(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ücretsiz Analiz

Anasayfa » Ücretsiz Analiz

Ücretsiz Analiz

Ücretsiz analiz hizmeti, arıza ve sorunun ücretsiz tespiti için ön inceleme aşamasını kapsar ve müşterilerimizden hiç bir ücret alınmaz.

Arızalı cihazınız laboratuvarımızda 15 dk/ 60 dk içinde uzman veri kurtarma teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz analizi yapılır.

İlk defa Analiz için laboratuvarımıza gönderilen cihazlarınızın herhangi bir ücret talep edilmeden ön inceleme ve analize tabi tutularak, sorunun kaynağı nedenleri ve nasıl giderileceği belirlendikten sonra müşteri bilgilendirme ve muhtemel maliyetler ile veri kurtarma fiyatlandırma konusunda müşterilerimize bilgi verilir.

Ücretsiz Analiz


İnceleme sonrasında size fiyat bilgisi verilir, onayınız alındıktan sonra en kısa sürede veri kurtarma işlemine başlanır.

Bu hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanmak istiyorsanız lütfen Veri Kurtarma Talep Formumuzu doldurunuz.

ANKARA Dışından cihaz yollayacak müşterilerimiz Yurtiçi Kargo : 677 649 158 Anlaşma Kodu ile tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirler. 

Önemli Bilgilendirme : Farklı yerlerde fiziksel müdahale görmüş, açılmış diskere ayrıntılı analiz yapılması gerekmektedir. Bu disklerden analiz ücreti talep edilir.

Ücretsiz Analiz

Ücretsiz Analiz - Database Veri Kurtarma
Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı