(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

QNAP Veri Kurtarma

Anasayfa » QNAP Veri Kurtarma

QNAP Veri Kurtarma, depolama sistemi, çeşitli RAID yapılandırmalarını destekleme yeteneği ve tutarlı internet bağlantısı nedeniyle kullanışlıdır. Uygun olmayan şey, bir QNAP sisteminin veri kaybı yaşamasıdır. Güvenli Veri Kurtarma mühendisleri, tüm QNAP modellerinden veri kurtarma konusunda yılların deneyimine sahiptir.

QNAP Cihazındaki RAID dizelere sahip diskler için kendiniz müdahale etmeyiniz.

QNAP (Kaliteli Ağ Cihazı Sağlayıcısı), yedeklilik ve uzaktan çoğaltma yardımcı programları nedeniyle güvenilen NAS ve SAN sistemleri sağlayan bir şirkettir. QNAP depolama, 2 ila 30 sürücü içerir ve bir sürücü arızası, veri kaybının domino etkisine neden olabilir. Güvenli Veri Kurtarma mühendisleri, kurtarma işlemleri için tescilli teknolojiyi kullanır. Özel Ar-Ge ekibimiz, RAID 5, 6 ve 10 dahil olmak üzere bir QNAP içindeki tüm RAID yapılandırmalarında kurtarma için yenilikçi yöntemler oluşturur.

QNAP Qlocker Fidye Virüsü bulaşan cihazlardan  etkilenen veriler kurtarılabilir. Firmamıza başvurabilirsiniz. 

QNAP Veri Kurtarma

QNAP’niz için Hata Senaryoları

DataBase Veri Kurtarma, diğer kurtarma şirketlerinin kurtarılamaz olarak kaydettiği durumları üstlenir. Mühendislerimiz, mantıksal ve mekanik hasar görmüş vakalarda ve hatta yangın ve su gibi doğal bir afetten zarar görmüş cihazlarda dahi başarılı bir şekilde veri alımı gerçekleştirmiştir.

Bir QNAP için yaygın veri kaybı senaryolarından bazıları şunlardır:

 • Birim Yeniden Biçimlendirme
 • Yanlışlıkla Dosya Silme veya Üzerine Yazma
 • Disk Arızası
 • Dosya Sistemi Bozulması
 • Başarısız RAID Yeniden Oluşturma
 • Sürücüler Arası Veri Aktarımı Sırasında Hatalar

Güvenli Veriler Neden Kurtarma için Güvenilir Bir Kaynaktır?

QNAP, kurumsal ve kişisel dosyaları, kullanıcının iş akışına en iyi uyum sağlayan bir RAID yapılandırmasında depolar. Bir arıza, iş operasyonlarını durma noktasına getirir ve kişisel bilgi dosyalarının ve dijital anıların silinmesine neden olabilir. DataBase Veri Kurtarma aşağıdakiler de dahil olmak üzere HER tür QNAP marka ve modelindeki kişisel verilerin yanı sıra kritik görev dosyalarını da kurtarabilir :

 • ES168dc
 • TES-1885U
 • TDS-16489U
 • TS-EC248OU R2
 • TVS-1582TU
 • EJ1600
 • REXP-1000 Pro
 • TR-004
 • TX-800P

Bu tam bir liste değildir ve mühendislerimiz tüm bu modeller ve bunların herhangi bir varyasyonu üzerinde çalışmaktadır. Özel hizmetlerimiz ve gelişmiş kurtarma teknolojimiz sayesinde genel başarı oranımız %96’dır.

QNAP Kurtarma Süreci nedir?

QNAP Veri Kurtarma,  QNAP’ kurtarma işlemi sırasında fiziksel hasarlarlı disklerinden veri kurtarma şirketidir. Müşteri kurtarma işlemini onayladıktan sonra mühendislerimiz, görüntülenmeleri için QNAP sisteminin disklerini onaracak. Çalışmak için verilerin bir kopyasının oluşturulması, cihazı orijinal durumunda tutar.

Her tür cihaz ve işletim sistemiyle çalışan, üretici onaylı kurtarma uzmanlarıyız. Bir QNAP, her yerden erişilebilir olacak şekilde yapılmıştır ve kurtarma hizmetlerimiz aynıdır. Arızalı ortamlar için hem yerinde hem de uzaktan kurtarma gerçekleştirebiliriz.

QNAP Sisteminiz Arızalandığında Ne Yapmalısınız?

QNAP depolama sisteminiz başarısız olduğunda, onu kendiniz yeniden oluşturmaya ÇALIŞMAYIN. Hasarlı bir sürücü, yapılandırmanın geri kalanını etkileyerek kalıcı veri kaybına neden olabilir. Arızalı ortama daha fazla zarar vereceği için kurtarma yazılımını çalıştırmayın. Arızaları gösterdikleri için QNAP’ınızdaki LED ışıklarına dikkat edin.

Başarısız medya işinizi ve kişisel yaşamınızı bozabilir. Dosyalarınızı başarısız bir QNAP sisteminden alarak verilerinizi kurtarıyoruz.

Bizleri arızalanan QNAP cihazınızdan QNAP Veri Kurtarma için destek isteyebilirsiniz.

veya  0312 425 02 04 hattımızı veya 0552 724 06 06 whatsapp destek hattımızt hizmetinizdedir.

Daha Fazla Bilgi İçin TIKLAYINIZ..

qnap veri kurtarma
qnap veri kurtarma
qnap raid datarecovery
qnap raid datarecovery
Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı