(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Telefondan Veri Kurtarma

Anasayfa » Telefondan Veri Kurtarma

Telefondan veri kurtarma en çok sorulan soruların arasında gelmektedir. Laboratuvarımızda, telefondan silinmiş mesajları, telefondan silinmiş verileri ayrıca fiziksel hasarlı telefonlardan da veri kurtarmak mümkündür. Müşterilerimizin bizlere en çok sorduğu soruların başında, telefonumda şifre var verilerim kurtarılabilirmi? sorusudur.

Telefondan Veri Kurtarma

Firmamızda şifreli telefonlardan veriler kurtarılabilmektedir. Özellikle desen kilitli telefonlardan, unutulmuş desen kilitli telefonlardan verilerin kurtarılması mümkündür.

Android veri kurtarma / Hasarlı Telefonlardan Veri Kurtarma

Tamiri mümkün olmaan telefonlardan veri kurtarma

Yanlışlıkla silinen mesajları resimleri kurtarma işlemi 

Ekran Kilidi unutulmuş telefonlardan veri kurtarma

Desen kilitli telefonlardan veri kurtarma


Bir Android Akıllı Telefonun veya bir Android Tabletin dahili belleğinden kaybolan verileri kurtarabilir miyim?

Telefonun veya tabletin çalışır durumda olduğunu varsayarak bir Android mobil cihazın dahili deposundan kaybolan veya silinen dosyaları kurtarmak mümkündür ve onu Hata Ayıklama moduna ayarlayabilirsiniz.

İşte nasıl:

 1. Telefon veya tablette Android ayarlarını değiştirmeniz gerekiyor. Ayarlar > Uygulamalar > Geliştirme > USB Hata Ayıklama
  bölümüne gidin ve açın. (Seçenekler, cihaza ve Android sürümüne göre biraz değişebilir.)
 2. Telefonunuzu/tabletinizi bir USB kablosuyla PC’nize bağlayın. Ardından, cihazda, durum çubuğunu aşağı çekin ve USB bağlandı’yı seçin. Depolamayı PC’ye bağla yazan düğmeyi seçmeniz gereken bir ekran belirecektir. Bu seçeneği görmüyorsanız, USB kablosunu yeniden bağlayın ve tekrar deneyin. .Windows, aygıt için bir dakika sürebilecek sürücüleri yükler ve ardından, atanmış bir sürücü harfine sahip Çıkarılabilir bellek olarak algılanır.
 3. İnternetten bulunan ücretsiz yazılımını başlatabilirsiniz. Depolama ortamı, sisteminizde kaybolan veya silinen dosyalar için tarayabileceğiniz başka bir sürücü olarak tanınır ve bu şekilde kısmende olsa bazı verilerinizi kurtarabilirsiniz.

Farbika ayarlarına dönmüş telefonlardan veri kurtarılmaz..


Fakat profesyonel bir yardım almak istiyorsanız ve verileriniz değerli ise telefondaki verileri kurtarma niyetindeyseniz bizimle mutlaka iletişime geçiniz. Firmamız aşağıdaki her durumda telefondaki verileri kurtarabilmektedir. Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız..

 • Fiziksel hasarlı 
 • Yazılım sorunlu 
 • Sıvı hasarı olan 
 • Ekranı bozulmuş 
 • Kilitli ekranda kalmış telefon 
 • Desen kilidi unutulmuş telefondan veri kurtarma
 • Kayıp veya silinmiş veriler
telefondan veri kurtarma
telefondan veri kurtarma
Telefon Veri Kurtarma
Telefon Veri Kurtarma
Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı