(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ticari Yazılım Veri Kurtarma

Anasayfa » Ticari Yazılım Veri Kurtarma

Ticarı Yazılım veri kurtarma, genelde kurumlar ve işletmeler kullandıkları muhasebe programları ve diğer sql sorgularla çalışan yazılımlar kullanırlar.

Kullandıkları ticari yazılımlar işlerini her ne kadar kolaylaştırsada bazı durumlarda veri kayıpları yaşamaktadırlar.

Bu veri kayıpları önemli hayati değere sahip olabilirler. İşletmelerin bu Ticari yazılımların database bulunan verilerin kaybolma sebeblerini aşağıda sıralayalım.

 • Harddiskte oluşan kötü sektörler
 • Harddiskin fiziksel ve donanımsal problemleri
 • Eleketrik kesintisinden kaynaklanan veri kayıpları
 • Ticari Yazılım bulaşan virüsler
 • Yanlışlıkla silinen ticari yazılım dataları
 • Sunucu arızaları
 • RAID Dizeleri bozulması, RAID Silinmesi
 • İşletim Sistemi Problemleri
Ticari Yazilim Veri Kurtarma

Ticari Yazilim Veri Kurtarma

Ticari Yazılım Veri Kurtarma

Firmamız yukarda saydığımız tüm problemler neticesinde işletmelerin ve kurumların verilerini kurtarabilmektedir. Öncelikle herkesin çok sıklıkla kullandığı Logo Ticari Yazılım, Zirve Ticari Yazılım, Mikrokom Ticari yazılım ve diğer yazılımların SQL Data Kurtarma işlemlerini yapmaktayız. Ticarı Yazılım veri kurtarma işlemleri profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

SQL Data Kurtarma işlemlerini yaparken, bozuk datanın sıorgulaması, mdf dosyalarının sağlam ve bozuklarının karşılaştırılması, güncel verilerin kontrolü firmamızda yapılmaktadır.

Ticari program database kurtarma adımlarını değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Çalışmasını yaptığımız ticari programlar

 • Zirve Net
 • Mikro
 • LOGO
 • Axasoft
 • Akınsoft
 • Eczanem Programı
 • Vega – Eta
 • Diğer özel kurumsal yazılımlar

Ayrıca firmamızda aşağıdaki veritabanlarından da kurtarılma yapılabilmektedir.

 • Veam Backup Kurtarma
 • SQL Backup kurtarma
 • MDF Veri Kurtarma
 • Oracle Veri Kurtarma

Ticari Yazılım Veri Kurtarma Hizmeti Nedir?

ticari yazilim veri kurtarma

Ticari yazılım veri kurtarma, firmaların sık olarak duyduğu hizmetlerden biridir. Çeşitli nedenlerle veri kaybı yaşanabilir. Bunun sonucunda veri kurtarma hizmeti ihtiyacı doğabilir. Özel yazılımlar için de uygulanan veri kurtarma hizmetleri, ihtiyaçlara uygun olacak şekilde sunulur.

Veri kurtarma İstanbul ya da veri kurtarma Ankara gibi sorgulamalar yapan kişiler, DataBase ile güvenli ve kaliteli bir hizmet deneyimi elde edebilirler. Şifreli harddisk veri kurtarma ve sunucu server veri kurtarma hizmeti gibi birçok alanda hizmet sağlayan firmamız, ticari yazılım veri kurtarma hizmetleri söz konusu olduğunda da bir adım öne çıkar.

Alanında deneyimli ve tam donanımlı ekibimiz, özel veri kurtarma yazılımı ve uygulamalar ile ticari yazılım veri kurtarma işlemlerini yerine getirmektedir. Kullanmış olduğunuz yazılımın gerekliliklerine uygun bir şekilde veri kurtarma işlemlerini tamamlamaktayız. Böylece profesyonel destek alarak, verilerinize yeniden ulaşmanızı sağlamaktayız.

Firmamız, veri kurtarma fiyatları açısından da bütçe dostu politikalar benimser. İhtiyacınız olan ticari yazılım veri kurtarma hizmeti için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Veri kaybı, bilgiye dayalı herhangi bir firmanın günlük işleyişini sekteye uğratır ve bu nedenle büyük sorunlar oluşabilir. Önemli belgeler ve dosyalar kaybolduğu zaman firmanızın, kaybın oluşturduğu boşlukları doldurmak adına bu dosyaları tekrardan oluşturmak ya da kurtarmak için zaman ve kaynak harcaması lazımdır.

Çeşitli bilgilerin basılı kopyalarını bulabilmenize karşın bunlar kaybolan dijital kopyalar gibi güncel veriler barındırmayabilir. Çeşitli sebeplerin yol açtığı ticari yazılım veri kaybı, çok farklı sorunları da beraberinde getirebilir. Hasarlı dosyaların silinmesi ve onarılması, firmanız için pahalı bir uygulama olabilir.

Ticari yazılım veri kaybı öte yandan üretkenlik programlarını da geciktirmektedir. Güvenlik ihlallerinin duruma eşlik etmesi halinde de farklı kayıplar yaşanabilir. Bu durumlar müşteri kayıplarına bile sebebiyet verebilir. Hassas veriler çalındığında ya da ele geçirildiğinde, bu gelişmenin müşterilere açıklanması gerekmektedir. Bu da onların güvenini kaybetmenize neden olabilir. Sonuç olarak kötü senaryolarla karşılaşmamak için ticari yazılım veri kurtarma hizmeti tercih etmeniz oldukça mühimdir.

Ticari Yazılım Veri Kaybı Nedenleri Nelerdir?

ticari yazilim veri kurtarma

Ticari yazılım veri kurtarma hizmetlerine gereksinim duymanızı sağlayan bazı durumlar oluşabilir. Veri kaybına her bir veri kurtarma hususunda benzersiz bir problem teşkil eden çok çeşitli faktörler katkıda bulunabilir. Sabit disk arızaları, veri kaybının en yüksek yüzdesini meydana getirir. Diğer nedenler arasında insan hataları ve yazılım problemleri konumlanır.

Veri kayıplarının yüzde altmış yedisi donanım arızalarından, yüzde on dördü insan hatalarından ve yüzde onu da yazılım arızası sebebi ile oluşur. Veri kaybı, verilerin donanım sorunları, kullanıcılar ya da yazılım uygulamaları tarafından yok edildiği, bozulduğu ya da okunamaz hale geldiği bir olaydır. Ticari yazılım veri kaybı nedenleri kasıtlı veya kazara olabilmektedir. Ticari yazılımlarda veri kaybı yaşanmasına yol açan nedenler şunları kapsar:

İnsan Hatası

İnsanlar yanılabilirler ve herkes hata yapabilir. Bunlar bazen büyük hatalar olabilir. İşletmeler için bu hatalar, veri dosyalarının istenmeden silinmesine sebep olabilmektedir. Personeller farkında olmadan mühim dosyaların üzerine yazabilir ya da firmanız için gereken çeşitli verileri silebilir. İnsan hatası, sıvı dökülmesi, sabit sürücü hasarı, yazılım bozulması ve sabit sürücü biçimlendirmesi de dahil olmak üzere farklı biçimlerde meydana gelebilir. Sonuç olarak verileri yeniden elde etmek için ticari yazılım veri kurtartma hizmeti almak gerekmektedir. Veri kurtarma hizmetleri LTD ŞTİ arayışlarınızda sizlere destek olmaktayız.

ticari yazilim veri kurtarma

Hırsızlık

Modern iş yerlerinde ve ofislerde giderek daha çok insan PC’ler yerine laptoplar ve akıllı telefonlar ile çalışmaktalar. Laptop veri hırsızlığı ciddi bir risk olarak kabul edilir. Gözetimsiz bırakıldığı zaman her an ve her yerde gerçekleşebilir. Bilgisayar veri hırsızlığı, veri kaybının yanı sıra veri ihlali gibi durumları da beraberinde getirir. Firmanızın hassas bilgileri çalınabilir. Kayıp verileri kurtarmak için bu aşamada ticari yazılım veri kurtarma hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Veri Bozulması

Beklenmeye ya da uygunsuz yazılım kapanmaları önemsiz gibi görünebilir. Fakat verileriniz için ciddi problemlere yol açabilir. Uygunsuz kapanma halleri, verilerinizin bozulmasına neden olur. Hatta veriler silebilir. Bu da doğal olarak zaman kaybı ve değerli verilerin kaybı anlamına gelmektedir. Veri bozulması gibi durumlarda da ticari yazılım veri kurtarma hizmeti vermekteyiz.

Ticari Yazılım Veri Kurtarma

Ticari Yazılım Veri Kurtarma

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı