(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Adana Veri Kurtarma

Anasayfa » Adana Veri Kurtarma
ADANA VERİ KURTARMA

Adana veri kurtarma firması olarak, her türlü marka ve model fark etmeksizin laptop ya da masa üstü cihazlarınızda silinen verilerinizi kurtarıyoruz.

Bilgisayarlar ve akıllı cep telefonları günümüzde en çok kullanılan teknolojik cihazlar içerisinde yer alıyor. Bu cihazların birçok işlevi yapması beraberinde hassas bir çalışma programına bağlı, dolayısıyla beklenmedik zamanlarda beklenmedik şekilde meydana gelen veri kayıpları bu cihazlardaki en büyük sorun haline gelebiliyor. Neyse ki kaybolan ya da silinen hiçbir veri bilgisayardan tamamen uzaklaşmıyor. İşte Adana bilgisayar veri kurtarma hizmetimizde bu noktada ortaya çıkıyor. Mühendislerimiz kaybettiğinizi ya da silindiğini düşündüğünüz tüm verilerinizi kaybetmeden size tekrar kazandırıyor.

Adana Veri Kurtarma Firmaları

Veri kurtarma firmaları Adana arasında ilk sırada olmamızın nedeni bu alanda yıllardır vermiş olduğumuz hizmet ve bu hizmet neticesinde kurtarmış olduğumuz binlerce dosyadır. Biz masaüstü veri kurtarma, laptop veri kurtarma ya da cep telefonu veri kurtarma gibi hizmetleri verirken müşterilerimizin anılarına saygı duyarız ve onların kaybettiği anılarını tekrardan kazandırmayı amaçlarız.

Adana Veri Kurtarma Fiyatları/Ücretleri

Adana veri kurtarma fiyatları kurtarılacak olan cihazın durumuna göre değişiklik gösterir. Her disk aynı şekilde hasar görmeyeceği gibi her diskteki kurtarılacak dosyaların boyutları da aynı değildir. Tam olarak bir fiyat verebilmemiz için öncelikli olarak cihazınızın mühendislerimiz tarafından incelenmesi ve sorunun tespit edilmesi gerekir.

ADANA VERİ KURTARMA

ADANA VERİ KURTARMA

Adana laptop veri kurtarma hizmetimiz sayesinde laptopunuzda kaybettiğiniz tüm verilerinizi tekrardan kurtarabiliriz. Özellikle iş bilgisayarlarınızın önemini göz önünde bulundurduğunuzda bu verilerinizin müşterilerinizi de yakından ilgilendirdiğini biliyoruz. Bunun için müşteri gizliliği ön planda olacak şekilde verilerinizi tekrardan kazandırabiliriz.

Veri Kurtarma , firmamız Adana bölgesindeki müşterilerimize de hizmet vermekteyiz. Veri kurtarma konusunda tüm illeri kapsayacak şekilde hizmetimiz mevcuttur. Müşterilerimiz disklerini bizlere kargo aracılığı ile göndermektedir. Disklerini göndermeden önce müşterilerimiz firmamızdan ön bilgi alabilirler, merak ettikleri soruları sorabilirler. Gönderdikleri disklerin durumunu online olarak sitemizden takip edebilirler. Bilgisayar veri kurtarma hizmetimiz tüm müşterilerimizin memnuniyeti ve gelen talepler doğrultusunda işlemektedir.

Hzmetlerimizden bölgesel olarak yararlanan ve bize bayi olan tüm müşterilerimize çözüm ortağı ve çözüm odaklı olarak çalışmaktayız.

Veri kaybı genellikle iki sorundan kaynaklanır: yazılım sorunları ve / veya donanım sorunları.

Masaüstü bilgisayar sabit diskiniz kritik iş dosyalarıyla doluysa veya önemli kişisel veriler tıklanıyor, başarısız oluyor, çöküyor, öldü veya tanınmadıysa değerli verilerinizi hızlı ve ekonomik bir şekilde kurtarmanıza yardımcı olmak için güvenebileceğiniz bir şirkettir.

Teknik ekibimiz arızadan bağımsız olarak Windows, Mac ve Linux formatlı masaüstü bilgisayar sabit disklerinden veri kurtarmak için eğitilmiştir.

Firmamız Ankara’ nın önde gelen veri kurtarma şirketidir. Donanımlı laboratuvarı ve eğitilmiş personeli ile veri kurtarma konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Son güncel teknolojik olayları takip eder, sürekli kendini geliştirir ve müşterilerine yansıtır. Veri kurtarma Adana firması olarak müşterilerimizin kaybolan verilerini hızlı, güvenilir ve ekonomik ölçüde çözmeyi hedeflemektedir.

Bir sabit sürücü, hata nedeninin ne olduğunu tam olarak bilmeden geçici olarak tamir edilemez. Değerlendirme ve veri kurtarma işlemi doğru ve ayrıntılı bir teşhis olmadan ilerleyemez . Dolayısı ile ön inceleme aşaması bizler için çok önemlidir.

Adana Veri Kurtarma

Adana Veri Kurtarma

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller

Adıyaman, Afyon,  Ağrı,  Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, K.maraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı