(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Veri Kurtarma Süreci

Anasayfa » Veri Kurtarma Süreci

Veri Kurtarma Süreci

1. Sitemizden veri kurtarma talep formunu doldurup, hizmet şartlarımızı kabul edin.  Ücretsiz analiz hizmet formumuzu mümkün olduğunca eksiksiz yazın. Verilerinizi ve bilgileri almamıza yardımcı olacaktır.  

2. Cihazınızı laboratuvarımıza ücretsiz kargo ile (Yurtiçi Kargo: 677 649 158 Anlaşma kodumuz) ile gönderin 

Cihazınızı veya harddiskinizi laboratuvarımıza göndermek için herhangi bir Yurtiçi Kargo Şubesine teslim ediniz.  

3. Cihazınızı aldığımızda size telefonla bilgi vereceğiz Sürücünüz laboratuvarımıza ulaştığında, size güvenli ve sağlam olduğunu bildirmek için sizi bilgilendiririz.  

4. Ücretsiz değerlendirme sürecine başlıyoruz. Veri kurtarma uzmanlarımız, depolama aygıtınızı ücretsiz olarak değerlendiriyor. Ardından, fiziksel sabit disk hasarı, mantıksal veri kaybı veya başka herhangi bir veri kaybı durumu ve başarı şansımız olduğunda, size bir fiyat teklifi verileceklerdir. Veri kurtarma sürecinde verilen fiyat teklifini kurtarmadan önce teklifi kabul etmekte veya reddetmekte serbestsiniz.  

5. Verilerinizin çoğunu mümkün olduğunca kurtarırız. Mümkün olduğunca sizin için önemli olan verilerin çoğunu kurtarmak için gayret gösteririz. Çabalarımızın sonuçları size verilerinizin bir listesini gösteriyoruz, böylece çabalarımızın ne kadar başarılı olduğunu belirlememize yardımcı olabilirsiniz.

Ödeme aldıktan sonra verilerinizi yeni bir harici sabit diskle veya sizin alacağınız yeni bir harici diskle size ücretsiz kargo ile geri göndeririz.

Bizlere her konuda whatsapp destek hattından sorularınızı iletebilirsiniz. Destek Hattı : 0552 724 06 06 

Veri Kurtarma Süreci

Veri Kurtarma Süreci

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı