(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hizmet Şartlarımız

Anasayfa » Hizmet Şartlarımız

Müşteri, bilgilerini kurtarma için gönderdiği cihazın sahibi olduğunu temsil eder ve doğrular.

Müşteriye, ilk teknik incelemenin sonuçları 1 (bir iş günü) içinde bildirilecektir. Eğer bu süre içinde işlemler tamamlanmadıysa müşteriye geri dönüş yapılarak bildirilir.

Depolama aygıtları gerek görüldüğünde teknisyenlerimiz tarafından açılır ve işlemlere devam edilir. Müşteri bu sorumluluğu peşinen kabul etmiş sayılır.

Laboratuarımıza gönderilen cihazların, harddisk, usb bellek, telefon ve diğer depolama aygıtlarının şirketimizin elindeyken müdahale esnasında dahi bozulabileceğini anlamaktadır. Bu durumlarda şirketimiz sorumlu tutulamaz.

Veri kurtarma şirketimiz veya çalışan teknisyenimiz hiçbir koşulda veri kaybından , cihazın zarar görmesinden , gelir yada kar kaybından , sunulan hizmetin sonucundan sorunlu tutulmayacaktır.

Müşteriye geri gönderilen cihazların kargo masrafları firmamıza aittir.

Veri kurtarma işi tamamlandıktan sonra, dilediğiniz tüm dosyaları inceleyebilir, test edebilirsiniz. Veriyi ofisten aldıktan sonra, ya da ödemenizi yapmanızın ve bizim size verileri kuryeye ulaştırmamızdan sonra, dosyalar hasarlı, eksik ya da bozuksa dahi herhangi bir sebeple geri ödeme yapılmaz.

Aygıtınızdan ne kadar veri kurtarılabileceğini garanti edemeyiz, bunu yalnızca kurtarma girişimini tamamladığımızda bilebiliriz. Kurtarılabilecek verilerin mümkün olduğunca fazlasını kurtarmak ve sizin için iyi bir sonuç elde etmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Daha sonra verilerinizi kontrol ederek, bize ödeme yapmadan önce önemli dosyalarınızın iyi durumda olup olmadığına bakabilirsiniz. Amacımız en önemli verilerinizi ve tüm diğer verilerinizi, mümkün olan en iyi koşullarda kurtarmak olacaktır.

panel 2 Database.com.tr
Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı