(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Flash Bellek Veri Kurtarma

24 Ocak 2022
1.129 kez görüntülendi
Flash Bellek Veri Kurtarma

 

Flash bellek veri kurtarma işlemleri, flash diskten veri kurtarma, Hafıza kartı veya flaş belleğiniz artık çalışır halde değil veya bilgisayarınız aracılığı ile erişilemiyorsa, bu durumda şirketimize göndererek bilgilerinize tekrar kavuşabilirsiniz.  

DataBase Veri Kurtarma, Sabit Diskler, Flash Bellek Kullanan Dijital Cihaz, USB Sürücüleri, Bellek Kartları, ve hemen hemen başka bir takımla tüm medya türleri için veri kurtarma hizmetleri sunar.

Fiziksel hasar görmüş usb flash belleklerinizden verilerinizi en uygun fiyatlarla kurtarıyoruz.

Üretilen flash bellek tabanlı depolama aygıtının hemen hemen her türünden ve markasından başarıyla veri kurtarmıştır. Transcend , Corsair, OCZ, SanDisk, Kingston ve A-Data gibi şirketler sadece birkaç isim vermek için NAND flash bellek teknolojisine dayalı çeşitli türlerde flash bellek tabanlı depolama aygıtları üretmektedir:

USB Flash sürücü Compact Flash Kartlı Secure Digital (SD) miniSD microSD Akıllı Medya Kartı SDHC Flash Kartı Multimedya kartı (MMC) Bellek  Duo Bellek  Pro Bellek  HG Bellek  Micro xD-Picture Card

Flash Bellek Veri Kurtarma

Flash Bellek Veri Kurtarma

Fiziksel olarak hasar görmüş, işletim sistemleri tarafından tanınmayan veya kamera ve diğer aygıtlarda bulunamayan flash medya aygıtlarından veri kurtarabilir .

Buna, 0 MB boyutunda görüntülenen, bilgisayar tarafından tanınmayan flash sürücüler dahildir veya aygıt biçimlendirmenizi ister.

Flash bellek veri kurtarma, Bir USB Flash sürücü, SD Kartı, Memory Stick veya SSD sürücüsü gibi katı hal depolama aygıtları, diğer taşınabilir depolama ortamlarına göre çeşitli avantajlara sahiptir.

Disketler, sabit diskler veya ZIP sürücüler gibi depolama aygıtlarıyla karşılaştırıldığında, flash bellek tabanlı depolama aygıtları daha hızlı, daha yüksek bir depolama yoğunluğuna ve hareketli parça içermiyordur.

Ancak, hangi depolama aygıtı tipinde olursa olsun, er ya da geç başarısız olur. Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız..

Flash Bellek Veri Kurtarma

Hasarlı usb bellek veri kurtarma işlemi %99 başarı…

USB flaşh sürücülerin ve SD kartların fiyatı düştükçe birçok üst üretici, monolitik flaşa geçiyor. Geleneksel SSD veya USB flash sürücüleri, rezistanslar, kondansatörler ve iletkenlerle birlikte basılı devre kartlarına (PCB) monte edilen NAND flash bellek yongaları ve denetleyicileri kullanır.

Ancak, donanım üreticileri maliyetleri düşürmeye ve cihazları daha fazla suya ve darbeye dayanıklı hale getirmeye çalıştıklarından, günümüzün cihazları sıklıkla “hepsi birarada” bir tasarımdan oluşuyor. Bu cihazlarda bellek yongaları, denetleyiciler ve tüm küçük bileşenler tek bir küçük gövde içine alınmıştır.

Tüketiciler için, hangi teknolojiyi satın aldıklarını belirlemek genellikle zordur.  Flaşh bellek aynı modeli aynı plastik kapak ile geleneksel veya monolitik flaş hafıza içerir.

Tek tek NAND flash bellek yongalarını ham görüntülere okumak , ardından tersine mühendislik hata düzeltme ve özel haritalama algoritmaları uygulayarak her bir görüntüyü çözmek ve sayısız şifresi kaldırılan segmentleri tek bir tam bölüme yerleştirmekten oluşan gelişmiş bir flash bellek kurtarma işlemi geliştiriyoruz.

Ortaya çıkan görüntü normal veri kurtarma yöntemleri kullanılarak işlenebilir.

DataBase Veri Kurtarma ile verileriniz bir USB Flash sürücüsüne, SD Karta, Memory Stick’e veya en yeni SSD sürücünüze sahip olmakla birlikte profesyonel ellere teslim ediniz. 

Verilerinizi kaybettiyseniz ve flash dosya kurtarma, flash bellek kurtarma, usb flash kurtarma veya flash disk kurtarma ihtiyacı duyarsanız firmamızı arayınız. 

Flash Bellek Veri Kurtarma

flash diskten veri kurtarma

DataBase Flash Bellek Veri Kurtarma, en çok veri kurtarma hizmeti sunan en büyük şirkettir ; Onun veri kurtarma hizmetleri arasında flash sürücü kurtarma biridir. USB bellek , USB flash sürücü ,  ve daha pek çok şey gibi flash sürücülerin her türlü veri kurtarma .

Biçimlendirilen flash bellekten veri kurtarma durumu, ne olursa olsun flash sürücü içinde veri durumu; Veri sürücüden silinebilir, sürücü biçimlendirilebilir, ortam hatası, kötü sektör, flaş sürücü hasarları vb. Nedeniyle veri kaybı vb. Gibi veriler yukarıda belirtilen durumların hepsinden kurtarabiliriz.

Kurtarılan tüm veriler istediğiniz yerde orijinal biçimde saklanır; böylece verileriniz, nerede olduğu konusunda rahatsız olmanıza gerek kalmaz.

Flash Bellek Veri Kaybının Nedenleri:

  • USB flash sürücüyü yanlışlıkla biçimlendirme.
  • Güç dalgalanmaları ve elektro-statik deşarj.
  • Virüs saldırısı.
  • USB flash sürücüyü bir bilgisayardan düzgün şekilde çıkarmamak.
  • USB flash sürücüsünün dosya sistemi ham olarak görüntülenir.
  • Dosyaların USB flash sürücüsünden kazayla silinmesi.
  • Windows biçimlendirme isteyebilir, USB flash sürücüyü biçimlendirmek ister misiniz ve Evet’i seçtiniz. Panik yapmayın..Bu durumlarda kurtarabiliriz.

Bozuk ve Hasarlı Usb Flash Belleklerinizden veri kurtarma işlemi gerçekleştiriyoruz.

USB Veri Kurtarma Nedir?

USB veri kurtarma işlemi hasarlı dosya sistemlerini iyileştirerek yeniden kullanılabilir hale getirmektir. USB veri kurtarma işlemi  özel teknik yöntemler ve yazılımlar aracılığıyla yapılır. Bunun için  profesyonel destek talep edebilirsiniz.

Android Cihazlarda Usb Flash Bellek Kullanımı için tıklayınız. 

USB Veri Kurtarma Ne Zaman Yapılır?

USB bellekte toplanan veriler çeşitli nedenlerle kaybolduğunda veri kurtarma işlemine ihtiyaç duyabilirsiniz. USB veri kurtarma işlemindeki amaç kaybolan ya da silinen verilerin yeniden ulaşılabilir hale gelmesidir.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı