(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Apple Veri Kurtarma

Anasayfa » Apple Veri Kurtarma

Apple Veri Kurtarma, Dünya çapında iPhone’lar, iPad’ler, iPod’lar, Macbook’lar ve Apple saatleri dahil olmak üzere 1,4 milyar aktif Apple cihazı var. Tüm bu ortamlar, bazı masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlara ek olarak Mac işletim sistemlerini çalıştırır.

Bu işletim sistemi, en yüksek düzeyde koruma ve işlevsellik sunmak için sürekli olarak güncellenmektedir. Ancak tüm medya ve işletim sistemleri arızalanabilir ve Apple cihazı kullanıcıları önemli verilerini kaybedebilir.

Her türlü Apple ve Mac depolama, Mac dosya sistemi ve bir Mac makinesinde kullanılan diğer herhangi bir depolama aygıtından veri kurtarma konusunda onlarca yıllık deneyime sahibiz. Apple cihazınızda veri depolayan ister sabit sürücü, Apple Harddisk, Apple SSD, Apple Nvme, USB veya SD Kart olsun, dosyalarınızı kurtarabiliriz.

Aşağıda Apple Veri Kurtarma yaptığımız cihazlar. Ayrıca Apple Telefonlardan da Veri Kurtarma Yapmaktayız.

Apple Veri Kurtarma

Mac Pro

MacBook Air

MacBook Pro

Mac Mini

Apple G4

iMac

İphone Veri Kurtarma

Yanlışlıkla silinen, bölümler kaybolan, su veya yangın hasarı, arızalı mantık kartları, bellenim bozulması ve daha fazlası olan Mac OS cihazlarından verileri kurtarabiliriz. Bir Apple aygıtındaki üretici tarafından tasarlanmış tüm sürücülerden ve parçalardan dosya alma konusunda %96 başarı oranına sahibiz ve garantinizi asla geçersiz kılmamaktayız.

Mühendislerimiz, Apple cihazınızın ücretsiz teşhis incelemesini tamamlayarak ve bir fiyat teklifi ve tahmini geri dönüş süresi vererek işe başlar.

Tanılamayı kabul ettikten sonra mühendisler, yerinde parça envanterimizi kullanarak cihazınızı geçici bir çalışma durumuna getirecektir. Mümkün olan en temiz ortamı sağlamak için geri kazanımlarımız için Sınıf 10 ISO 4 Temiz Oda kullanıyoruz.

Onarım yapıldıktan sonra, verilerinizin görüntüsünü alırız ve cihazınızı orijinal durumunda tutmak için bilgilerin bir kopyasından çalışırız.

Firmamız teknik ekibi, mevcut ve gelişmekte olan Apple medyaları için sürekli olarak yeni kurtarma yöntemleri keşfeder. Başarı oranımıza katkıda bulunan bu tescilli teknolojidir. Veriler kurtarıldıktan sonra, tam güvenlik için donanımla şifrelenmiş bir depolama aygıtına geri gönderilir.

Apple Mac Cihazınız Arızalandığında Ne Yapmalı?

Apple cihazınızda fiziksel veya mantıksal bir hasar oluştuğunda, tam olarak iyileşme şansınızı artırmak için bu YAPILACAKLAR ve YAPILMAYACAKLAR’ı takip etmeniz önemlidir.

  • Arızadan hemen sonra, daha fazla hasarı önlemek için cihazı kapatın.
  • Cihazınızı suya düşürürseniz, kuruması için pili veya güç kaynağını çıkarın.
  • Dosyaları yanlışlıkla silerseniz veya bozulma olduğunu fark ederseniz, üzerine yazmayı önlemek için cihazı kapatın.

YAPILMAYACAKLAR

  • Cihazınızda kurtarma yazılımı kullanmayın. Tüm dosyalarınızı kurtarmaz ve kaydetmek istediğiniz verilerin üzerine yazabilir.
  • Bir DIY kurtarma işlemi gerçekleştirmeyin. Uygun araçlar ve Temiz oda ortamı olmadan, daha fazla hasara neden olacak ve iyileşme şansınızı azaltacaksınız.
  • Uygun sertifikalara sahip olmayan bir yerel servis sağlayıcı kullanmayın. Deneyim ve kanıtlanmış sonuçlar olmadan, sağlayıcı kalıcı veri kaybına neden olabilir.

 

apple veri kurtarmaa

apple veri kurtarmaa

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı