(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Acil Veri Kurtarma

Anasayfa » Acil Veri Kurtarma

Acil veri kurtarma hizmetleri ve bilgisayarlarda ve diğer depolama cihazlarda aniden veri kaybedilen  kritik bir durumdur.

Acil olarak müşterilerimizin önemli bilgilere ihtiyaçları varsa hemen müdahale işlemidir.

Öyleyse kendinize, kimin veri kurtarma hizmetlerine güveneceğimi sorun. Bizi tanıyın, medyanız yapılan her türlü medyayı kurtarma konusunda 10 yılı aşkın deneyime sahip sabit disk kurtarma uzmanları tarafından kurtarılacaktır .

Bu, sabit sürücünüzde (veya başka bir ortamda) fiziksel olarak hala veriler varsa, sizin için geri alacağımız anlamına gelir.

Firmamızla Acil Olarak İletişime geçebilirsiniz. 0552 724 06 06 Acil Hat

Acil Veri Kurtarma

Acil durum veri kurtarma hizmetinin iki adımı vardır: bir tanılama testi ve kurtarma aşaması. İlk test genellikle birkaç gün sürer, ancak  sorunun ciddi olup olmadığına bağlı olarak uzatılabilir. Bu test iki şeyin belirlenmesine yardımcı olur: medyanızda mekanik bir arıza olup olmadığı veya temel dosyalama sisteminde sorun olup olmadığı; ve hangi verilerin kurtarılabilir olduğu.

Harddiskten ses geliyorsa eğer süreç uzayabilir. 

Özellikle, acil durum kurtarma hizmetlerinin, acil harddisk kurtarma ilk aşamasında yer alan adımlar şunlardır:

  • Daha fazla hasar veya veri kaybını önlemek için medyanızı çoğaltmak.
  • Hangi verilerin kurtarılacağını belirlemek için medyanızı analiz edin.
  • İncelemeniz için bulunan tüm verilerin tam bir listesini oluşturma.

Kurtarılan dosyaların bir listesini oluşturmanın nedeni şudur: finansal bir taahhütte bulunmadan önce, hangi verilerin orada olduğunu görmenizi istiyoruz. Aradığınız veriler kurtarılamazsa, bunun için ödeme yapmanız gerekmez,

  • Hemen başlayabiliriz.
  • Çoğu durumda verileriniz aynı gün kurtarılabilir.
  • Sürücülerinizi yüksek gizlilik içerisinde kurtarabiliriz.
  • Sabit disklerinizin kaybolma riskini ortadan kaldırırsınız.
  • Acil fiyat ödemeden acil servis alırsınız.
Acil Veri Kurtarma

Acil Veri Kurtarma

Verileriniz güvendedir çünkü elinizde kalır.En kritik dosyalar önce kaydedilebilir, böylece çalışanlarınız işe geri dönebilir.

Laboratuvar içi hizmetimiz

Acil Veri Kurtarma

Birden fazla RAID sabit sürücünün fiziksel olarak başarısız olduğu ve RAID denetleyicisi veya Disk Yönetimi veya Disk Yardımcı Programları tarafından tanınmadığı durumlar içindir. Sürücülerinizi laboratuvara götürmenizi gerektirmeden önce, gerçekten birden fazla sabit sürücü arızanız olup olmadığını veya RAID yapılandırması ve bölüm yapısının hasarlı olup olmadığını belirlemek için bir dizi soru ve testten geçeceğiz. Birçok durumda bunun yerine çevrimiçi veya yerinde hizmetimizi kullanabiliyoruz.

Database Veri Kurtarma Hizmetleri, Acil Veri Kurtarma konusunda siz değerli müşterilerimize ivedi şekilde hizmet etmektedir.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı