Veri Kurtarma Analiz Hizmetimiz Ücretsizdir.

Sas Disk Veri Kurtarma

Neden SAS sabit disk sürücüsü?

  • SAS (Seri Bağlı SCSI) sabit sürücüsü, olağanüstü rastgele I / O performansı sağlayarak ultra hızlı veri erişimi sağlar
  • SAS sabit diskler, veri güvenliği, yüksek kullanılabilirlik, güvenilirlik, vb. Kullanıcıların tüm veri ihtiyaçlarını karşılar.
  • Bu sürücüler düşük güç kullanır, dolayısıyla daha düşük toplam maliyet ve daha düşük soğutma sağlar

sas raid 300x225 - Sas Disk Veri Kurtarma

SAS sabit diskinden veri kaybına neden olan nedir?

SAS sabit diskinizden veri kaybını önlemek için tüm önlemleri aldıktan sonra, bazı beklenmeyen sorunlar büyük veri kaybına uğratarak SAS sabit sürücünüzün arızalanmasına neden olabilir.

Veri kaybı için bazı olası nedenlere bir göz atalım:

  • SAS HD Bozulması: İşletim sistemi arızası, virüs saldırısı, RAW dosya sistemi vb. Sorunlar, SAS sabit diskin bozulmasına neden olur ve bu da ağır veri kaybına neden olur.
  • İşletim Sistemiyle İlgili Sorunlar: Yükleme sırasında verilerin yanlış bir şekilde yüklenmesi, işletim sisteminin Windows sistemindeki verilerin yedeklenmeden yeniden yüklenmesi ve yükseltilmesi, SAS HDD’den veri kaybına neden olur.
  • SAS Sabit Disklerde Kötü Sektörler Oluşumu: Okuma-yazma kafası çökmesi nedeniyle, fazla mesai kullanımı / fazla mesai ve diğer sorunlar, SAS sabit diskinde kötü ortam noktalarının veya bozuk kesimlerin oluşmasına neden olabilir ve bu da ciddi veri kaybına neden olur.

SAS sabit diskinden veri kaybı için çözüm nedir?

Neyse ki, birçok durumda SAS sabit diskindeki kayıp veya eksik verileriniz gibi özel sabit disk kurtarma araçları desteğiyle alınabilir . Windows sistemindeki herhangi bir kritik durumda eksik olan veya kaybolan başarıyla geri yüklenen SAS sabit disk veri kurtarma işlemini gerçekleştirmek için uygun bir çözümdür. Yazılım, belgelerin, MS Office dosyalarının, sıkıştırılmış dosyaların, fotoğrafların, videoların, seslerin, oyunların ve SAS sabit diskteki biçimlendirilmiş, bozuk ve erişilemeyen sürücülerden alınan diğer türdeki veri dosyalarının çeşitli biçimlerini alır. SAS sabit disk sürücüsünün yanı sıra Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows Server 2003 ve 2008 işletim sistemlerinde IDE, PATA, SATA, USB, FireWire gibi diğer sabit sürücü arayüzlerinden veri alabilir.

Sas Disklerden Veri Kurtarma, diğer disklere göre daha maliyetli ve daha zor işlemlerdir. Mutlaka bir uzman tarafından Sas disk yapısı incelenmeli, sas diskleri kullanan sunucuların RAİD yapıları incelenmeli ve bu duruma göre veri kurtarılması sağlanmalıdır. Firmamızda konusunda uzman teknisyenlerimiz sizlere SAS disklerinden veri kurtarmak için yardımcı olmaktadır.

Aynı zamanda Raid Veri Kurtarma konusunda mutlaka firmamızdan destek alınız.

 

 

 

 

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı