vardır, ancak her firmanın da bu alanda başarı oranının aynı olduğunu söyleyemeyiz. Bunun için söz konusu kaybetmek istemediğiniz verileriniz olduğunda işinizi tesadüfe bırakmamanız her zaman sizin için kazanç olacaktır.

VERİ KURTARMA HİZMETLERİ

Laboratuvarımızda veri kurtarma hizmetleri dünyanın en iyi  cihazı olan Ace Lab‘ ın PC3000 cihazını ve aynı zamanda Dolphin Data Lab ın DFL cihazlarını kullanmaktadır. Laboratuvarımız bu yüzden birçok alanda başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Sitemizdeki menüden destek almadığınız hizmetle ilgili detayları alabilir ve bu detaylar doğrultusunda bizimle direk iletişime geçebilirsiniz.

VERİ KURTARMA FİYATLARI

Veri kurtarma fiyatları belirlenirken sizin bütçenizi de ön planda tutuyor bunun içinde ekonomik çözümler sunuyoruz. Maliyetler cihazın durumuna göre belirlenir. Bu nedenle net bir fiyat verebilmemiz için öncelikli olarak cihazınızın bize açılmadan ya da karıştırılmadan bizde gönderilmesi gerekir. Yaptığımız inceleme için sizden hiçbir ücret talep etmiyor ve sorunun ne olduğunu tespit ediyoruz. Fiyatımız doğrultusunda sizden onay alınmadan cihazınızla ilgili herhangi bir işlem yapılmaz.

HARDDİSK VERİ KURTARMA

Harddisk veri kurtarma işlemi cihazınızın markası ve modeli ne olursa olsun mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilir.  Her kullanıcının büyük endişe duyduğu sabit disk hatası elektrik dalgalanmasından, yangından, fiziksel hasarlardan, kazara silinme ya da biçimlendirmeden kaynaklanabilir. Sebep ne olursa olsun sonuç veri kaybı olduğunda sizin için sorunu hızlıca çözüm cihazınızı teslim ediyoruz.

VERİ KURTARMA ŞİRKETLERİ

Ankara veri kurtarma şirketleri ya da Türkiye’deki tüm veri kurtarma şirketleri içerisinde en hızlı, en güvenli ve en garantili hizmeti sunan Database.com.tr olarak bugüne kadar binlerce cihaz üzerinde milyonlarca verinin kurtarılmasını sağladık ve sağlamaya da devam ediyoruz.

ACİL VERİ KURTARMA

Acil veri kurtarma işlemlerinde hızlılık önemlidir. Cihazınızı teslim ettiğinizde kurtarma işlemi ivedilikle başlatılır ve hızlı bir şekilde tamamlanır. Bilgisayarınız, laptopunuz, cep telefonu ya da harici disklerinizde kurtarılmasını istediğiniz acil verileriniz olması halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Bilgisayar veri kurtarma işlemi laboratuarımızda uzmanlarımız tarafından mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilir. Yaptığımız hizmetler içerisinde bilirkişi raporu gibi teknik detay gerektiren işlemlerde gerçekleştirilmektedir. Laboratuarımızda gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetler içerisinde harici harddisk , QNAP , Raid Kurtarma , RAID Disk Kurtarma,  Raw Disk Kurtarma, SataFirm S11 Hatası ve Çözümü, Sagate Kurtarma , SSD  Kurtarma , SQL Veritabanı , Hdd Kafa Vurma, Silinen Dosyaları Geri , veri kurtarma merkezi çankaya/Ankara, Bilgisayar Veri Kurtarma , Telefondan Veri Kurtarma ,  Silinen Veri Kurtarma, Cep Telefonu Veri Kurtarma, Adli Bilişim, Ses Netleştirme, Görüntü Netleştirmegibi işlemler uzman mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Cihazınızın modeli ve markası ne olursa olsun size profesyonel bir hizmet sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Cihazınızla ilgili yaşadığınız sorunun üstesinden gelemeyeceğinizi düşünüyorsanız açmadan ya da kurcalamadan bizimle iletişime geçmelisiniz. Laboratuarımızda yaptığımız tüm işlemlerde son teknolojik cihazlar kullanırız. Sektörde uzun yıllar vermiş olduğumuz hizmetimiz ve güçlü referanslarımız sayesinde size en doğru ve en güvenilir hizmeti sağlayabiliriz.

Veri kurtarma süreci uzun bir süreçtir ve kurtarma süreci de kaybolan verilerin boyutlarına ve cihazın durumuna göre değişir. Önemli olan şey doğru adımları profesyonel kişiler tarafından atabilmektir. Cihazda yapılacak en ufak hatanın bile verilerin kurtarılamamasında önemli bir rol oynadığını biliyoruz, bunun için böyle bir sorunla karşılaşmamak istiyorsanız Database.com.tr sizin için en doğru adres olacaktır. Firmamız bünyesinde hizmet veren tüm ekibimiz bu alanda profesyoneldir size garantili veri kurtarma hizmeti sağlayacaktır.

Ankara Veri Kurtarma Merkezi

Arızalı olan tüm cihazlarınızdaki belge ya da açılmayan dosyalarınızla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. Harddisk dosya kurtarma, HDD tamiri gibi işlemlerin tamamı firmamız güvencesindedir.

Veri kurtarma, teknolojinin de hızla ilerlemesi ile hayatımıza girmiş ve günümüzde çok fazla duyduğumuz bir terimdir. Kısaca açıklamak gerekirse, kaybolan, yanlışlıkla silinen ya da bir şekilde erişilemeyen dosyalarınızın ve verilerinizin geri yüklenmesi işlemidir.

Bu işlemde bilgilerin yeniden kullanılır hale gelmesi amaçlanmaktadır. Teknolojinin oldukça ileri seviyede yaşandığı günümüzde hepimiz teknolojiye ayak uydurmaya çalışırken uygun cihazları sık sık kullanmaktayız. Bu cihazlar sayesinde fotoğraflarımızı, videolarımızı, çalışmalarımızı, iş ile alakalı projelerimizi rahat rahat saklamaktayız. Ancak bazen sebebini anlayamadığımız bir şekilde dosyalarımız ve sakladığımız verilerimiz bir şekilde hafızadan silinebilmektedir. Oldukça can sıkıcı olan bu durumda firma olarak çok kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Günümüzde evrak, dosya, fotoğraf, video gibi verilen saklanması için klasik şekilde klasörlerin dosyaların ve çeşitli malzemelerin kullanılması ile değil, sanal ortamda bilgisayar ve çeşitli cihazlar ile mümkün olmaktadır. Hemen hemen birçok ülkede bu, yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Verilen depolanmasında artık evraklar değil, bilgisayarlar ya da akıllı cihazlar tercih edilmektedir.

"veri tabanı

Hizmetlerimiz

Harddisk  – İşimizin sadece bir parçası. Verilerinizi, Masaüstü Bilgisayarlardan, Notebooklardan, Harici Harddisklerden, Raid harddisklerden ve diğer depolama aygıtlarından kurtarıyoruz. Laboratuvar ortamında  kurtarma işlemini daha gelişmiş sistemler ve cihazlar ile yaparak bu şekilde verilerinizin büyük bir bölümünün kurtarılmasını sağlıyoruz.

Cep Telefonu  –  Firmamız olarak mobile cihaz inceleme ekipmanları ile mobil cihazlar içerisindeki hafıza modülleri ve bununla birlikte cihazlar ile birlikte kullanılan SIM Card ve hafıza kartlarından mantıksal ve fiziksel yöntemler ile kurtarma hizmetleri sağlamaktadır.

Flash bellek –  işlemleri, Hafıza kartı veya flaş belleğiniz artık çalışır halde değil veya bilgisayarınız aracılığı ile erişilemiyorsa, bu durumda şirketimize göndererek bilgilerinize tekrar kavuşabilirsiniz.

RAID  , Şirketlerin büyük bir çoğunluğu, depolama çözümleri için RAID ile yapılandırılmış olan sistemlere döndü. RAID Dizelerini günümüzde şirketlerde kullanmanın en çok sık verilen nedenleri arasında, çözümün sunduğu hasara karşı yüksek tolerans seviyeleri ve bakım maliyetleri sayılabilir.

Cep Telefonları inceleme hizmetimiz , Akıllı telefonların ve tabletlerin fiziksel, mantıksal ve kablosuz olarak edinilmesi, mobil yedekleme şifrelerinin kırılması ve şifreli yedeklemelerin şifresini çözme, mobil cihazlarda depolanan bilgileri görüntüleme ve analiz etme , silinen veya yüklenen tüm dataları görme, iz sürme ve bilgi toplama hizmeti sağlar.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı