(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Konya Veri Kurtarma

Anasayfa » Konya Veri Kurtarma

Konya Veri Kurtarma

Kargo yolu ile gönderilen diskler firmamızda ücretsiz Analiz Hizmeti verilmektedir.

Data Veri Kurtarmaya yapılan bir çağrı, başarılı veri kurtarma için ilk adımdır. Ücretsiz analiz hizmetimiz sırasında, dosya kurtarma olasılığı, fiyat ve zaman çerçevesi gibi özel durumunuza ilişkin ön cevapları alacaksınız. Ayrıca  nasıl kargo göndereceğiniz konusunda ise bilgilendirme yaparız.

Nasıl yapıyoruz

Paketinizi aldıktan sonra derhal durumunuzun ciddiyetini değerlendireceğiz. Başarılı bir kurtarma şansını, gereken zamanı tahmin edeceğiz ve size detaylı bir teklif vereceğiz.

Konya Veri Kurtarma süreci bize diskinizi gönderdiğiniz veya verdiğiniz anda başlar. Bu aşamada, verilere erişilemeyen problemlerin üstesinden geleceğiz. Düzenli kurtarma genellikle 2 ila 5 gün sürer. Durumunuz acil ise, 24 ila 48 saat içinde yapılması mümkündür.

Dosyalarınızı kurtarmamayı tercih ederseniz, yalnızca nakliye ücretinden sorumlu olacaksınız ve harddiskiniz kısa süre içinde size iade edilecektir.

Verilerinizi size döndürme

Konya Veri Kurtarma, yalnızca dosyalarınızı kurtarırsak başarılı kabul edilir. Onayınız için kurtarılmış dosyaların listesini alacaksınız. Sonuç kabul edildiğinde, dosyalarınızı seçtiğiniz bir ortama göndeririz. Kurtarılan veriler yeni bir sabit diskte atılır.

Hizmetimizin bir parçası olarak, kurtarılan verilerinizin bir kopyasını her zaman sunucumuzda 10 günlük bir süre boyunca saklıyoruz; ardından kalıcı olarak silinecek. Bu, dosyalarınızın başarılı bir şekilde kurtarılmasını sağlayacaktır. Ayrıca, verilerinizi döndükten sonra, orijinal sürücünüzü kullanmaya devam edip etmemeniz konusunda size bilgi vereceğiz.

Veri güvenliği

Veri güvenliği, kurtarma işleminin önemli bir parçasıdır. Bunu en kritik sorumluluklarımızdan biri olarak görüyoruz. Özellikle talep eden müşteriler için bir gizlilik anlaşması imzalarız. Bununla birlikte, anlaşmalı veya anlaşmasız bilgilerinizin bizimle tamamen güvende olduğunu bilmelisiniz.

Sabit diskin çöktüğü, sürücüyü yeniden biçimlendirdiğinizden veya önemli dosyaları sildiğinden bağımsız olarak, neredeyse tüm durumlarda kayıp verileri kurtarabiliriz.

Konya Harddisk Tamiri, firmamız tarafından yapılmamaktadır.

Mantıksal problemli harddiskinize internette bulunan ücretsiz Veri Kurtarma Programları ile kurtarmayınız. Dosyalarınız bozulabilir.

Konya Veri Kurtarma

Konya Veri Kurtarma

Aynı şey, dosyalar yanlışlıkla bir sabit diskten silindiğinde de olur. Bir dosyayı sildiğinizde, sabit sürücüden tamamen silinmez. Silinen dosyaya endekslenen sadece işaretçi çıkarılır. Bu nedenle, bu alan boş bir alan olarak işaretlenir ve başka bir dosya tarafından kullanılmaya hazırdır. Bu nedenle, silmeden sonra sürücüye erişmemesi her zaman tavsiye edilir. Modern çalışan işletim sistemi, arka planda çok fazla iş yaptığından, önemli dosyaların üzerine yazılmasını önlemek için sistemi tamamen kapatmak daha iyidir.

Bazı durumlarda tüm verilerinizi ve tamamen kurtarılamaz sistemi geri almak arasında çok ince bir fark var. Bu istatistik olmayın! Emin değilseniz, herhangi bir şey yapmadan önce lütfen bizi arayınız. Bu, dosyalarınızı kaydedebilir ve bu durumlarda mümkün olan en iyi kurtarma işlemini yapabilir.

Konya Bölgesine hizmetimiz vardır.

yeni Database.com.tr
Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı