Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Veri Kurtarma

Veri kurtarma teknolojinin de hızla ilerlemesi ile hayatımıza girmiş ve günümüzde çok fazla duyduğumuz bir terimdir. Kısaca açıklamak gerekirse, kaybolan, yanlışlıkla silinen ya da bir şekilde erişilemeyen dosyalarınızın ve verilerinizin geri yüklenmesi işlemidir.

Kesinlikle laboratuvar ortamının dışında işlem yapmayınız. Verilerinizi mutlaka profesyonel ellere teslim ediniz.  0312 425 02 04 Arayınız..

 Bu işlemde bilgilerin yeniden kullanılır hale gelmesi amaçlanmaktadır. Teknolojinin oldukça ileri seviyede yaşandığı günümüzde hepimiz teknolojiye ayak uydurmaya çalışırken teknolojiye uygun cihazları sık sık kullanmaktayız. Bu cihazlar sayesinde fotoğraflarımızı, videolarımızı, çalışmalarımızı, iş ile alakalı projelerimizi rahat rahat saklamaktayız. Ancak bazen sebebini anlayamadığımız bir şekilde dosyalarımız ve sakladığımız verilerimiz bir şekilde hafızadan silinebilmektedir. Oldukça can sıkıcı olan bu durumda firma olarak çok kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Harddisk Veri Kurtarma

Günümüzde evrak, dosya, fotoğraf, video gibi verilen saklanması için klasik şekilde klasörlerin dosyaların ve çeşitli malzemelerin kullanılması ile değil, sanal ortamda bilgisayar ve çeşitli cihazlar ile mümkün olmaktadır. Hemen hemen birçok ülkede bu, yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Verilen depolanmasında artık evraklar değil, bilgisayarlar ya da akıllı cihazlar tercih edilmektedir.

"database

database veri kurtarma

database veri kurtarma

Verilerin depolanması için kullanılan ve yüksek bir şekilde kapasite gerektiren cihaz hard disktir. Harddisk veri kurtarma işlemi oldukça zahmetli bir işlem olsa da yedeklenen ya da saklanan belgelerin önemini düşündükçe bu işin zahmeti de ortadan kalkmaktadır. Profesyonel veri kurtarma firması olarak hard diskinizde yaşanan tüm sorunları gidermeyi amaçlamaktayız.

Ankara veri kurtarma firması olarak sağladığımız hizmetlerimiz ile özel dosyalarınızın kaybolma korkusunu yenmiş olacaksınız. Verilerin Kurtarılması günümüzde çok fazla önem taşıyan bir iştir. Cihazlardan silinen ya da virüs sonucu hafızadan kaybolan dosyaların geri getirilmesi pek de kolay bir iş değildir. Ancak firmamız işini oldukça önemsediğimizden tüm dosyalarınızı özenle kurtarmayı amaçlamaktayız.

Bu işlemde bilgilerin yeniden kullanılır hale gelmesi amaçlanmaktadır. Teknolojinin oldukça ileri seviyede yaşandığı günümüzde hepimiz teknolojiye ayak uydurmaya çalışırken teknolojiye uygun cihazları sık sık kullanmaktayız. Bu cihazlar sayesinde fotoğraflarımızı, videolarımızı, çalışmalarımızı, iş ile alakalı projelerimizi rahat rahat saklamaktayız. Ancak bazen sebebini anlayamadığımız bir şekilde dosyalarımız ve sakladığımız verilerimiz bir şekilde hafızadan silinebilmektedir. Oldukça can sıkıcı olan bu durumda firma olarak çok kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Veri Kurtarma

Database olarak bozulan hard diskleri ile ilgili de önlemler almaktayız. Bilgisayarınızda hard diskler ile ilgili sorunlar yaşamanız mümkündür. Cihazın düşmesi, fiziksel hasar görmesi gibi nedenlerden ötürü cihazınız veri kaybı yaşamış olabilir. Ayrıca cihazınıza bulaşan bir virüs sonucu da bir takım verileriniz görüntülenemiyor olabilir. Bu gibi sorunlar hardisk kaynaklı temel sorunlardan bazılarıdır.

Veri Kurtarma Ankara firması olarak bozulan hard disklerde veri kurtarma programları ile verilerinizi güvenle kurtarabilmemiz mümkündür. Bu konuda tamamen alanında uzman bir ekip ile çalışmaktayız. Hard disklerin bozulmasından ötürü hard diskinizin ışığı yansa bile çoğu durumda cihazınız bu har diski okuyamıyor ya d algılayamıyor olabilir. Böyle durumlarda uygun programlar ile verilerinizi kurtarabilmeyi amaçlamaktayız.

Hard disk tamamen steril bir ortamda açılarak alanında uzman mühendislerimiz tarafından incelenerek gerekli tedbirler alınmaktadır. Başarı oranımız yüzde yüze yakındır. Bu nedenle profesyonel  olarak ilk sıralarda yer almaktayız. Veri kurtarma laboratuarı olarak adlandırdığımız ortamlarda hard diskleriniz güvenle incelenmektedir. Ankara veri kurtarma firması olarak kendi laboratuarı alanında verdiğimiz hizmetler ile ülkemiz genelince hizmet kalitemiz hızla yayılmaktadır.

Firmamız yaptığımız tespitler sonucunda sizinle hızlı bir şekilde iletişime geçerek sorunu dile getirmekteyiz. Müşterilerimiz ile ücret ve teslimat konusunda mutabakat sağladığımız takdirde gerekli sorunlar çözüme kavuşturulmaktadır. Müşterilerimizin onayı alınmadan ve teslimat süreci netleştirilmeden çözüm süreci oluşturulmamaktadır. Bu konuda müşteri beklentilerini ön planda tutmaktayız. Sorun basit ya da biraz kapsamlı bir sorun olabilir. Bu konuda mühendislerimizin incelemelerine göre sizlere bilgi vermekteyiz.

Firmamız Aşağıdaki hizmetler ile siz değerli müşterilere yardımcı olmaktadır. Verileriniz bizler içinde önemlidir.

 

Veri Kurtarma Hizmetlerimiz

Harddisk – İşimizin sadece bir parçası. Verilerinizi, Masaüstü Bilgisayarlardan, Notebooklardan, Harici Harddisklerden, Raid harddisklerden ve diğer depolama aygıtlarından kurtarıyoruz. Laboratuvar ortamında veri kurtarma işlemini daha gelişmiş sistemler ve cihazlar ile yaparak bu şekilde verilerinizin büyük bir bölümünün kurtarılmasını sağlıyoruz.

Cep Telefonu –  Firmamız olarak mobile cihaz inceleme ekipmanları ile mobil cihazlar içerisindeki hafıza modülleri ve bununla birlikte cihazlar ile birlikte kullanılan SIM Card ve hafıza kartlarından mantıksal ve fiziksel yöntemler ile veri kurtarma hizmetleri sağlamaktadır.

Flash bellek –  işlemleri, Hafıza kartı veya flaş belleğiniz artık çalışır halde değil veya bilgisayarınız aracılığı ile erişilemiyorsa, bu durumda şirketimize göndererek bilgilerinize tekrar kavuşabilirsiniz.

RAID , Şirketlerin büyük bir çoğunluğu, depolama çözümleri için RAID ile yapılandırılmış olan sistemlere döndü. RAID Dizelerini günümüzde şirketlerde kullanmanın en çok sık verilen nedenleri arasında, çözümün sunduğu hasara karşı yüksek tolerans seviyeleri ve sistemin düşük edinme ve bakım maliyetleri sayılabilir.

Cep Telefonları inceleme hizmetimiz , Akıllı telefonların ve tabletlerin fiziksel, mantıksal ve kablosuz olarak edinilmesi, mobil yedekleme şifrelerinin kırılması ve şifreli yedeklemelerin şifresini çözme, mobil cihazlarda depolanan bilgileri görüntüleme ve analiz etme , silinen veya yüklenen tüm dataları görme, iz sürme ve bilgi toplama hizmeti sağlar.

 

DataBase Veri Kurtarma ve Adli Bilişim Laboratuvarı – Ankara – Türkiye 

0312 425 02 04 – bilgi@database.com.trHemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı