Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Apple / Mac Veri Kurtarma

Apple Veri Kurtarma faaliyet konularımızdan birisidir. Apple cihazlarından veri kurtarma işlemleri firmamızda yapılmaktadır. Eğer Apple cihazlarınızda veri kaybı yaşıyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Macbook Veri Kurtarma , M2 SSD aygıtlarından veri kurtarma, Apple Harddisk Veri kurtarma ve diğer tüm apple veri kurtarma işlemleri laboratuvarımızda uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Apple bilgisayarlar mükemmel yazılımları için tanınır, ancak her sistem veri kaybına uğrayabilir.

Her Apple Macbook, Mac Pro ve tüketici elektroniği cihazı için servis sağlar. Sektörde 15 yılı aşkın bir süredir, dünya genelinde Apple kullanıcıları için yüzlerce terabayt veriyi geri kazandık ve laboratuarlarımızda geliştirilen birçok prosedür artık sektörümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. 

Her Mac veri kurtarma vakasını bir Sınıf 5 temiz odasında ele alıyoruz ve birden fazla servis seçeneği, geri dönüş sürenizi kontrol etmenizi sağlıyor.

Silinen veriler ve iOS bozulması gibi çeşitli mantıksal sorunlardan kayıp verileri kurtarmamıza izin verin.

herhangi bir bilgisayar ürünü gibi, Mac’ler de sabit disk çökmelerine ve kullanıcı hatalarına karşı hassastır. Her gün, CBL Data Recovery, fotoğraf, müzik ve video prodüksiyon, grafik tasarım, masaüstü yayıncılığı alanlarında çalışan Apple tabanlı sanatçı ve organizasyonlara destek oluyor ve liste devam ediyor. Bir veri kaybı sorununa sahip olmak, özellikle de ayrıntılara ve son tarihlere dikkat etmeniz gereken bir işte, kritik bir etki yaratabilir ve müşteriyi etkilemekten bahsetmek değil, zararlı olabilir.

İlk Müdahale Çok Önemlidir. Lütfen diskinizi laboratuvar ortamı dışında müdahale yaptırmayınız, yapmayınız..!!

Verilerinizi riske atmayınız..!!