(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Anakartı bozuk telefondan veri kurtarma

14 Haziran 2022
2.562 kez görüntülendi
Anakartı bozuk telefondan veri kurtarma

Anakartı bozuk telefondan veri kurtarma, Android cihazınız hasarlı mı, yanıt vermiyor mu veya tamamen öldü mü? Verilerinizi hızlı bir şekilde geri almanıza yardımcı olabiliriz! Samsung, LG, Motorola, Huawei, HTC, Kyocera ve diğerleri (Google Pixel modelleri hariç) için Android veri kurtarma uzmanlarıyız .

Anakartı Bozuk Telefondan Veri Kurtarma İşlemleri Laboratuvarımızda Yapılmaktadır. 

Çoğu Android telefonu, gelişmiş mantık kartı sorun giderme tekniklerini kullanarak kurtarıyoruz. Daha eski, şifrelenmemiş telefonlar için, çip-off veri kurtarma yöntemleriyle çok sayıda uygulama ve başarı elde ettik.

Aşağıdaki koşullarda cihazlardan verileri başarıyla kurtardık:

  • Ölü veya tepkisiz
  • Su hasarlı veya sıvı hasarlı
  • Fiziksel olarak kırılmış veya ezilmiş
  • Aşınmış
  • Donmuş ekran

Anakartı bozuk telefondan veri kurtarma

Bir telefon çalışmasa, bozulsa veya su hasar görse bile veriler kurtarılabilir. Bu nasıl mümkün olabilir?  Laboratuvarımız, Android veri kurtarma için özel olarak tasarlanmış benzersiz, tescilli bir veri çıkarma işlemi geliştirmiştir. Bu işlem sırasında, telefonun bellek yongasını devre kartından dikkatlice çıkarıyoruz ve içeriğini okunabilir bir biçime dönüştürmek için özel ekipman ve yazılımlar kullanıyoruz.

Acilmayan telefondan veri kurtarma

Acilmayan telefondan veri kurtarma

Anakarti bozuk telefondan veri kurtarma

emmc chip veri kurtarma

emmc chip veri kurtarmaChip-off veri kurtarma , verileri doğrudan okumak için bir telefonun bellek yongasını mantık kartından çıkarma işlemidir. Bu yöntem, verileri kurtarmanın en güvenilir yoludur, çünkü telefon çalışmadığında veya onarılamayacak şekilde hasar gördüğünde bile çalışır.

Chip-off veri kurtarma yöntemi, doğru yapılırsa ve bellek yongası sağlamsa her zaman veri kurtarma başarılıdır.

Açılmayan telefondan veri kurtarma

Chip-off veri kurtarma , orijinal olarak Android işletim sistemi 5.1 veya daha eski bir sürümle gelen ve kullanıcı dosya sisteminin şifrelenmediği herhangi bir Android telefon için çalışır.

Buna Samsung Galaxy S3, S4, S5 ve S6, Samsung Note 5 ve önceki sürümleri, LG G4 ve LG V10, Motorola Droid Turbo ve Turbo 2, HTC One M8, Huwai, Oppo, Redmi Note, Xiomi ve diğerleri dahildir.

 Yongalama işlemi için uygun olmayan ancak diğer veri kurtarma teknikleri için uygun olan telefonlar, tüm iPhone’ları ve Samsung Galaxy S8, S8 Plus ve Samsung Note 8 gibi daha yeni Android telefonları içerir.

Anakartı bozuk telefondan veri kurtarma, Değerli verilerinizi kurtarmaya ve kaydetmeye gelince hiçbir şeyi riske atmıyoruz.

Laboratuvarımız ve deneyimli Android veri kurtarma teknisyenlerimiz, sektördeki en bilgili ve saygın kişilerdir ve ayrıca, durumu ne olursa olsun tüm verileri doğrudan

Android cihazınızdan kurtarmak için gerekli uzmanlığa, donanıma ve araçlara sahibiz. Çalışmasa, arızalı veya su hasarlı olsa bile Android telefonunuzu bize e-posta ile gönderin ve önemli verilerinizi kurtaralım.

Daha fazla bilgi için tıklayınız..

ETİKETLER
Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı