(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bozuk Dosya Kurtarma

Anasayfa » Bozuk Dosya Kurtarma

Bozuk Dosya Kurtarma başınıza geldiğinde ne yapacağınızı şaşırsınız. Dosyaların bozulmasının bir kaç nedeni vardır.

Dosyalar bir sistem çökmesi, virüs saldırısı veya hatalı kullanım nedeniyle bozulabilir. Bozuk bir dosya her zaman kullanılamaz ve çalışamaz durumdadır. 

Bu sorunla karşılaştığınızda, önce onları onarmayı ya da virüs algılama programını çalıştırmayı deneyebilirsiniz. 

Ancak, onlar işe yaramazsa mutlaka bir veri kurtarma merkezine başvurmanız gerekmektedir. Bu işin uzman kişiler tarafından verilerinizin kurtarılabileceğini unutmayın.

Özellikle bozuk dosya kurtarma konusunda her zaman birşeyler yapmak  isteyen kişiler bazen çok önemli bilgilerin yer aldığı dosyalarında verilerinizi kurtarılamayacak hale getirebilirler.

corrupt word file Database.com.tr

Bozuk Dosya Kurtarma

USB flash sürücüler, tüm verileri sabit sürücüye benzer şekilde bellekte saklar. İşletim sistemi daha sonra erişilmesi gerektiğinde bu verileri alabilir. 

USB sürücü verilerinizi, sürücünün bağlantı noktasından yanlış bir şekilde çıkarılmamış olması durumunda erişilememesine neden olacak ve ardından verilerin bozulmasına yol açabilecek çeşitli sorunlar olabilir. 

Bazen bozuk ssd diskten de verileriniz kurtarılabilir. 

Depolanan verilerin bozulmasının başka bir nedeni, Ana Önyükleme Kaydı (MBR) veya Bölüm Önyükleme Kaydı (PBR) veya USB sürücüdeki dizin yapısındaki geçersiz veriler olabilir.

Bozuk dosyaları kurtarma konusunda laboratuvarımız donanımlı ve bilgi sahibidir. Verilerinizi kendinizce müdahale etmeden mutlaka bizlere başvurunuz.

Emek verip harcadığınız ve hazırladığınız dosyalarınızın bozulması tabi ki kullanıcıların en korktukları şeydir. Bu durumda verilerinizi riske atmayınız ve  bizlerden yardım alınız..

Bozuk Dosya Kurtarma ve Dosyalar Nasıl Bozulur?

Örneğin, bir harddiskteki okuma / yazma başlıkları arızalı bir sabit disk sürücüsünde dosyaları bozuk hale getirir  . Başlar aralıklı olarak veri okuyabilir. Belki de baştaki asıl kafalardan biri ya da birkaçı başarısız olmuş ve geri kalanı iyi çalışıyor. Eğer bu kafalardan biri ölmüşse, “kötü sektörler” ile karşı karşıya kalırsınız.

Bu sektörler aslında fena değil. Plakaların kendisinde fiziksel olarak yanlış bir şey yok.

Ancak büyük dosyalar genellikle sabit sürücünün plakalarının farklı yüzeyleri arasında bölünür. Bu nedenle, her şeyi okumak için birkaç kafa birleşik çabalarını alır. Bu kafalardan biri hatalıysa, dosyanın bölümleri okunamadığı için dosya bozuk görünüyor. Mühendislerimiz sabit diske girip kafalarını değiştirdikten sonra, genellikle bu “kötü” sektörlerin çoğunu veya tamamını okuyabiliriz ve  verilerinizi kurtarabiliriz.

Corrupt or Unresponsive USB Flash Drive Database.com.tr

Harici Harddisk Erişilemiyor

Dosyalarınız genellikle yanlış yapılan bir hatadan veya arızalı depolama aygıtlarındaki veri okuma probleminden kaynaklanır. Eğer dosyalarınız bozuk ve okunamayacak durumda ise sizler farklı yöntemler deneyerek bunları onarmaya çalışmayınız.

Mutlaka Profesyonel Veri Kurtarma merkezimizden yardım alınız..Daha fazla bilgi için tıklayınız…

DataBase Veri Kurtarma Hizmetleri Laboratuvarımız sizlere bu konuda destek olmaktadır. 

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı