(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sivas Veri Kurtarma

Anasayfa » Sivas Veri Kurtarma

Sivas veri kurtarma , bölgesindeki müşterilerimize de hizmet vermekteyiz. Veri kurtarma konusunda tüm illeri kapsayacak şekilde hizmetimiz mevcuttur.

Müşterilerimiz disklerini bizlere kargo aracılığı ile göndermektedir.

Disklerini göndermeden önce müşterilerimiz firmamızdan ön bilgi alabilirler, merak ettikleri soruları sorabilirler.

Gönderdikleri disklerin durumunu online olarak sitemizden takip edebilirler. Sivas veri kurtarma hizmetimiz tüm müşterilerimizin memnuniyeti ve gelen talepler doğrultusunda işlemektedir.

Sivas veri kurtarma hizmetlerimizden bölgesel olarak yararlanan ve bize bayi olan tüm müşterilerimize çözüm ortağı ve çözüm odaklı olarak çalışmaktayız.

acilmayan bilgisayardan veri kurtarma

acilmayan bilgisayardan veri kurtarma

Sivas Veri Kurtarma

Veri kaybı genellikle iki sorundan kaynaklanır: yazılım sorunları ve / veya donanım sorunları. Harddisk Sorunları. 

Masaüstü bilgisayar sabit diskiniz kritik iş dosyalarıyla doluysa veya önemli kişisel veriler tıklanıyor, başarısız oluyor, çöküyor, öldü veya tanınmadıysa değerli verilerinizi hızlı ve ekonomik bir şekilde harddisk veri kurtarma yardımcı olmak için güvenebileceğiniz bir şirkettir.

Teknik ekibimiz arızadan bağımsız olarak Windows, Mac ve Linux formatlı masaüstü bilgisayar sabit disklerinden veri kurtarmak için eğitilmiştir.

Firmamız Ankara’ nın önde gelen veri kurtarma şirketidir. Donanımlı laboratuvarı ve eğitilmiş personeli ile veri kurtarma konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Son güncel teknolojik olayları takip eder, sürekli kendini geliştirir ve müşterilerine yansıtır. Sivas veri kurtarma olarak müşterilerimizin kaybolan verilerini hızlı, güvenilir ve ekonomik ölçüde çözmeyi hedeflemektedir.

Bir sabit sürücü, hata nedeninin ne olduğunu tam olarak bilmeden geçici olarak tamir edilemez. Değerlendirme ve veri kurtarma işlemi doğru ve ayrıntılı bir teşhis olmadan ilerleyemez . Dolayısı ile ön inceleme aşaması bizler için çok önemlidir.

Sivas Veri Kurtarma

Sivas Veri Kurtarma

Hizmet verdiğimiz diğer iller

Adana, Adıyaman, Afyon,  Ağrı,  Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, K.maraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı