(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Veri Kurtarma Fiyatları Ankara

Anasayfa » Veri Kurtarma Fiyatları Ankara

Veri kurtarma fiyatları ankara, Öncelikle şunu söylememiz gerekiyor ki, veri kurtarma ciddi bir iştir. Özveri ister, bilgi ister, deneyim ister ve sabır ister.

Konusunda uzman personellerimiz gerek işgücü olarak gerekse profesyonel müdahale olarak ellerinden gelen veri kurtarma hizmetlerini yapmaktadırlar.

En iyi Veri kurtarma firmaları arasında en etkin ekonomik çözümler sunan firmalar arasında bizler yer almaktayız. 

Veri kurtarma fiyatları belirlenmesinde en önemli rol, cihazın dönor harddisk dediğimiz yedek bir harddiskin bulunabilirliği, geçen süre zamanı, parça temini  ve insan işgücü bilgisidir. Müdahale edilecek harddisk, cep telefonu, flash bellek ve diğer depolama aygıtlarının zorluk derecesine ve fiziksel durumuna göre fiyatlar değişmektedir.

veri kurtarma fiyatlari ankara

veri kurtarma fiyatlari ankara

Dolayısı ile veri kurtarma fiyatlarında harddisk veri kurtarma cihazları yanı sıra bu gibi şeylerde önemli rol üstlenmektedir.

Sabit diski teşhis etmek, aracınızdaki motorun yanlış olduğunu teşhis etmek gibi bir şeydir. 

Ortalama bir kişi biliyor ki araba gerektiği gibi çalışmıyor ve garip bir ses çıkarıyor. Aracınızı bir tamirciye getirdiğinizde, arabaya bakıp motoru inceleme fırsatı bulana kadar kapıda fiyat teklifi yapamazlar. Aracın arızalanmasıyla ilgili bir problemin çözülmesi, sabit disk arızasını teşhis etmekle aynı çizgide, tüm son kullanıcıların bildiği gibi, sürücünün gerektiği şekilde çalışmadığı ve bazı durumlarda sürücüden gelen tuhaf bir ses var. 

Teknisyene sürücüye bakmadan, sürücünün çalışmasını engelleyen şeyin ne olduğunu söyleyemeyiz, dahili bileşenleri görmeliyiz.

Her tür veri kurtarma işinin maliyeti ne olacak diye liste vermek mümkün değildir. Veri kurtarma fiyatları, kurtarılması gereken medyanın türüne, kullandığı dosya sistemine, önce tamir edilmesi gereken fiziksel hasarın olup olmadığına ve bir dizi başka parça ihtiyacına bağlıdır. Veri Kurtarma Fiyatları firmamızda ekonomiktir.

Bu nedenle fiyatlandırmada her bir işlem , farklı arıza türleri, işin gerektirdiği süre ve kullanılacak teknik ekipmanlara göre belirlenmektedir.

Veri Kurtarma Fiyatları Ankara

Ankara Harddisk Veri Kurtarma

Firmamızda ücretsiz analiz hizmetimiz mevcuttur. Nedir bu ücretsiz analiz diye sorduğunuzda, cihazınızın nasıl ve ne şekilde verilerinin kurtarılacağı konusunda çalışma yapılan bir ön inceleme aşamasıdır. Bu aşamaları yaptıktan sonra sizlere firmamız bilgi vermektedir.

Verileriniz kurtarılmadığı müddetçe ücret ödemezsiniz. VERİ YOK – ÜCRET YOK

Veri Kurtarma Fiyatları Ankara

Veri Kurtarma Fiyatları Ankara

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı