Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Apple Mac Veri Kurtarma

Apple Mac Veri Kurtarma faaliyet konularımızdan birisidir. Apple cihazlarından veri kurtarma işlemleri firmamızda yapılmaktadır. Eğer Apple cihazlarınızda veri kaybı yaşıyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Macbook Veri Kurtarma , M2 SSD aygıtlarından veri kurtarma, Apple Harddisk Veri kurtarma ve diğer tüm apple veri kurtarma işlemleri laboratuvarımızda uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Apple bilgisayarlar mükemmel yazılımları için tanınır, ancak her sistem veri kaybına uğrayabilir. Mac Veri Kurtarma başarı oranımız yüksektir.

Her Apple Macbook, Mac Pro ve tüketici elektroniği cihazı için servis sağlar. Sektörde 15 yılı aşkın bir süredir, dünya genelinde Apple kullanıcıları için yüzlerce terabayt veriyi geri kazandık ve laboratuarlarımızda geliştirilen birçok prosedür artık sektörümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. apple - Apple Mac Veri Kurtarma

Her Mac veri kurtarma vakasını bir Sınıf 5 temiz odasında ele alıyoruz ve birden fazla servis seçeneği, geri dönüş sürenizi kontrol etmenizi sağlıyor. Firmamız Apple dosya sisteminden veri kurtarabilmektedir. Macbook Veri Kurtarma başarılıyız.

Apple / Mac Veri Kurtarma Silinen veriler ve iOS bozulması gibi çeşitli mantıksal sorunlardan kayıp verileri kurtarmamıza izin verin.

herhangi bir bilgisayar ürünü gibi, Mac’ler de sabit disk çökmelerine ve kullanıcı hatalarına karşı hassastır. Her gün, CBL Data Recovery, fotoğraf, müzik ve video prodüksiyon, grafik tasarım, masaüstü yayıncılığı alanlarında çalışan Apple tabanlı sanatçı ve organizasyonlara destek oluyor ve liste devam ediyor. Bir veri kaybı sorununa sahip olmak, özellikle de ayrıntılara ve son tarihlere dikkat etmeniz gereken bir işte, kritik bir etki yaratabilir ve müşteriyi etkilemekten bahsetmek değil, zararlı olabilir.

Arızalı Mac sabit diskini veya SSD’yi onarın

Çok şanslıysanız sabit sürücünüz (veya SSD) onarımın ötesinde değildir ve sorunu kendiniz çözebilir ve bu nedenle dosyalarınıza erişebilirsiniz.

Sürücünüz sorun yaşıyorsa ve makine çökmeden önce bunun farkına varırsanız veya tekrar çalışır duruma getirmeyi başarırsanız (veya Mac’iniz harici bir sürücüde algılayabilirse), ilk şey yapmak Disk Utility başlatmaktır.

  1. Disk Yardımcı Programını Açın – Bunu, Yardımcı Programlar klasöründe, Uygulamalar klasörünüzün içinde veya Spotlight Araması’nı kullanarak bulabilirsiniz. (Bunu başlatmak için Command + Space tuşlarına basın).
  2. Soldaki listeden endişelendiğiniz diski tıklayın ve ardından İlk Yardım’ı tıklayın.
  3. İlk Yardım’ın ses seviyesini hatalar için kontrol edeceğini belirten bir mesaj göreceksiniz. Daha sonra gerekirse birimi onaracaktır.

İlk Müdahale Çok Önemlidir. Lütfen diskinizi laboratuvar ortamı dışında müdahale yaptırmayınız, yapmayınız..!!

Verilerinizi riske atmayınız..!! 

 

Macbook Veri Kurtarma

Apple mac Veri Kurtarma

 

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı