Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Açılmayan Telefondan Veri Kurtarma Nasıl Yapılır?

Açılmayan Telefondan Veri Kurtarma: Cep telefonları günlük yaşam içerisinde hayatımızı kolaylaştıran pek çok özelliğe sahip, ancak hassas olmasından dolayı da nazik ve dikkatli davranmak gerekir. Örneğin telefonun düşmesi, telefona su dökülmesi ya da sistemsel arızalar gibi pek çok şeyden cep telefonları bozulabilir ve bir daha açılmayabilir. Telefona gelebilecek bazı zararlar var ki geri döndürülemez olurken bazılarının da bir süre sonrasında telefonun kendi kendini toparlamasıyla telafisi mümkündür. Ancak açılmayan bir telefonda işinizle ya da şahsınızı ilgilendiren verileriniz var ve çok önemliyse bunların bir şekilde tekrardan kurtarılması gerekebilir.

Peki, bu durum mümkün mü? Yani cep telefonunuz herhangi bir nedenden dolayı kullanamaz hale gelmişse içerisindeki verileri nasıl kurtarabilirsiniz?

Bozuk Telefondan Veri Kurtarma

Bozuk bir telefon söz konusu olduğunda önceliğiniz telefonun tekrardan açılıp açılamayacağını, yani tamir edilip edilmeyeceğini anlayabilmeniz için teknik servise gitmeniz gerekir. Bu iş eğer ki teknik serviste yapılması mümkün ise o zaman size daha uygun fiyata mal olabilecektir. Çünkü veri kurtarma için daha profesyonel bir hizmet almak istediğinizde bunun ücreti biraz daha yüksek olabilir.

Açılmayan Telefondan Veri Kurtarma Nasıl Yapılır

Açılmayan Telefondan Veri Kurtarma Nasıl Yapılır

Bozuk olan bir telefonda rehber, SMS, WhatsApp be İMessanger gibi uygulamalardaki bilgilere erişim mümkün olmayabilir. Dolayısıyla önemli olan bu bilgilerinde alınması zorunlu olabilir. Belirttiğimiz gibi servislerde bu işlem yapılmayacak ise veri kurtarma merkezimizde bu hizmet sayesinde cep telefonunuzdaki tüm verilerinizi tekrardan geri kazanabilirsiniz.

Cep telefonu veri kurtarma hizmetimizde cihazınızın içerisinde bulunan hafıza modülleri, SMS kart ve hafıza kartı incelenerek gerekli çalışmanın başlatılması sağlanır.

EMMC Veri Kurtarma Hizmeti

Anakart üzerinde bulunan verilerin kurtarılması gerekiyorsa, bunun için EMMC veri kurtarma işlemi yapılır.

Laboratuarımızda cep telefonunuzdan verilerinizin kurtarılması için gerekli olan teknolojik cihazlarımız mevcuttur. Uzman teknisyenlerimiz cep telefonunuzdaki bu verilerinizi kaybetmeden geri alabileceklerdir. Ancak sizin yapmanız gereken bize gelmeden önce cep telefonunuzu gereksiz yere karıştırmamanız ya da deneyimsiz birilerinin cep telefonunuza müdahale etmesini engellemiş olmanızdır.

Uzman teknisyenlerimiz kullandıkları üst düzey cihazlarla verilerinize hızlı bir şekilde müdahale edecek, cep telefonunuzun kurtarılmasını sağlamasalar bile verilerinizi tekrar kazanmanızı sağlayacaklardır.

Cep telefonunuzda ulaşamadığınız verileriniz için bizimle https://database.com.tr/ adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı