(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Antalya Veri Kurtarma

Anasayfa » Antalya Veri Kurtarma

Antalya Veri Kurtarma , firmamız bu bölgede de müşterilerine hizmet vermektedir. Cihazlarda kaza, bilişimsel bir sıkıntı gibi nedenlerle veri kaybı olduğu zaman pek çok kişi bu bilgilerin geri getirilmesinin çok zor ve imkansız olduğunu düşünmektedir. Ancak doğru yöntemler ile cihazlarda silinmiş ya da bozulmuş olarak görülen belge ve bilgilerin geri getirilmesi mümkündür. Veri kurtarma hizmeti özellikle bilgilerinizin kaybolmamasını sağlayan ve hafızanın korunmasını sağlayan bir hizmettir.

Antalya Veri Kurtarma

Veri Kurtarma Nedir?

Teknolojinin hayatımıza her geçen gün biraz daha dahil olduğu günümüzde kişisel bilgi ve fotoğraflardan, iş hayatıyla ilgili önemli doküman ve bilgilere kadar pek çok şey teknolojik cihazlara kaydedilmektedir. Yaşanan herhangi bir sorun ya da sıkıntı cihazların hafızasının silinmesine ve içerisinde yer alan bilgilerin kaybolmasına yol açabilir. Bu durumların önüne geçmenizi sağlayan veri kurtarma antalya firması olarak cihazlarınızın hafızasında yer alan bilgi ve dosyalara tekrar ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Kaydettiğiniz verilerin bozulması ya da silinmesi durumunda veri kurtarma bu bilgilerin geri getirilmesine yardımcı olmaktadır.

Veri Kurtarma Nasıl Yapılır?

Antalya Veri Kurtarma hizmeti, verilerin depolandığı alanlara silinmiş ya da bozulmuş durumda olan verilerin tekrar yüklenmesini sağlamaktadır. Veri kurtarma işlemleri genel olarak özel cihazlar ve yazılımlar ile gerçekleştirilmektedir. Ancak verilerin kurtarılabileceği pek çok farklı alan olduğu için veri kurtarma hizmeti de bu alanlara göre farklı şekillerde yapılmaktadır. Örneğin SSD ve HDD’yi ele almak gerekirse SSD de veri kurtarmak çok daha zordur. SSD’lerde TRIM teknolojisi kullanıldığı için sabit disk sürücü HDD’ye göre kurtarılması çok daha zor bir yapya sahiptir. SSD verileri ancak bu yazılım sistemini iyi bir şekilde anlayacak ve çözümleyecek uzman bir kişi tarafından kurtarılabilir.

Veri Kurtarma Hangi Alanlarda Mümkündür?

Cihazlarınızda verileriniz kaybolduğu ya da silindiği zaman cihazınızdaki verilerin kurtarılabilir olup olmadığını merak etmeniz son derecede doğaldır. Veri kurtarma hizmeti veri kaydedilen cihazlarda gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda harddisk, cep telefonu, server(sunucu), flashdisk, RAID disk, Apple/Mac, SAS Disk veri, SSD veri, database veri tabanı, DVR güvenlik sistemi gibi pek çok farklı cihaz ya da teknolojik üründe veri kurtarma işlemi yapılabilmektedir.

Veri Kurtarmaya Neden İhtiyaç Duyulur?

Günümüzde pek çok farklı sebeple bilgiler kaydedilmeden silinebilmekte ya da kaydedilmiş olan bilgiler yaşanan sorunlar nedeniyle yok olabilmektedir. Elektrik kesintisi, program kilitlenmesi, hatalı kapatmalar, fiziksel darbe, yazılım virüslerinin yol açtığı saldırılar, sunucu çalışır durumdayken disklerin yerinden sökülmesi, sıvı teması gibi sebepler en çok veri kurtarmaya ihtiyaç duyulan hallerdir. Bu sebepler ya da bu sebepler dışında bir sebeple verileriniz silinmiş ya da bozulmuş olabilir. Bu durumda veri kurtarma hizmetinden yararlanmanız bilgilerinizin yok olmaması ve tekrar yüklenmesi bakımından size büyük avantaj sağlamaktadır.

Veri Kurtarmada Firma Seçiminin Önemi

Antalya Veri Kurtarma, Veri kurtarma pek çok farklı cihazda ve teknolojik üründe gerçekleştirilebilen ancak üründen ürüne değişen özel yazılım, cihaz ve veri kurtarma yöntemleri ile gerçekleştirilen bir hizmettir. Böyle olunca deneyimsiz bir kişinin yapacağı veri kurtarma işlemi verilerin kurtarılamayacak şekilde yok olmasına ya da veri kurtarma işlemi yapılacak cihazın zarar görmesine yol açabilir. Bu nedenle veri kurtarma işleminin bu konuda deneyimli, veri kurtarma konusunda özel yazılım ve yöntemlere hakim biri tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Veri Kurtarma Fiyatları

Genel olarak veri kurtarma hizmeti fiyatları veri kurtarma hizmetinin gerçekleştirileceği cihaza ya da ürüne göre değişim göstermektedir. Veri kurtarma hizmetinin fiyatlarının yüksek olduğu yönünde bir kolektif algı mevcuttur ve bu nedenle pek çok kişi verilerinin kaybı pahasına da olsa veri kurtarma hizmetinden yararlanmamaktadır. Ancak veri kurtarma hizmetinin fiyatı seçeceğiniz firmadan firmaya göre farklılık göstermektedir.

Firmamız Ankara’ nın önde gelen veri kurtarma şirketidir. Donanımlı laboratuvarı ve eğitilmiş personeli ile veri kurtarma konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Son güncel teknolojik olayları takip eder, sürekli kendini geliştirir ve müşterilerine yansıtır. Antalya Veri Kurtarma olarak müşterilerimizin kaybolan verilerini hızlı, güvenilir ve ekonomik ölçüde çözmeyi hedeflemektedir.

Bir sabit sürücü, hata nedeninin ne olduğunu tam olarak bilmeden geçici olarak tamir edilemez. Değerlendirme ve veri kurtarma işlemi doğru ve ayrıntılı bir teşhis olmadan ilerleyemez . Dolayısı ile ön inceleme aşaması bizler için çok önemlidir. Harddisk veri kurtarma ve Telefon Veri Kurtarma için diğer sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz..

Antalya Veri Kurtarma

Antalya Veri Kurtarma

29512725 2090647344500542 1673890964405281438 n Database.com.tr
Antalya Veri Kurtarma - Database Veri Kurtarma

Hizmet verdiğimiz diğer iller

Adana, Adıyaman, Afyon,  Ağrı,  Amasya, Ankara, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, K.maraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı