(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sunucu Server Veri Kurtarma

24 Ocak 2022
2.537 kez görüntülendi
Sunucu Server Veri Kurtarma

Sunucu server veri kurtarma , raid diskten veri kurtarma, Hemen hemen büyük şirket ve kuruluşların çalışmaları bir server üzerinden ve sunucu üzerinden yapılmaktadır ve tüm bilgileri bu sunucularda yedeklenmektedir. Zamanla bu sunucuların depolama aygıtlarında ve harddisklerinde bozulmalar meydana gelmektedir.

Raid 5 Veri Kurtarma  ve Sanal Sunucu Vmware Esxi Veri Kurtarma işi uzmanına bırakın. 

DataBase Veri Kurtarma birçok  cihaz için ulaşılamayan önemli bilgileriniz dosyalarınız ve verileriniz için çözümler üretmektedir.Laboratuvarlarımızda Sunucu veri kurtarma hizmetleri bir çok çeşit sistem ,konfigurasyon ve işletim sistemi için sağlanmaktadır;

 • Tüm marka model sunucular- Oracle sunucuları,SQL sunucuları ,
 • Dell,IBM ve HP sunucular
 • RAID konfigurasyonlu sunucular
 • NAS ve SAN  depolama  cihazları

  Sunucu Server Kurtarma

  Sunucu Server Kurtarma

 • Sanal sunucular -Vmware ve sanallaştırılmış tüm konfigurasyonlar
 • Sunuculardaki işletim sistemleri sorunları
 • Doğal afet durumları , enerji kaynaklı sorunlar, mekanik sorunlar, Virüs kaynaklı sorunlar..

Sas  Disklerden Veri Kurtarma makalemizi incelemek için tıklayınız..

 

 

 

İlk Müdahale Çok Önemlidir.

Lütfen diskinizi laboratuvar ortamı dışında müdahale yaptırmayınız, yapmayınız..!!

Verilerinizi riske atmayınız..!! 

Sunucu Server Veri Kurtarma

Sunucu Server veri kurtarma, disklerin, sürücülerin veya cihazların, bozulmaya ve silinmeye maruz kalan sebeplerden dolayı ulaşılamayan verilerinin, tekrardan geri getirilmesidir. Ağ Serverların kurtarılma sürecinde, veriler sağlam bir ortamda tutulmalılar. Sunucular, Snap Server, ‘Server’ veya ‘Ana Makine’ olarak kullandığımız özel bilgisayarlardır. Yapılandırılan herhangi bir ağ üzerinde bilgileri ve uygulamaları kullanıcılara paylaştıran, yazılım ve donanımlardan oluşurlar.

Server Veri Kurtarma

Sunucu Server Kurtarma

Bir sunucu kesintisi ve veri kaybı yaşadığınızda,  özellikle  veri  kritik  bir  öneme sahip olduğunda, binlerce dolara işletmenize hızlı bir şekilde mal olabilir. Bizim sunucu veri kurtarma desteğimiz ile eski verilerinize sahip olabilirsiniz.  Raid 5 Veri Kurtarma, SQL server kurtarma, sunucu veri kurtarma, veritabanı SQL server, hepsini profesyonelce ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırabiliriz.

Sunucu cihazlarından veri kurtarmak ciddi bir iştir. Tüm sunucularda yedeklenen bilgileri ve dosya yapısına göre inşa edilen işletim sistemlerinden veri kurtarmak uzmanlık gerektiren bir iştir.

Firmamız bu konuda bilgi ve tecrübe sahibidir.

Marka bağımsız tüm sunuculardan veri kurtarma yapılabilmektedir.

Fiziksel ve donanımsal sunucu harddisklerinden de veri kurtarma başarı oranımız yüksektir. İşinizi riske atmayın ve uzman bir firma ile çalışın.

Sunucu Server cihazlarından veri kurtarma temiz laboratuvar ortamında gerçekleşmektedir. Veri Kurtarma Ankara firması olarak sizlere bu konuda yardım etmeye hazırız.

 

Sunucu Server Kurtarma

Sunucu Server Kurtarma

Sunucu Server Veri Kurtarma Nedir?

sunucu server veri kurtarma 0

Sunucu server veri kurtarma hizmeti, en çok tercih edilen hizmetlerimizden biridir. En iyi veri kurtarma firması olarak öne çıkan şirketimiz, sunucu veri kurtarma alanında da sizlere en iyi desteği sunar. Peki, sunucu server veri kurtarma nedir?

Bilindiği gibi sunucular, önemli verileri depolar ve yönetirler. Dolayısıyla global çaptaki firmaların ve kuruluşların işleyişinde önemli yer tutarlar. Fakat, herhangi bir depolama aygıtı gibi sunucuların da arıza ve hatalar nedeni ile veri kaybı yaşattıklarını söyleyebiliriz. Önemli verilerin kaybolması sonucunda sunucu veri kurtarma hizmeti devreye girer. Sunucu veri kurtarma, başarılı bir şekilde sonuçlanması adına özel beceri ve araçlar gerektiren karmaşık bir süreç olarak ifade edilebilir.

Sunucu Server Veri Kaybı Neden Olur?

sunucu server veri kurtarma 00

Veri kurtarma İstanbul söz konusu olduğunda dikkat çeken firmamız, sunucu server veri kurtarma kategorisinde en kaliteli ve güvenli hizmeti vaat eder. Öyleyse, sunucu veri kaybı neden olur? Sunucularda veri kaybına yol açabilecek faktörler bulunur. Bunlar arasında en yaygın olanlar:

 • Donanım arızası: Donanım arızaları, sunuculardaki veri kaybının öne çıkan sebeplerinden biri olmaktadır. Anakart, sabit sürücü, güç kaynağı ya da diğer sunucu server bileşenlerindeki problemlerden ötürü ortaya çıkabilir.
 • Yazılım hatası: Yazılım hataları da sunuculardaki veri kaybının önemli bir sebebidir. Mesela, bir uygulamadaki ya da işletim sistemindeki küçük bir hata, dosyaların bozulmasına veya dosya sisteminin zarar almasına yol açabilir.
 • Doğal afetler: Deprem, yangın, sel gibi çeşitli doğal afetler, sunuculara zarar verebilmektedir. Hatta verileri yok edebilmektedir. Bu durum sonucunda sunucu server veri kurtarma hizmetine gereksinim duyulur.
 • İnsan hatası: Sabit sürücüyü biçimlendirmek veyahut yanlışlıkla çeşitli dosyaları silmek gibi bazı insan hataları, verilerin kaybolmasına yol açabilir.
 • Bilgisayar korsanı saldırısı: Bilgisayar korsanları sunuculara giriş yapabilir ve mühim verileri silebilir, bozabilir.

Sunucu Server Veri Kurtarma Yöntemleri Nelerdir?

sunucu server veri kurtarma 01

Hd veri kurtarma teknikleri gibi sunucu server veri kurtarma yolları da sık olarak merak edilir ve araştırılır. Veri kurtarma hizmetleri LTD ŞTİ arayışı olanlara en kaliteli ve güvenli hizmeti sunan firmamız, çeşitli yöntemler ve özel ekipmanlar kullanarak verilerinizin kurtarılmasını sağlar. Genel olarak server veri kurtarma yöntemleri arasında ön plana çıkanlar:

Mantıksal Veri Kurtarma

Yazılım hataları ya da insan hataları sebebi ile silinen veya bozulan dosyaları kurtarmak için mantıksal veri kurtarma yöntemi tercih edilir. Bu yöntem, sunucunun dosya sisteminden ilgili dosyaları çıkarmak amacıyla veri kurtarma yazılımı kullanmayı içermektedir.

Fiziksel Veri Kurtarma

Sunucu server veri kurtarma teknikleri söz konusu olduğunda en sık kullanılan yöntemlerden biri de fiziksel veri kurtarma olur. Fiziksel veri kurtarma işlemi, arızalı ya da hasarı sabit sürücüdeki verileri kurtarmak için uygulanır. Sabit sürücünün doğrudan sökülmesini ve verileri direkt olarak disklerden ya da yongalardan kurtarmayı içermektedir.

Yedekleme Kurtarma

Server veri kurtarma ve discord sunucu kurtarma alanında sıklıkla kullanılan yöntemlerden bir diğeridir. Kurtarılmak istenen verilerin bir sunucu yedeklemesinden geri yüklenmesi demektir. Veri kaybı halinde verilerin hızlı ve güvenli bir biçimde geri yüklenmesini sağlamak amacıyla düzenli şekilde yedekleme yapılması gerekmektedir. İlgili işlem, yedekleme yapılan cihazlar için geçerli olmaktadır.

RAID Kurtarma

Donanım arızası nedeni ile bozulan RAID dizilerindeki verileri kurtarmak için RAID kurtarma işlemi yapılır. Bu uygulama, RAID dizisinin tekrardan oluşturulmasını ve kayıp verilerin kurtarılmasını içerir.

Sunucu Server Veri Kurtarma Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Sunucu veri kurtarma İstanbul alanında en iyi hizmeti sunan şirketimiz, sunucu server veri kurtarma söz konusu olduğunda istek ve ihtiyaçlarınızın maksimum oranda karşılanmasını sağlar. Verilerinizin bilgi kaybı olmadan güvenli ve başarılı bir biçimde kurtarılmasını sağlamak için alanında uzman ve tecrübeli veri kurtarma firması ile iş birliği yapmanız önem arz eder. Bu noktada sizlerin yanınızda olduğumuzu hatırlatırız. Deneyimli ve tam donanımlı bir veri kurtarma firmasıyla çalışmak, çeşitli avantajları beraberinde getirir. Bunlar:

 • Deneyim: Deneyimli veri kurtarma şirketi, çok çeşitli veri kaybı durumları ile karşılaştığı için her türlü problemle başa çıkma kabiliyetine sahiptir.
 • Gelişmiş araçlar ve teknoloji: Alanın profesyonel olan veri kurtarma firması, sunucu server veri kurtarma işleminde pek çok gelişmiş araç ve teknolojiler kullanır. Bu da işlemlerin güvenli ve hızlı şekilde tamamlanmasına imkan tanır.
 • Hızlılık: Server veri kurtarma hizmeti aldığınızda süreçleriniz aksamaz. Çünkü firmamız, hızlıca problemi giderir ve verileri kurtarır. Bu da işlerinizin aksamasını önler.
 • Daha yüksek başarı oranı: Veri kurtarma alanında en bilinen firmalardan biriyiz. Yüksek başarı oranları ile müşteri memnuniyetini teşvik etmekteyiz.
Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı