(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Düzce Veri Kurtarma

Anasayfa » Düzce Veri Kurtarma

Düzce veri kurtarma, bölgeye aktif olarak hizmet veren, veri kurtarma konusunda kaliteli hizmeti sunan Database Veri Kurtarma değerli müşterilerine ekonomik fiyatlar, ücretsiz analiz olanakları ile hizmet etmektedir.

Veri kaybı yaşayan müşterilerimiz cihazlarını ücretsiz kargo yolu ile bizlere ulaştırmaktadırlar. Veri kaybı yaşanan cihaz elimize ulaştığında hemen aynı gün içerisinde analizi yapılır ve müşterimize bilgi verilir. Analizden sonra verilerin kurtarılabilirlik durumu ve maliyeti söylenir.

Veri kurtarılacak cihaza bakmadan veya analiz yapılmadan bir fiyat vermek mümkün değildir.

Bknz: Veri Kurtarma Fiyatları

Düzce Veri Kurtarma

Düzce Veri Kurtarma, dijital yaşam tarzını yaşayan çoğu insanı etkileyen stresli bir deneyimdir. Dosyaları yanlışlıkla silebileceğiniz veya bilgisayarınızın geri dönüşüm kutusunu istemeden boşaltabileceğiniz birkaç senaryo vardır.

Tipik olarak, sabit diskinize verilen fiziksel hasar veya mantıksal bir veri kaybı süreci nedeniyle veri kaybedebilirsiniz. Çoğu fiziksel hasar senaryosu geri döndürülemez ve sabit disk kurtarma hizmetinden profesyonel yardım gerektirebilir.

Mantıksal veri kaybı, biçimlendirilmiş sabit sürücü veya yanlışlıkla silinmesi nedeniyle kaybolan dosyaları içerir. Bu tür bir durumda, sabit diskiniz dosyaların nerede olduğuna ilişkin referansını kaybeder, ancak bunlar hala bilgisayarınızın sabit diskinde bulunur.

Yeniden Biçimlendirilmiş ve Biçimlendirilmiş Veri Kurtarma Seçenekleri

Bazen, önemli dosya ve belgeleri silmiş olduğunuzu anlamak için diskinizi yanlışlıkla biçimlendirebilirsiniz. Bu durum, bir disk veya sürücü çöktüğünde meydana gelebilir ve bilgisayarınız sizden sürücüyü biçimlendirmenizi ister, ancak tüm dosyaların kaybolduğunu fark eder. Bunun gibi veri kayıpları kasıtlı olarak gerçekleşir

Düzce Veri Kurtarma, Şu anda tüm işletim sistemleri için sabit disk veri kurtarma hizmetleri sunuyoruz. İşletim sistemi, veri kurtarma sürecinin mantıksal (fiziksel olmayan) bölümünü etkileyebilir ve her durumu mümkün olduğunca etkili bir şekilde ele almak için çalışırız.Tüm harddisk markaları için seçenekler sunar ve hizmetlerimiz hiçbir zaman etkin ürün garantilerinizi geçersiz kılmaz.

Sektörümüzde tanınmış bir lider olarak, dünyanın en popüler donanım satıcılarının çoğu tarafından tanınıyoruz. Harddiskinizde veri kurtarma işlemi gerçekleştirildikten sonra, ekibimizin bir üyesine garantinizi nasıl sunacağınızı sorun.

duzce veri kurtarma

duzce veri kurtarma

Veri Kaybı ve Kurtarma Çözümleri

Bu madde, genel veri kaybını önleme ipuçlarını, farklı tipte veri kayıplarının nedenlerini (dizüstü bilgisayar, veritabanı, sunucu verileri ve kaset verileri) ve Seagate Kurtarma Hizmetleri (SRS) tarafından desteklenen biçimleri ve üreticileri tarif eder.

Veri Kaybı Nedir?

Düzce Veri Kurtarma, Veri kaybı genellikle aşağıdakilerden bir veya daha fazlasının görülmesidir:

 • Daha önce çalışan bir bilgisayar sistemindeki veya yedeklemedeki herhangi bir veriye erişememe
 • Dosyaların yanlışlıkla silinmesi veya veri kontrol yapılarının üzerine yazılması
 • Cihazın anormal çalışmasından veya arızadan dolayı bozulan veya erişilemeyen dosyalar

Veri kaybının diğer nedenlerinin yanında sistem veya insan hatası, olumsuz çevre koşulları ve cihaz hatası da sayılabilir:

 • İnsan kaynaklı veri kaybına, dosyaları bilinçli olarak veya yanlışlıkla silme veya üzerine yazma da dahildir.
 • Virüslerin verdiği zarar, işletim sistemi veya uygulama yazılımı hataları veya başarısız yükseltmeler de veri kaybına neden olabilir.
 • Veri kaybının genel fiziksel nedenleri arasında güç kaybı veya elektrik kesintisi, aşırı ısınma, elektrostatik (“statik”) deşarj ve depolama cihazından veya ortamdan kaynaklanan her türlü fiziksel hasar sayılabilir.
duzce veri kurtarma 1

duzce veri kurtarma 

Genel Veri Kaybını Önleme İpuçları

Yazılım ve Donanım

 • Sistemlerinizi belgeleyin ve yazılımınızın orijinal kopyalarını güvenli bir yerde arşivleyin.
 • Dosyalarınızı düzenli olarak yedekleyin, sonra yedeğinizin orijinalin eksiksiz bir kopyası olup olmadığını test edin ve doğrulayın. Harici diskler, bu görev için mükemmel bir seçimdir.
 • Verileri geri yüklemeniz gerekebilecek durumlar için eksiksiz ve doğrulanmış bir yedeği hazırlamadan asla yazılım veya donanım yükseltmesi yapmayın.
 • Microsoft Windows 10 kullanıyorsanız, sisteminizde herhangi bir önemli değişiklik yapmadan önce Sistem Geri Yükleme Noktaları oluşturun.
 • Bir beklenmedik durum planı hazırlayın ve sorun olduğunda verilerinizi geri yüklemeyi deneyin. Beklenmedik durum planınızın en azından aşağıdakileri kapsaması gerekir:
  • Yedekleme tarih ve tipleri de dahil, kullanılabilir tüm yedeklemeleri bulma.
  • Tüm orijinal yazılım paketlerini sıralama ve bulma ve ilk kurulumdan sonraki güncellemelerin ayrıntılarını listeleme.
  • Alternatif bir bilgisayar bulma ve hazırlama.
 • Güvenlik duvarları ve virüs koruması hazırlama.
 • Kullanılmayan dosyaları ve uygulamaları silme. Genellikle işletim sisteminin araçları arasında bulunan bir program olan bir disk birleştirici kullanma.
 • Statik deşarjı ve yanlışlıkla düşürmeyi önlemek için, uygun ortam koşullarını (sabit sıcaklık, nem ve temizlik) ve uygun kullanımı sağlayın.
 • Sistemleri dıştan müdahalelere karşı fiziksel olarak koruyun.
 • Yedekleme için farklı bir yerde depolama seçeneğini kullanmak da dahil, fiziksel afetlere hazırlıklı olun.

 

 

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı