(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Database Veritabanı Kurtarma

Anasayfa » Database Veritabanı Kurtarma

Database Veritabanı Kurtarma , Şirketlerdeki en önemli iş alanlarından bir tanesi ise muhasebe kayıtlarının tutulduğu bilgisayarlardır. Olası bir felakette ise verilerinizi kaybedebilirsiniz. Yanlışlıkla silinme, disk biçimlendirme, disk bozulması, fiziksel arızalar ve daha bir çok sebepten dolayı en önemli muhasebe veri tabanlarını kaybedebilirsiniz. Disk arızalarında daha fazla bilgi için tıklayınız..

Bu konuza uzman firmamız sizlere yardımcı olarak verilerinizi geri kazandıracaktır.

Database Veritabani Kurtarma

Database Veritabani Kurtarma

Database Veritabanı Kurtarma

SQL bozuk database onarma işinde uzman mühendislerimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaklardır. Silinen database kurtarma ise yanlışlıkla müdahale edildiği takdirde kurtarılması pek mümkün olamayabilir. Kullanıcıların en çok yaptığı hata ise MDF onarım programı ile bazı ihtimalleri deneyerek tablo yapısını ve database yi  iyice bozmaktadırlar.  Firmamız SQL DATABASE Suspect ise çözüme kavuşturabilmektedir. Ayrıca SQL Recovery Full yazıp internette aradığınız programlar pekte işinize yaramayacaktır.

Aşağıda Belirtilen SQL Veri tabanı türlerinden firmamız veri kurtarma yapmaktadır. 

Diskinizi yanlış müdahalelerde bulunacak kişilere teslim etmeyiniz. Olayısı veri kayıplarında diskinize müdahale etmeyiniz…

Microsoft MSSQL Veri Tabanı

Mdf – Ndf – LDf  Veri kurtarma

Udf Veri Kurtarma

Mysql Veri Tabanı DB kurtarma

DB2 Veri Kurtarma

Db Onarma Repair 

Pst Veri Kurtarma 

Access Veri Tabanı Kurtarma

Server Veri Tabanı Kurtarma

Database Veri Kurtarma

Qutlook Express Veri Kurtarma

Veeam Sql Backup Kurtarma

Bozuk Sql Server Veritabanı Kurtarma

Suspect Moda Düşen Sql Kurtarma

Bozulan SQL Server Veritabanı Kurtarma

Silinen Database Kurtarma

Sql silinen database geri getirme

Sql Recovery Moddan çıkarma

Bozulan Mdf dosyası Kurtarma

Bozulan Udf dosyası Kurtarma

Sql Mdf Recovery

Database Veritabanı Kurtarma 

V.b   gibi başlıcak kurtardığımız veritabanları çeşitleridir.  Özellikle fidye virüsünden etkilenen sql dosyaları bozulmaktadır. Bu bozulma esnasında programlar çalışmamaktadır. Tablolar zarar görmektedir. Bu Veritabanları herhangi olası bir elektrik kesintisinde,  virüs etken eden nedenlerden dolayı , işletim sistemimin silinmesi, formatlanması,  Mavi Ekran hatalarından dolayı bozulabilir ve çalışmaz hale gelebilirler. Fiyatlandırmalar için diğer sayfamıza bakabilirsiniz..

MSSQL Veritabanı, Database aşağıdaki nedenlerden dolayı zarar görmüş veya bozulabilir, Database Veritabanı Kurtarma için,

  • Mdf, Ldf dosya yapısı bozulmuş veya zarar görmüş olabilir,
  • MSSQL Veritabanı, database i detach etmeden taşımaya çalışmak, kopyalamak, yedek almak,
  • Diskinizde boş yer kalmamış olabilir,
  • Hard diskinizde bad sectör veya bozulmalar meydana gelmiş olabilir,
  • SQL serverin sunucunun açılabilmesi için yeterli ram miktarının olmaması.

Firmamız Aşağıdaki Muhasebe ve Ticari programların genel database kayıplarından veri kurtarma yapabilmektedir. Daha fazla bilgi için diğer sayfamıza tıklayabilirsiniz..

Zirve  –  Eczanem – Farmakom – Tebeos – Byte – Bilsa – Logo – Link – Eta – Verim Ticari – Nebim – Akınsoft – Mikrokom Gmss – Netsis

ve daha bir çok ticari muhasebe programlarından veri kurtarma yapmaktayız.

Bizimle İletişime geçebilirsiniz. 0312 425 02 04 Ankara /Turkey

Database Veritabanı Kurtarma

Database Veritabanı Kurtarma

Database Veri Kurtarma
Database Veritabanı Kurtarma

Database Veritabanı Kurtarma

Database Veri Kurtarma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Database Veri Kurtarma Nedir?

Database verilerin toplandığı özel alandır. Database veri kurtarma işlemi bu alandaki verilerin erişilebilir hale getirilmesidir. Database aygıtında bulunan tüm verilerin silindiği ya da erişilemediği an da veri kurtarma işlemi yapılabilir. Eğer harddiskinizde bir problem varsa şayet donanımsal problemlerdeki harddisklerden de veriler kurtarılabilmektedir. Türkiye’ nin en donanımlı laboratuvarında gerek fiziksel gerekse mantıksal olarak veri kurtarma çalışmaları yapmaktayız. 

Database Veri Kurtarma İşlemi Nasıl Yapılır?

Database veri kurtarma işlemi, yapılandırılmış ve silinmiş bilgilerin tekrar erişime açılmasıyla yapılır.  Alanında uzman kişiler ve etkili teknikler ile yapılan Database veri kurtarma işlemi, kaybolan verilerinize başarılı bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Database Veritabanı Kurtarma Hizmeti Nedir?

database veritabani kurtarma

Database veritabanı kurtarma hizmeti, en çok tercih edilen hizmetlerimizden biridir. Herhangi bir bilgisayar ya da işletim sistemi çökebilmektedir. Çünkü herkes hata yapabilmektedir. Dolayısıyla hiç beklenmeyen bir zamanda felaketler ortaya çıkabilir. Database veri kurtarma hizmeti ile verilerinize yeniden kavuşmanız mümkün olmaktadır.

Harddisk veri kurtarma ve server veri kurtarma gibi alanlarda isminden bahsettiren firmamız, database veritabanı kurtarma alanında da güvenli ve kaliteli bir hizmet sunar. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile veri kurtarma hizmeti vaat etmekteyiz. Veri kaybı nedenleri her ne olursa olsun, en iyi veri kurtarma firması olarak; verilerinize yeniden kavuşmanızı sağlamaktayız. Üstelik veri kurtarma fiyatları hususunda da bütçe dostu politikalar benimsemekteyiz.

İşletim sistemi problemleri, insan hataları ve öngörülmeyen durumlar, database veritabanı veri kaybı sorununu beraberinde getirebilir. Bu tür sorunları önlemek için veritabanı yedekleme ve kurtarmaya yönelik uygulamalara odaklanmak en doğrusudur. Firmaların harici sunucular ve ayrı birimler tercih ederek BT ortamını koruyacak sistemleri daha evvelden planlamaları oldukça mühimdir. Tedbir almamak, veri kurtarmayı zorlaştırır. Ancak yine de DataBase firması olarak; database veritabanı kurtarma hizmetleri ile tüm problemlerinizi çözmekteyiz.

Bir veritabanının tümüyle ya da kısmen kaybedilmesi, SQL ile alakalı problemlere işaret edebilir. Öte yandan SQL sağlam ise bir tür veri bozulması durumu meydana gelmiş demektir. Bu durum genel olarak kötü niyetli bir kullanıcı ya da geliştiricinin verileri silmesi ve ilgili sistemin kullanılamaz hale gelmesine sebebiyet verdiği durumlarda oluşabilir. Sonuç olarak daha büyük sorunlar yaşama ihtimali bile vardır.

Bazı hallerde veritabanının yedekleme ortamında tekrardan oluşturulması ya da verilerin kopyalarını barındıran bir bekleme sunucusu ile değiştirilmesi şart olur. Yazılımın ideal bir platform üzerinden geliştirilmiş olması, şirkete değişim arşivinde yapılan bütün eylemleri takip etme imkanı sağlamaktadır. Bu, problemin ne olduğunu, problemin ne zaman ortaya çıktığını ve problemden kimin sorumlu olduğunu bulmanızı sağlar. Veritabanı veri kaybı ile ilgili sorunların detayları hakkında bilginiz bulunmuyorsa da firmamız, bu hususta gereken incelemeleri yapacak ve sorunun hem kaynağını tespit edecek hem de sorunu çözecektir. Böylece database veritabanı kurtarma hizmetiyle verilere yeniden erişecek ve veri kaybının nedenini anlayabileceksiniz.

Database Veritabanı Veri Kaybı Nedenleri

database veritabani kurtarma

Firmamız, özel veri kurtarma yazılımı ve en iyi veri kurtarma programı ile sizlere hizmet sunmaktadır. Database veritabanı kurtarma işlemleri sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Peki, database veritabanı veri kaybı neden olur. Bu probleme katkıda bulunabilecek bazı durumlar vardır. Bunlar:

İmtiyazın Kötüye Kullanılması

Kişiler, meşru veritabanı ayrıcalıklarını yetkisiz amaçlar haricinde kullanabilirler. Veriler bir istemci cihaza aktarılabilir ve ardından veriler, birçok farklı ihlal senaryolarına karşı hassas hale gelebilir. Bu da veritabanı sorununa yol açabilir.

Kötü Amaçlı Yazılım

Casuslar, bilgisayar korsanları ve siber suçlular, firmalara sızmak ve hassas verileri elde etmek için hedef odaklı kimlik avı mailleri ve kötü amaçlı yazılımlar gibi çeşitli taktikleri kullanarak, veritabanına saldırabilirler. Kötü amaçlı yazılım sisteme bulaştığı zaman, doğal olarak veri kaybı durumu meydana gelmektedir.

Zayıf Veritabanı Yapılandırmaları

Düzeltme eki uygulanmayan ve güvenlik açığı yer alan veritabanlarının, bazı saldırılara karşı hassas olduğu bilinmektedir. Bilgisayar korsanları, firmanıza karşı saldırılar yapmak için bu güvenlik açıklarını kullanırlar. Veritabanları güvenli bir şekilde yapılandırılmadığı ve güvenlik açığı olduğu durumlarda veri kaybının yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Böyle bir durumda da database veritabanı kurtarma ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.

database veritabani kurtarma

Güvenlik Politikası Olmayan Hassas Veriler

Pek çok firma, veritabanının ve kritik veri tablolarının doğru bir envanterini tutmaz. Göz ardı edilen veritabanları hassas bilgiler barındırabilir. Veritabanında konumlanan hassas bilgiler, gerekli kontrol ve izinlerin yerine getirilmemesi halinde tehditlere maruz kalmaktadır.

DoS Saldırısı

Database veritabanı kurtarma hizmetine gereksinim duymanızın bir başka nedeni de şüphesiz ki, DoS olmaktadır. Bunun bir diğer ismi ise Hizmet Reddi Saldırısı olmaktadır. Bu, hedef alınan kullanıcıların ağ uygulamalarına ya da çeşitli verilere erişiminin önlendiği bir saldırı olarak lanse edilmektedir. Ayrıca DoS saldırıcı pek çok farklı teknik ile yapılabilmektedir.

Siz de database veritabanı kurtarma ihtiyacı duyuyorsanız; ekibimizle iletişim kurabilir, verilere yeniden erişebilirsiniz.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı