(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Apple Mac Veri Kurtarma

Anasayfa » Apple Mac Veri Kurtarma

Apple Mac Veri Kurtarma faaliyet konularımızdan birisidir. Apple cihazlarından veri kurtarma işlemleri firmamızda yapılmaktadır. Eğer Apple cihazlarınızda veri kaybı yaşıyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Macbook Veri Kurtarma , M2 SSD aygıtlarından , Apple Harddisk Veri kurtarma ve diğer tüm apple veri kurtarma işlemleri laboratuvarımızda uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Apple bilgisayarlar mükemmel yazılımları için tanınır, ancak her sistem veri kaybına uğrayabilir. Mac Veri Kurtarma başarı oranımız yüksektir.

apple Database.com.tr

Her Apple Macbook, Mac Pro ve tüketici elektroniği cihazı için servis sağlar. Sektörde 15 yılı aşkın bir süredir, dünya genelinde Apple kullanıcıları için yüzlerce terabayt veriyi geri kazandık ve laboratuarlarımızda geliştirilen birçok prosedür artık sektörümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. 

Her Mac veri kurtarma vakasını bir Sınıf 5 temiz odasında ele alıyoruz ve birden fazla servis seçeneği, geri dönüş sürenizi kontrol etmenizi sağlıyor. Firmamız Apple dosya sisteminden veri kurtarabilmektedir. Macbook Veri Kurtarma başarılıyız.

Apple / Mac Veri Kurtarma Silinen veriler ve iOS bozulması, iphone veri kurtarma gibi çeşitli mantıksal sorunlardan kayıp verileri kurtarmamıza izin verin.

herhangi bir bilgisayar ürünü gibi, Mac’ler de sabit disk çökmelerine ve kullanıcı hatalarına karşı hassastır. Her gün, CBL Data Recovery, fotoğraf, müzik ve video prodüksiyon, grafik tasarım, masaüstü yayıncılığı alanlarında çalışan Apple tabanlı sanatçı ve organizasyonlara destek oluyor ve liste devam ediyor. Bir veri kaybı sorununa sahip olmak, özellikle de ayrıntılara ve son tarihlere dikkat etmeniz gereken bir işte, kritik bir etki yaratabilir ve müşteriyi etkilemekten bahsetmek değil, zararlı olabilir.

Apple Mac Veri Kurtarma

Çok şanslıysanız sabit sürücünüz (veya SSD) onarımın ötesinde değildir ve sorunu kendiniz çözebilir ve bu nedenle dosyalarınıza erişebilirsiniz.

Sürücünüz sorun yaşıyorsa ve makine çökmeden önce bunun farkına varırsanız veya tekrar çalışır duruma getirmeyi başarırsanız (veya Mac’iniz harici bir sürücüde algılayabilirse), ilk şey yapmak Disk Utility başlatmaktır.

  1. Disk Yardımcı Programını Açın – Bunu, Yardımcı Programlar klasöründe, Uygulamalar klasörünüzün içinde veya Spotlight Araması’nı kullanarak bulabilirsiniz. (Bunu başlatmak için Command + Space tuşlarına basın).
  2. Soldaki listeden endişelendiğiniz diski tıklayın ve ardından İlk Yardım’ı tıklayın.
  3. İlk Yardım’ın ses seviyesini hatalar için kontrol edeceğini belirten bir mesaj göreceksiniz. Daha sonra gerekirse birimi onaracaktır.

İlk Müdahale Çok Önemlidir. Lütfen diskinizi laboratuvar ortamı dışında müdahale yaptırmayınız, yapmayınız..!!

Verilerinizi riske atmayınız..!! 

Apple Mac Veri Kurtarma

Apple Mac Veri Kurtarma Hizmeti Hangi Avantajları Sunar?

En iyi veri kurtarma firması olarak; Apple Mac veri kurtarma hizmeti ile de farkımızı ortaya koymaktayız. Veri kurtarma hizmeti, önemli belge dosyalarını kaybeden kişiler için önemli bir prosedürdür. Depolama aygıtının hasar alması, biçimlendirme ya da hatta kazara silinmesi nedeniyle veri kaybı oluşabilir. Bu durum Apple Mac cihazlarda da mümkündür. İşte bu noktada devreye giren Apple Mac veri kurtarma işlemleri olur.

apple mac veri kurtarma 0

İş yaparken bilgisayar, laptop ve akıllı telefon gibi cihazları kullanırız. Birçok iş kolu için Apple Mac bilgisayar oldukça yaygındır ve kişilerin ilk tercihlerinden biridir. Projelerin ve faaliyetlerin birçoğu bu ekipman üzerinde yürütülür. Apple Mac veri kaybı, kullanıcıların karşılaşacakları problemlerden biridir. Ancak, firmamız tarafından sunulan Apple Mac veri kurtarma uygulamaları ile cihazınızdaki verilere yeniden erişme şansı elde edersiniz.

Dosyalarınızı ve belgelerinizi kaybettiyseniz, yapmanız gereken en iyi şey veri kurtarma alanında uzmanlaşmış bir firma ile iş birliği gerçekleştirmektir. Veri kurtarma İstanbul ve veri kurtarma Ankara gibi sorgulamalar yaptığınızda karşınıza çıkan firmamız, bu süreçte sizlere optimal anlamda hizmet sunar. Güvenli hizmetimiz, ulusal ve uluslararası norm ve standartlara uygun olacak şekilde verilmektedir. Tüm bunlar, verilerin verimli, güvenli ve hızlı bir şekilde kurtarılacağını ifade eder.

Müşterilerimizin verileri gizlidir ve analiz esnasında dahi en zorlu güvenlik ve gizlilik standartlarını karşılayarak, onların gizliliklerine her zaman özen gösterir ve saygı duyarız. Cihazı iyi bir şekilde inceleriz. Dosyalarınızı kurtarmak için hangi prosedürlerin uygulanması gerektiğine karar verir, özel ekipmanlarımız ile verilerinizi kurtarma işlemlerine geçeriz.

apple mac veri kurtarma 00

Apple Mac veri kurtarma işlemleri muhakkak alanında uzman ve deneyimli firmalar tarafından yapılmalıdır. İnternette profesyonel olmayan veri kurtarma girişimlerinin nasıl yapılacağını gösteren çok sayıda kaynak bulabilirsiniz. Fakat uzman ve deneyimli bir veri kurtarma firması ile çalışmak, sizlere çok daha fazla güvenlik ve verilerinizi geri kazanma garantisi vaat eder.

Teknik bilgi olmadan, gereken araç, ekipman ve yazılımlar kullanılmadan Apple Mac veri kurtarma işlemlerinin yapılmaya çalışılması, cihazın durumunu daha da kötüleştirebilir. Hatta verilerin kurtarılması zorlaştırır ve imkânsız hale dönüştürebilir. Apple Mac veri kurtarma hizmeti almanız, sizlere şu açıdan da faydalar sunar:

  • Apple Mac cihazın taşınması ve kullanılmasında güvenlik
  • En iyi, kaliteli ve en güncel veri kurtarma araçları hususunda eğitimli ve tam donanımlı profesyoneller
  • Kurtarılan verilerin mutlak gizliliği
  • Gereken her adımı doğru şekilde uygulayabilmek adına özel program ve araçların kullanımı
  • Kayıp verilerin hızlı ve güvenli bir şekilde kurtarılması

Apple Mac Veri Kaybı Neden Olur?

Apple Mac veri kurtarma hizmetine gereksinim duymanız için bazı nedenler olabilir. Yanlışlıkla dosyaları silmek, bunlar arasında ilk sırada yer alır. Veri kaybının en büyük riski, belgelerin ve dosyaların herhangi bir yedekleme olmadan silinmesidir. Dosyaları güncellemek ya da silmek, çok sık yapılan işlemlerdir. Bunu neredeyse her gün gerçekleştiririz. Dosyaları yanlışlıkla silmek de mümkün olmaktadır. Pek çok kişi, günlük işler sırasında bazı önemli dosyaları da siler.

apple mac veri kurtarma 000

Virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar da Apple Mac veri kaybı problemine yol açabilir. Her gün cihazlara saldıran çok sayıda virüs ve kötü amaçlı yazılım var. Dünya çapındaki web sitelerine ve çeşitli uygulamalara erişmenin pek çok farklı avantajı olsa da, bu durum virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları beraberinde getirir. Öte yandan virüs ve kötü amaçlı yazılımlar nedeni ile cihazınızda veri kaybı durumu ortaya çıkabilir. Bu tür faktörlerden kaynaklanan hasarlar farklı olabilir. Fakat virüslerin çoğu işletim yazılımını, ağ altyapısını ve depolanan dosya ve verileri olumsuz manada etkiler. Bundan dolayı Apple Mac veri kurtarma hizmeti tercih etmek kaçınılmaz olur.

Apple veri kurtarma ihtiyacı, mekanik hasar nedeni ile de oluşabilir. Sabit diskler, bilgisayar gibi ekipmanların en hassas parçalarıdır. Bilgisayara bağlı olan diğer cihazlara oranla daha sık şekilde bozulurlar. Sabit disklerin içinde pek çok farklı hareketli parça vardır. Bu parçaların kolayca kırılması söz konusu olabilir. Arızalı sabit disklerdeki verileri kurtarmak için Apple veri kurtarma hizmeti alınmalıdır. Profesyonel yardım almak, cihazın daha fazla hasar görmesini önler ve verilerin kurtarılmasına olanak sağlar.

Apple Mac veri kurtarma hizmetleri için bizimle iletişim kurabilir, güvenli ve kaliteli bir süreç deneyimi yakalayabilirsiniz.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı