(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bursa Veri Kurtarma

Anasayfa » Bursa Veri Kurtarma
BURSA ACIL VERI KURTARMA

Bursa veri kurtarma hizmeti ihtiyacınız olması halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bilgisayardaki verilerin korunması ve saklanması önemlidir. Ancak çeşitli nedenlerden dolayı bazen bu verilere erişim mümkün olmayabilir. Bursa veri kurtarma firmamız verilerinize tekrardan ulaşabilmeniz için gerekli olan herşeyi sağlayacaktır.

Bursa Veri Kurtarma Fiyatları

Bursa veri kurtarma fiyatları, dosyanın ve verilerin hassaslığına göre belirlenecektir. Verileriniz % 95 oranında başarı ile kurtarılır ve sorunsuz bir şekilde almanız sağlanmış olacaktır. Bursa’da veri kurtarma konusunda tercih edilen ilk ve en önemli firmayız. Amacımız insanların bilgisayar, cep telefonu gibi cihazlarında sakladıkları verilerinin kaybolmasının önüne geçebilmektir.

Bursa’da yaşıyorsanız yaşadığınız veri kaybı ya da veri silinmesi gibi durumlarda veri kurtarma ile cihazlarınıza silinen, kaybolan ya da bozulan bilgilerin geri gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bursa Veri Kurtarma Firması?

Bursa veri kurtarma firması olarak yalnız Bursa değil Türkiye’nin tüm illerine hizmet sağlamaktadır. Bilgisayarınızdaki ya da cep telefonunuzdaki verileriniz uzman teknisyenlerimiz tarafından kurtarılır.

Bursa Acil Veri Kurtarma

Bursa acil veri kurtarma olarak diskinizle ilgili çalışan tüm cihazlarınıza veri kurtarma hizmeti sağlamaktayız. Uzman mühendislerimiz, arızalı, bozuk ve çalışmayan hard disklerinizin analizini yaparak olası sorunların tespit edilmesini sağlayacak ve kurtarılacak verilerle ilgili yapılacak işlemler konusunda size detaylı bilgi sağlayacaktır.

Bursa veri kurtarma konusunda onayınızın alınmasıyla birlikte işlemlerin yapılması sağlanacaktır. Bursa hızlı veri kurtarma konusunda profesyonel bir ekiple hizmet veriyor ve size gerekli hizmet desteğini sağlıyoruz.

BURSA VERI KURTARMA

Veri Neden Kaybolur?

Günümüzde teknolojik ortamlarda fotoğraf, bilgi ve belge kaydetmek günlük hayatta olduğundan çok daha zahmetsiz ve ekonomiktir. Ancak bunun bir olumsuz sonucu olarak cihazlarda meydana gelen fiziksel hasar, silinme ya da kaybolma gibi durumlarda verilere ulaşmanız imkansız hale gelebilmektedir. Bu durumlarda veri kurtarma hizmeti silinen ya da hasar gören fotoğraf, bilgi, belge vb. ögelerin cihazınıza tekrar yüklenmesini sağlar.

Verilerin kaybolmasının pek çok sebebi olmakla birlikte veri kaybı nedenleri şu şekilde sayılabilir:

  • Yedekleme araçlarının istenen sonuçları vermemesi (Her unsuru yedeklememesi)
  • Donanımsal ya da sistemsel arızalar
  • Fiziksel hasarlar (Düşme, sıvı teması vb.)
  • Yaşanan elektrik kesintileri ya da ögeler kaydedilmeden cihazın kapatılması
  • Yazılım virüsü saldırıları
  • Sürücü formatlama işlemleri vs.

Veri Kaybolunca Ne Yapmalı?

Verilerin kaybolduğunu ya da hasar gördüğünü tespit ettiğinizde yapmanız gereken ilk şey veri kurtarma işlemini kendiniz yapmamak olacaktır. Cihazlarda veri kurtarma işlemleri hassas bir şekilde, özel cihazlar ve yazılım yöntemleri ile gerçekleştirildiğinde veriler kurtarılabilmektedir. Veriler kaybolunca bireysel olarak müdahale etmek verileri geri dönüşü olmayacak şekilde tamamen kaybetmenize yol açabilir. Yine her cihaz ve cihaz parçasında gerçekleştirilen veri kurtarma yöntemleri birbirinden farklılık gösterdiğinden yanlış bir yöntemi denemeniz halinde verileri kurtarmanız mümkün olmayacaktır. Kısacası vNo related posts matched. Updating the post may change the matches.eriler kaybolunca kişinin kendisinin müdahale etmesi sadece zaman ve maddi kayba neden olacaktır.

bursa veri kurtarma

bursa veri kurtarma

Veri Kurtarma Hangi Cihazlarda Yapılabilir?

Bursa veri kurtarmanın yapıldığı cihazlar verilerin kaydedilebildiği cihazlardır. Bu kapsamda bilgisayar, notebook, cep telefonu, tablet vb. cihazlarda veri kurtarma işlemlerinin yapılması mümkündür. Bu cihazlarda yer alan bilgi taşıyıcı HDD yani sabit disk sürücüsü ve SSD katı hal sürücü, SD kart, flash bellek gibi cihazlarda kaydedilen bilgilere yeniden ulaşmanız sağlanmaktadır. Özellikle SSD ayrı bir yazılım ile koruma altına alındığı için bu teknolojik parçadaki verilerin kurtarılması oldukça zor olup uzmanlık istemektedir.

Bursa Veri Kurtarma Sonrası Cihazda Sorun Olur Mu?

Fiziksel hasar, sabit disk hasarı, diskin biçimlendirilmesi ya da kazara silinmesi, yazılımsal veri kayıpları gibi durumlarda kaybedilen ya da silinen bilgilere tekrar ulaşılması için ilk müdahalenin doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. İlk müdahalenin doğru yapılıp yapılmadığı cihazın çalışma performansı ile ilgili olarak somut bir sonuca ulaşılmasını sağlayacaktır. Veri kurtarma işlemi uzman bir kişi tarafından, veri kurtarmaya elverişli araç ve yöntemler ile gerçekleştirildiği takdirde cihazın kullanımında hiçbir sorun meydana gelmeyecektir. Ancak deneyimsiz bir kişinin veri kurtarma işlemini gerçekleştirmesi verilerin kaydedildiği parçaların işlevselliğini kaybetmesine yol açabilecektir.

Veri Kurtarma Zor Mudur?

Bursa veri kurtarma işlemi verilerin kaydedildiği ve kaybolduğu yere göre değişmekle birlikte zor ve uzmanlık isteyen bir hizmettir. Bazı dijital parçalarda veri kurtarma göreceli olarak daha kolayken bazı parçalardaki veri kurtarma işlemi çok daha kompleks bir yapıdadır. Ancak her halükarda veri kurtarma işlemi özel yazılım, cihaz ve yöntemler ile gerçekleştirildiği için bu alanda deneyimli olmayan bir kişi için oldukça zor ve titizlikle çalışılması gereken bir işlemdir.

BURSA HIZLI VERI KURTARMA

Hangi Veri Kurtarma Firması?

Veri kurtarma hizmeti veren piyasada pek çok farklı firma ve bireysel hizmet veren kişi bulunmaktadır. Ancak veri kurtarma hizmeti alacağınız firmanın veri kurtarma alanında deneyimli bir firma olması ve uzman kişilerle çalışması veri kurtarma işleminizin en kısa sürede sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayacaktır.

Arızalı harddiskinizi laboratuvarımıza ücretsiz ön analiz hizmeti için gönderebilirsiniz.

Analiz hizmetinden sonra fiyat ve süreç hakkında müşterilerimiz bilgilendirme yapılır.

Verilerinizi kurtarırken profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var? Veri kurtarma uzmanlarımız, verilerinizi sektördeki en iyi araçlarla ve bunları kullanan yıllık deneyimiyle geri alsınlar.

Bir sabit sürücü, hata nedeninin ne olduğunu tam olarak bilmeden geçici olarak tamir edilemez. Değerlendirme ve veri kurtarma işlemi doğru ve ayrıntılı bir teşhis olmadan ilerleyemez . Dolayısı ile ön inceleme aşaması bizler için çok önemlidir. Harddisk veri kurtarma işlemleri kendi laboratuvarımızda yapılmaktadır. En iyi veri kurtarma firması olmak için bütün gücümüzle çalışıyoruz.

Bursa veri kurtarma hizmetleri olarak disk gönderecek müşterilerimiz kargo ile disklerini ön analiz için bize gönderebilirler. 0312 425 02 04

23847551 2032454690319808 7317266748227004586 o Database.com.tr

Hizmet Verdiğimiz Diğer İller

Adana, Adıyaman, Afyon,  Ağrı,  Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, K.maraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce

Bursa veri kurtarma hizmeti için bizimle https://database.com.tr/adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı