Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

İstanbul Veri Kurtarma

İstanbul Veri Kurtarma

Firmamız İstanbul bölgesindeki müşterilerimize de hizmet vermekteyiz. Veri kurtarma konusunda tüm illeri kapsayacak şekilde hizmetimiz mevcuttur. Müşterilerimiz disklerini bizlere kargo aracılığı ile göndermektedir. Disklerini göndermeden önce müşterilerimiz firmamızdan ön bilgi alabilirler, merak ettikleri soruları sorabilirler. Gönderdikleri disklerin durumunu online olarak sitemizden takip edebilirler. İstanbul veri kurtarma hizmetimiz tüm müşterilerimizin memnuniyeti ve gelen talepler doğrultusunda işlemektedir.

İstanbul Veri Kurtarma

Veri kurtarma ile kaybolan, kazara silinen ya da bozulan verilerinizi tekrar ulaşılabilir kılabilirsiniz. Böylelikle ister iş ister günlük yaşamınızda çok önemli olan verilerinizin silinmesinin ve onlara erişemeyecek olma durumunuzun önüne geçebilirsiniz.

Veri Kurtarma Nedir?

Veri kurtarma genel olarak herhangi bir sebeple kaydedilmeyen, silinen, kaybolan ya da bozulan verilerin tekrar erişilebilir hale gelmesini sağlayan işlemleri ifade etmek için kullanılmaktadır. Bu kapsamda verilerinizin kaydedildiği herhangi bir cihazda veri kurtarma işlemleri ile veri kaybı yaşamadan verilerinizi tekrar kullanma şansına sahip olursunuz.

Veriler Neden Kaybolur?

Veriler pek çok farklı sebeple kaybolabilmektedir. Kaybolma nedenleri arasında sıklıkla elektrik kesintileri, kaydetmeden cihazı kapatma, cihazda meydana gelen sistemsel problemler yer almaktadır. Silinme durumu genelde format ya da sistem güncelleştirmesi sırasında karşılaşılan bir durumdur. Verilerin bozulması ise özellikle cihazın ya da verilerin kaydedildiği parçasının fiziksel hasara uğraması sonucu meydana gelen veri hatalarında gün yüzüne çıkmaktadır. Tüm bu durumlarda hata öncesi mevcut olan veriler ya kaybolmakta ya da kullanılamaz hale gelmektedir.

Verileri Kendim Kurtarabilir Miyim?

Verilerin kaydolduğu pek çok farklı teknolojik cihaz vardır. Bu cihazlar arasında HDD, SDD, flash bellek vb. pek çok cihaz yer almaktadır. Bu cihazlar son derecede hassas cihazlar olup herhangi bir şekilde yanlış ya da hatalı bir müdahale ile tamamen kullanılmaz hale gelebilmektedir. Bu nedenle cihazlarda veri kaybı yaşanan durumlarda veri kurtarma işleminin bu alanda deneyimli ve eğitimli bir kişi tarafından yapılması çok önemlidir. Ancak bu şekilde veri kurtarma işlemi yapıldığın takdirde verilerin tekrar erişilebilir kılınacaktır.

Veri Kurtarma Hangi Cihazlara Uygulanabilir?

Genel olarak veri kurtarma işlemi veri kaydedilen her türlü cihazda uygulanabilir:

  • Telefon
  • Bilgisayar
  • Flash disk
  • Notebook
  • Tablet vb.

Bu cihazların veri kaydedilen her türlü bölümünde veri kurtarma işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Veri Kurtarma Nasıl Yapılır?

Veri kurtarma işlemi gelişigüzel gerçekleştirilen bir hizmet olmayıp; sistematik bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken özen isteyen bir işlemdir. Veri kurtarma işlemi genel olarak aşağıdaki adımlar takip edilerek gerçekleştirilmektedir:

1.Sorunun Tespiti: Her teknolojik sorunda olduğu gibi veri kaybı durumunda da veri kaybının neden gerçekleştiği tespit edilmelidir. Çünkü veri kaybının gerçekleşme nedeninden kaybın gerçekleştiği cihaza kadar tüm çözüm süreçleri şekil değiştirecektir. Örneğin fiziksel hasarda cihazın temizlenmesi ve daha sonra yazılım desteği ile çözüm sağlanırken; fiziksel hasar olmayan sorunlarda temizleme işlemine gerek kalmamaktadır. Yine HDD parçasında meydana gelen hasar daha kolay çözümlenirken; SSD parçasında meydana gelen veri kaybının çözümlenmesi çok daha zordur.

  1. Sorunun Çözümlenmesini Sağlayacak Araç ve Yöntemin Belirlenmesi: Cihazın neden veri kaybı yaşadığı tespit edildikten sonra bu veri kaybını en iyi şekilde, en kısa sürede, sorunsuz olacak şekilde çözecek çözüm yolları ve araçları belirlenir.
  2. Veri Kurtarma İşleminin Gerçekleştirilmesi: İdeal çözüm araçları ve yöntemleri belirlendikten sonra bu araçlar, özel yazılımlar ve veri kurtarma yöntemleri veri kaybı yaşanan cihaza uygulanır.
  3. Verilerin Erişime Açık Hale Gelmesi: Veri kurtarma yöntemleri ile kurtarılan verilere erişim tekrar mümkün hale getirilir ve veri kurtarma işlemi tamamlanır.

Veri Kurtarma Fiyatları

Veri kurtarma fiyatları veri kaybının yaşandığı bölgeye, veri kaybının sebebine ve anlaştığınız firmanın fiyat cetveline göre değişim göstermektedir. Özellikle zor ve daha fazla emek isteyen veri kurtarma hizmetleri fiyat bakımından daha yüksek ücretlerle sunulmaktayken; daha kolay bir şekilde giderilebilecek veri kaybı durumları daha makul ücretler ile onarılmaktadır.

Veri Kurtarma Fiyatları hakkında bilgi verebilmemiz için laboratuvarımıza göndereceğiniz cihazlarınızın ön analiz işleminden geçmesi gerekmektedir. Ön analiz hizmetimiz ücretsizdir. Analiz işleminden sonra sizlere ancak veri kurtarma fiyat listesi hazırlanır ve sizlere sunulur.Veri kurtarma merkezi olarak sizlere en iyi veri kurtarma firması olmak için tüm uzman teknisyenlerimiz ile çalışmaktayız.

24129454 2034615966770347 8841103059322181825 n - İstanbul Veri Kurtarma24294412 2037222649843012 5707408510142742555 n - İstanbul Veri Kurtarma

Hizmet verdiğimiz diğer iller

Adana, Adıyaman, Afyon,  Ağrı,  Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, K.maraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce, Veri kurtarma merkezi mecidiyeköy, veri kurtarma izmir, Veri Kurtarma Merkezi

yeni - İstanbul Veri Kurtarma

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı