Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Bursa Veri Kurtarma

Bursa Veri Kurtarma

Arızalı harddiskinizi laboratuvarımıza ücretsiz ön analiz hizmeti için gönderebilirsiniz.

Analiz hizmetinden sonra fiyat ve süreç hakkında müşterilerimiz bilgilendirme yapılır.

Verilerinizi kurtarırken profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var? Veri kurtarma uzmanlarımız, verilerinizi sektördeki en iyi araçlarla ve bunları kullanan yıllık deneyimiyle geri alsınlar.

Depolama aygıtı ortamınız fiziksel olarak zarar görmüşse, verileriniz bir mobil cihazdaysa veya adım adım yazılım kullanarak rahat değilseniz, kurtarma laboratuvarlarımızın hizmetlerini kullanmak hayati bilgilerinizin kurtarılma olasılığını artırır.

Uzmanlarımız, verilerinizi geri almak için laboratuarlarımızdaki temiz bir odada en iyisini yapacaklardır.

Veri kaybı genellikle iki sorundan kaynaklanır: yazılım sorunları ve / veya donanım sorunları.

Masaüstü bilgisayar sabit diskiniz kritik iş dosyalarıyla doluysa veya önemli kişisel veriler tıklanıyor, başarısız oluyor, çöküyor, öldü veya tanınmadıysa değerli verilerinizi hızlı ve ekonomik bir şekilde kurtarmanıza yardımcı olmak için güvenebileceğiniz bir şirkettir.

Teknik ekibimiz arızadan bağımsız olarak Windows, Mac ve Linux formatlı masaüstü bilgisayar sabit disklerinden veri kurtarmak için eğitilmiştir. Mantıksal arızalı harddisklerden asla internetten indirmiş olduğunuz ücretsiz veri kurtarma programı ile denemeyiniz.

Firmamız Ankara’ nın önde gelen veri kurtarma şirketidir. Donanımlı laboratuvarı ve eğitilmiş personeli ile veri kurtarma konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Son güncel teknolojik olayları takip eder, sürekli kendini geliştirir ve müşterilerine yansıtır. Veri kurtarma Bursa olarak müşterilerimizin kaybolan verilerini hızlı, güvenilir ve ekonomik ölçüde çözmeyi hedeflemektedir.

Bir sabit sürücü, hata nedeninin ne olduğunu tam olarak bilmeden geçici olarak tamir edilemez. Değerlendirme ve veri kurtarma işlemi doğru ve ayrıntılı bir teşhis olmadan ilerleyemez . Dolayısı ile ön inceleme aşaması bizler için çok önemlidir. Harddisk veri kurtarma işlemleri kendi laboratuvarımızda yapılmaktadır. En iyi veri kurtarma firması olmak için bütün gücümüzle çalışıyoruz.

Bursa veri kurtarma hizmetleri olarak disk gönderecek müşterilerimiz kargo ile disklerini ön analiz için bize gönderebilirler. 0312 425 02 04

Hizmet verdiğimiz diğer iller

Adana, Adıyaman, Afyon,  Ağrı,  Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, K.maraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce