(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cep Telefonu Veri Kurtarma Hizmeti

Anasayfa » Cep Telefonu Veri Kurtarma Hizmeti
Cep Telefonu Veri Kurtarma Hizmeti

Cep Telefonu Veri Kurtarma Hizmeti

Cep telefonu veri kurtarma hizmeti, normalde veri kurtarma söz konusu olduğu zaman insanların büyük bir kısmının aklına öncelikli olarak gelen şey, bu tarz çalışmaların yalnızca bilgisayarlardaki sabit diskler için yapılacağı.

Halbuki özellikle son dönemlerde insanlar tarafından kullanılmakta olan cep telefonları içerisinde yer alan bilgiler de pek çok farklı sebepten ötürü silinebilmekte.

Böyle olunca insanlar kulaktan dolma bilgiler ile cep telefonlarındaki bilgileri kurtarmak istiyorlar.

Firmamızda açılmayan telefondan veri kurtarma işlemleri yapılmaktadır. 

Ancak bunun sonucunda buradaki bilgileri kurtarmak yerine telefonlarında çok daha ciddi hasarların ortaya çıkmasına neden olabiliyorlar. Halbuki Ankara Veri Kurtarma Hizmetleri,  Database olarak günümüzde cep telefonlarındaki pek çok bilginin kurtarılması adına profesyonel şekilde çalışmalar yapmaya devam etmekteyiz.

Konusunda deneyimli personellerimiz tarafından yapılmakta olan veri kurtarma çalışmaları esnasında yüksek teknolojiye sahip cihazlar ve yazılımlar kullanılmaktadır.

Anakart arızalı cep telefonlarından veri kurtarma, rehber kurtarma, fotoğraf kurtarma işlemleri itina ile yapılmaktadır. Bu sayede gerek cep telefonları gerekse tabletlerde yer alan pek çok veri oldukça kısa bir süre içerisinde kurtarılmış olacaktır.

Cep Telefonu Veri Kurtarma Hizmeti

Cep Telefonu Veri Kurtarma Hizmeti

Cep Telefonu Veri Kurtarma Hizmeti

Yaptığımız çalışmalar ile cep telefonlarındaki mesajlar, videolar, resimler ve rehberdeki numaralar kurtarılırken bununla beraber isteğe bağlı olarak hafıza kartında yer alan resimler, videolar ve diğer dosyalar da kurtarılabilecektir. 

Laboratuvarımızda yer alan cihazlar ve yazılımlar sayesinde cep telefonları ile tabletlerde karşılaşılacak olan her türlü veri kaybının giderilmesi adına tüm çalışmalar profesyonel şekilde yapılacak, böylece insanlar sadece bilgisayarlarındaki değil aynı zamanda cep telefonlarındaki veri kayıpları sonrasında da bizimle iletişime geçebilirler.

Cep telefonu veri kurtarma hizmeti, sıvı teması varsa ve ana kartı yanmış, ana kartı bozulmuş, ana kartı darbe almış veya fiziksel hasara uğramış cep telefonlarından da veri kurtarma yapabilmekteyiz. Android veri kurtarma ile ilgili sayfamıza tıklayabilirsiniz..

Veri Kurtarma Fiyatları Ankara

Firmamızda her marka ve model cep telefonların içindeki verileri kurtarmamız mümkündür. Cep telefonu teknik servise götürdüğünüz zaman donanımsal probleminden dolayı tamiri mümkün olmayan cep telefonlarından da veri kurtarabiliriz. Android destekli veya İOS yazılım yüklü olan iphone telefonlardan da veri kurtarabiliriz.  Bu işlemleri yaparken bizim için en önemli şey veri gizliliğidir. Firmamızda hiçbir şekilde bir üçüncü şahıslarla bilgi paylaşımı yapılmamaktadır.

Sonuç

Veri kurtarma fiyatları ankara firması olarak sizlere diğer veri kurtarma firmalarından da en uygun çözümler sunacağımızdan şüpheniz olmasın..

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı