(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıfırlanmış Notebooktan Veri Kurtarma

Anasayfa » Sıfırlanmış Notebooktan Veri Kurtarma
Sıfırlanmış Notebooktan Veri Kurtarma

Sıfırlanmış Notebooktan Veri Kurtarma

Sıfırlanmış notebooktan veri kurtarma için öncelikle bir uzmandan yardım almalısınız. Bu işlemleri kendi başınıza yapmaya çalıştığınız zaman verilerinizi tamane kaybedebilirsiniz.

Notebookların en büyük avantajı taşınabilir olmalarıdır. Fazla belleğe sahip olmasalar da işinizi yönetebilmekte başarılı olan bu bilgisayarlar çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilirler. Notebook arızası giderilebilir bir sorun olurken sebebinin de ne olduğunun önemi yoktur.

Notebook arızası denildiğinde dikkatleri çeken sorunlardan bir tanesi sıfırlanmış bir notebook’tan verilerin kurtarılması işlemi de bu kapsam içerisinde yer alır. Sıfırlama işleminin amacı bilgisayar içerisindeki tüm verilerin silinerek daha hızlı ve daha işlevsel bir hale getirilmek istenmesidir. Ancak bu işlemi yaparken en çok şikayet edilen konuların başında da içindeki önemli bilgileri kurtaramamak olacaktır.

Sıfırlanmış bir bilgisayar içerisinde bulunan sistem geri yükleme özelliği olsa da bu bazen etkisiz kalabiliyor. Database.com.tr olarak bizde bu soruna çözüm üretebilmek adına gelişmiş yazılım sistemlerimizle siz değerli kullanıcılara hizmet vermekteyiz.

Sifirlanmis Notebooktan Veri Kurtarma

Sifirlanmis Notebooktan Veri Kurtarma

Sıfırlanmış Notebooktan Veri Kurtarma

Notebookların genel olarak yapıları çok hassastır. Örneğin en küçük bir su temasında bile tüm sistemin çökmesi gibi bir durum söz konusu olabiliyor. Bunun için de veri kurtarma işleminin mutlaka uygun cihazlar ve uygun ortamda yapılması gerekir. Firmamız kullandığı yüksek teknolojik cihazlarla ve mühendislerle cihazınızdaki verilerinizi zarar görmeden kurtaracaktır.

Su Dökülen Notebooktan Veri Kurtarma

Yukarıda bahsettiğimiz örnekten yola çıkacak olursak dizüstü bilgisayarlara su dökülmesi sonrasında verilere ulaşamamak beklenen bir durum olabilir. Eğer böyle bir sorunla karşılaşmışsanız ve bilgilerinize ulaşamıyorsanız o zaman size gerekli hizmet desteğini sağlayabiliriz. Veri kurtarma hizmetimiz içerisinde Notebook harddisk veri kurtarma hizmeti de mevcuttur.

Veri Kurtarma Programlarımız

Veri kurtarma işleminde uygulanabilecek bazı yöntemler vardır. Bunlar herkesin bildiği internette satılan ya da ücretsiz olarak sunulan programlardır. Ancak bu programların verilerinizin tamamını kurtarma gibi bir derdi yoktur, dolayısıyla sorun veri kurtarma olduğunda burada seçim yapılmadan tüm verilerin kurtarılmaya çalışılması gerekir. Biz de veri kurtarma laboratuarımızda notebook verilerinizin % 95’ini kurtarabiliriz ve bu da bir veri kaybı söz konusu olduğunda oldukça yüksek bir rakamdır.

Notebook verilerinize ulaşamadığınızda bizimle https://database.com.tr/ adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı