(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

E-Defter Beraat Silme Raporu

Anasayfa » E-Defter Beraat Silme Raporu
edefter beraat Database.com.tr

E-Defter Beraat Silme Raporu, E-Defter kayıtlarınızda bir çok sebeble verilerin kaybı, silinmesi ve siber saldırılara maruz kalabilir. Kanunlarımız gereği vergi defterlerinin düzenli şekilde kayıt altında tutulması gereklidir. Defterlerin yasal süresi geçmiş olabilir veya girişler yanlış ve hatalı yapılmış olabilir. Bu gibi bir takım nedenlerle siber saldırılara maruz kalan veya fidye notu bırakarak bir çok dosyalarını şifreleyen ve bunların çözülmesi mümkün olmayan durumlarda firmamız gerekli incelemeleri laboratuvarımızda yaparak gerekli teknikl raporu müşterilerimize teslim eder.

Fidye Virüsüne maruz kalmış ve E-Defter kayıtları etkilenmiş firmaların gerekli incelemelerden sonra rapor düzenlenir.

Firmamız öneli olan  bu durumda  sorunların halledilmesi konusunda profesyonel bir hizmet sunmaktadır.  Tüm işlemlerimiz yapıldıktan sonra, size e-defter berat silme raporu detaylı olarak verilmektedir. %100 doğru bilgilerle düzenlenen raporla firma olarak durum tespitinizi yapabilirsiniz.

ISO 9001 Sertifikalı laboratuvarımızda yapılan çalışma neticesinde e defter verilerini kaybeden firmaların teknik incelenmesi bittikten sonra Gelir Dairesinin isteği üzerine rapor düzenlenerek teslim edilir. E-Defter Beraat Silme Raporu firmamız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Gelir İdaresi Başkanlığının İstemiş Olduğu Belge ve Rapor firmamız tarafından düzenlenmektedir.

  • Siber saldırı(Fidye virüsü , hack vs.. saldırılar )  , Çözülemeyen fidye virüs saldırıları, sql dosyaların şifrelenmesi
  • Veri aktarımı ve diğer durumlarda yazılım ve veri tabanı sorunları ,
  • Virüs kaynaklı veri bozulmaları ve silinmeleri vb. durumlarda ilgili dosyalar hasar görebilmekte ve silinebilmektedir.

E-Defter Beraat Silme Raporu

Şekil hükümlerinden bağımsız olarak Vergi Usul Kanununa ve/veya Türk Ticaret Kanununa göre tutulması zorunlu olan defterlerde yer alması gereken bilgileri kapsayan elektronik kayıtlar bütünüdür.

e-Defter beratı nedir?

Tebliğde yer alan usul ve esaslar çerçevesinde, elektronik ortamda oluşturulan defterlere ilişkin olarak, Başkanlık tarafından belirlenen standartlara uygun bilgileri içeren ve Başkanlık Mali Mührü ile onaylanmış elektronik dosyadır.

Daha Fazla Bilgi İçin Diğer Sayfamıza Bakabilirsiniz…

veri Kurtarma sertifika

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı