(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cep Telefonu Veri Kurtarma

24 Ocak 2022
4.982 kez görüntülendi
Cep Telefonu Veri Kurtarma

 

Cep Telefonu Veri Kurtarma, firmamız mobil cihaz inceleme ekipmanları ile mobil cihazlar içerisindeki hafıza modülleri ve bununla birlikte kullanılan SIM Card, MicroSD ve hafıza kartlarından mantıksal ve fiziksel yöntemler ile telefondan veri kurtarma hizmetleri sağlamaktadır.

Anakartı bozuk telefondan veri kurtarma işlemi, EMMC Veri Kurtarma yapılmaktadır.

Laboratuvarımızda bu amaçla kullanılan cihazlar , uluslararası kullanılan yüksek teknoloji ürünlerdir. Veri kurtarma telefon işlemleri laboratuvarımızda uzman tesknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Teknisyenlerimiz bir çok farklı cihaz ve yazılım yöntemleri ile ekranı açılmayan telefondan veri kurtarma, rehberiniz ,resimleriniz videolarınız ve mesajlarınızı kurtarabilmektedir.

Android Veri Kurtarma, Anakartları çalışmayan cep telefon ve tabletlerinizden, fiziki olarak zarar görmüş cihazlarınızdan;

Cep Telefonunuzda Bulunan  :  SMS – VİDEO – RESİM – REHBERNOTLAR

Hafıza Kartınızda Bulunan    :  RESİMLER – VİDEOLAR ve Diğer Dosyalarınız..

uygun fiyatlarla başarıyla kurtarabiliriz.

 • Rehber
 • Resim
 • Video
 • Mesaj
 • Notlar
 • Whatsapp Mesajları
 • İnternet Geçmişi

Cep telefonu hafıza kartlarından da ileri teknoloji cihazlar ve yazılımlar kullanarak verilerinizi sizinle buluşturuyoruz.

Cep Telefonu Veri Kurtarma

Android Telefonlardan Veri Kurtarma

Silinen veriler için Android Telefonlar, Akıllı Telefonlar ve Tablet Aygıtlarındaki Veri Kurtarma.

Android cihazlarından aşağıdaki verileri elde edebilirsiniz,

 • Arama Geçmişi Günlüğü 
 • Kısa Mesaj (SMS)  ceptelefon kurtarma
 • Telefon Defteri ve İrtibat Çıkarma
 • Takvim ve Yapılacaklar Listesi Çıkarma
 • Resimler, Videolar ve Ses Kurtarma
 • Telefon E-posta ve Sohbet Analizi
 • Multimedya Mesaj Kurtarma
 • Sosyal Ağlar
 • Kullanıcı Kilit Kodlarının Geri Kazanılması
 • SIM Kart Klonlama ve Veri Çıkarma
 • Fiziksel Bellek (Onaltılık) Dökümü
 • Telefon Dosya Sistemi Yakalama
 • Ayrıntılı Kullanım Analizi 

 

 SIM KART KURTARMA

Temiz oda ortamı ve bizim  geliştirdiğimiz veri kurtarma uygulaması tüm marka GSM ve CDMA cep telefonu SIM kartlarının verileri kurtarmak için. SIM kartın içerisindeki tüm verilerinizi inceleyerek ve bunları kurtarılabilir duruma getirmektir.

Her zaman “veri yok ücreti” politikasını izliyoruz . Müşterilerimize, Samsung, BlackBerry, Nokia, LG, Motorola, HTC, Sony Xperia, Apple vb. Cep telefonlarının tüm markaları için  iletişim numaralarınızı ve mesajlarınızı geri alabiliriz.

SIM Kart Veri Kaybının Bazı Sebepleri:

 • Yanlışlıkla silinen metin mesajları.
 • Silinmiş kişi numaraları.Sim Card Veri Kurtarma Merkezi
 • Bozuk SIM kartı.
 • SIM kartın hatalı kullanımı.
 • Yazılım virüsü nedeniyle SIM kartın bozulması.
 • Donanım veya Yazılım arızalı.

Android Veri Kurtarma Makalemiz…

 

Cep Telefonu Veri Kurtarma

Telefon Veri Kurtarma Nasıl Yapılır?

Telefon veri kurtarma işlemi kaybolan verilerinize yeniden erişebilmeniz için özel teknikler kullanılarak yapılır. Telefon veri kurtarma, telefonunuzda kaydedilen verilerin kaybolması sonucunda yapılan işlemdir. Hatta Silinen ses kaydını bile geri getirebiliriz. 

 Telefon Veri Kurtarma Ne Zaman Yapılmalıdır?

Telefonunuz hasar gördüğünde ya da ihtiyaç duyduğunuz verilere ulaşamadığınızda telefon veri kurtarma işlemi yaptırılmalıdır.

Cep Telefonu Veri Kurtarma Nedir?

cep telefonu veri kurtarma

Günümüzde cep telefonları, hem iş hem de kişisel sebeplerle hemen herkesin yaşamında önemli bir yere sahip. Yapılan bir araştırmaya göre evlerde internete erişim için en fazla kullanılan cihazın cep telefonu olduğu belirlendi. Ayrıca 2016 yılına göre cep telefonu kullanımı yüzde elli oranında artış gösterdi. Günlük cep telefonu kullanımı bu kadar artmışken, bu tür cihazlarda çeşitli verileri depolamak da yaygınlaştı. Bazı nedenlerden dolayı cep telefonlarında veri kaybı söz konusu olabilmektedir. Bu tür durumlarda ise cep telefonu veri kurtarma hizmeti devreye girer.

DataBase olarak; cep telefonu veri kurtarma alanında profesyonel ve deneyimliyiz. En iyi veri kurtarma firması olarak; tıpkı harddisk veri kurtarma ve sunucu veri kurtarma hizmeti gibi bu alanda da en güvenli ve en kaliteli hizmeti sağlamaktayız. Alanında tam donanımlı ekibimiz ve özel veri kurtarma yazılımı ile cep telefonlarındaki kayıp verileri geri getirmekteyiz. Android veri kurtarma ve Apple veri kurtarma gereksinimleriniz için en iyi çözümü sunmaktayız.

Cep Telefonu Veri Kaybı Neden Olur?

cep telefonu veri kurtarma

Video ve fotoğraf depolama, mesajlaşma, fatura ödeme, alışveriş yapma, banka işlemleri ve telefon konuşması gibi birçok işlem için cep telefonları tercih edilmektedir. Cep telefonlarında büyük miktarda veri depolanır. Bu verilerin kaybı gibi üzücü durumlar meydana gelebilir. Cep telefonu veri kaybı birçok nedenden dolayı oluşabilir.

Çok çeşitli durumlar, cep telefonlarında veri kaybı yaşatabilir. Bunun sonucunda cep telefonu veri kurtarma işlemleri yapmak gerekmektedir. Özel cep telefonu veri kurtarma yazılımı ve donanımlı ekibimiz ile bu işlemleri pratik ve güvenli şekilde yerine getirmekteyiz. Öyleyse, cep telefonu veri kaybı nedenleri nelerdir? Cep telefonlarında veri kaybına sebebiyet veren durumlar şu şekilde açıklanabilir:

Virüsler

Her geçen gün bilgi güvenliğini tehlikeye sokak çeşitli gelişmeler yaşanıyor. Virüsler, akıllı telefonlardaki veri kaybının en önemli sebeplerinden biridir. Veri kaybına yol açan temel faktörler arasında yer alır.

Cihazınızı virüslerden korumak adına antivirüs programı kullanmanız çok önemlidir. Öte yandan güvenilir olmayan web sayfalarını ve uygulamaları kullanmaktan kaçınmalısınız. Avast, Bitdefender ve 360 Security gibi çok çeşitli ücretsiz antivirüs yazılımları bulunmaktadır. Bu tür programlar sayesinde cep telefonunuzun güvende kalmasını sağlayabilirsiniz. Böylece Android veri kaybı ya da Apple veri kaybı gibi durumlar yaşamamış olursunuz. Aksi durumda, cep telefonu veri kurtarma hizmetleri almanız gerekmektedir.

Yazılım Arızası

Cep telefonu veri kurtarma ihtiyacını ortaya çıkaran nedenlerden biri de yazılım arızası olmaktadır. Veri kaybına sebep olan yazılım arızaları, cihazlar için ciddi bir tehdittir. Arızalı harddiskten veri kurtarma ve harddisk veri kurtarma hizmeti alanında olduğu gibi cep telefonu veri kurtarma kategorisinde de sizlere kusursuz bir süreç vaat etmekteyiz.

Yazılım arızalarını engellemenin bir yolu, cihaz işletim sistemini daimi olarak güncel tutmaktır. Bir diğer ifade ile cihazınızın güncelleme talebi gönderdiği zamana kadar beklememelisiniz. Bu güncellemeler genel olarak önceki bir arızayı onarmak ve bilgilerinizin güvenliğini teşvik etmek içindir. Bu yüzden düzenli şekilde cihazı güncellemeniz önem arz eder.

İnsan Hatası

Cep telefonu veri kurtarma gereksinimi, insan hatası nedeniyle ortaya çıkan problemlerde de mevcuttur. Cihazın kişi tarafından yanlış kullanılması, video, dosya ve fotoğraf gibi verilerin kaybolması ile sonuçlanabilir. Fakat sürekli olarak cihazın düşmesi de veri kaybı yaratır. Bir diğer sebep ise düzenli yedeklemenin yapılmamasıdır. Tüm bu durumlar sonucunda telefonda veri kaybı oluşabilir.

Cep Telefonu Veri Kurtarma ile Hangi Dosyalar Kurtarılır?

cep telefonu veri kurtarma

Cep telefonu veri kurtarma hizmeti ile bazı verilere yeniden erişmek mümkündür. Cep telefonlarında muhafaza edilen çok sayıda dosya, veri kurtarma hizmetleri ile kurtarılabilmektedir. Bu dosyalar arasında sohbet ve sosyal medya uygulamalarından elde edilen veriler, farklı format ve boyutlardaki belgeler, videolar ve fotoğraflar yer alır.

Uzun senelerden beri piyasada yer alan DataBase, cep telefonu veri kurtarma alanında da profesyonel ve tecrübelidir. Sektöre yön veren çalışmaları ile ön plana çıkan firmamız, eşsiz bir hizmet süreci sağlar. Cep telefonunuzdaki veriler kaybolduysa, profesyonel olmayan uygulamalar ile verileri kurtarmaya çalışmamalısınız. Bu tür uygulamalar cihaza daha fazla hasar verebilir ve verilerin tamamen kaybolmasına yol açabilir. Güvenli ve hızlı hizmet almak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı