(0 312) 425 02 04
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bozuk Harddiskten Veri Kurtarma

Anasayfa » Bozuk Harddiskten Veri Kurtarma

Bozuk Harddiskten Veri Kurtarma, Fiziki anlamda hasar gören bir sabir diskten veri kurtarılır mı? Soruna cevap olarak aşağıda yazmış olduğumuz makalemizi okuyabilirsiniz.

Bozuk Harddiskten Veri Kurtarma

Bozuk Harddiskten Veri Kurtarma

2.5hdverikurtarma Database.com.tr
Bozuk Harddisk Veri Kurtarma

Sabit diskler, bilgisayarlarda verilerin kaydedildiği alandır. Buraya insanlar yalnızca klasik dosyaları değil aynı zamanda müzik, fotoğraf, video gibi pek çok farklı dosyaları da kaydederler. Öyle ki pek çok kişi artık yaptıkları koleksiyon ya da albümleri somut olarak bir yerde tutmak yerine bilgisayarında tutmayı tercih etmekteler. Normalde uzun süreler boyunca kullanıma uygun olduğu düşünülen sabit disklerde pek çok farklı sebepten ötürü hasar oluşabilmektedir. Bu hasarların ortaya çıkması sonrasında yalnızca bilgisayarlar zarar görmez. Bununla beraber sabit diskin içerisinde yer alan dosyalar da silinecektir. Bu dosyaların geri getirilmesi adına ise DataBase veri kurtarma çalışmaları devreye girecektir.

Kullanıcılardan gelen bir çok soruların başında harici harddisk tamiri ankara firması olarak yapıyormusunuz sorusudur. Firmamız herhangi bir harddisk tamiri yapmamaktadır.

Bozuk Harddiskten Veri Kurtarma için yapılacaklar, 

Sabit diske erişilemediği durumlarda veya virüslü harddiskten veri kurtarma için, DataBase olarak öncelikli olarak parçaları dikkatli bir şekilde test etmeyi tercih etmekteyiz. Çünkü böylece ilk aşamada fiziki zararın tam olarak boyutunu belirleme imkanına erişmiş oluruz. Yapılacak çalışmalar sayesinde her bir sürücü adına hareket dizisi düzenlenmesi işlemi de yerine getirilmiş olacaktır. Hasarın boyutuna bağlı olarak yapılacak olan veri kurtarma çalışmaları da net olarak belirlenecektir. Veri kurtarma hizmeti veren pek çok firma yerine aksine DataBase olarak kendi yazılımımızı geliştirdiğimiz için ekstradan özel ekipmanlara ya da çalışmalara gerek kalmayacaktır. Kısa bir süre içerisinde yapılacak olan çalışmalar neticesinde de fiziki olarak hasar görmüş sabit diskten veriler kurtarılmış olacaktır.

Arızalı harddisk veri kurtarma konusunda internette bir çok yazılan ve çizilen yanlış bilgiler mevcuttur. Amatörce yapılan müdahaleler verilerinize bir daha ulaşılamayacak duruma getirebilir. Mutlaka uzman bir firmadan destek almalısınız.

Bozuk Harddiskten Veri Kurtarma

Firmamız en iyi veri kurtarma firması alanında hızla ilerlemektedir. Gerek teknolojik yatırımlar, gerekse teknik personel yapısı ile bu konuda kendini geliştirmiş firmalardan biridir.

Firmamız bozuk harddisk veri kurtarma konusunda ileri teknolojik cihazlar ve yazılımlarla sizlerin verilerine ulaşabilmektedir. Ankara harddisk veri kurtarma diyince aklınıza gelebilecek tek kurumsal firma Veri Kurtarma Hizmetleri Ankara olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Hemen Ara 0312 425 02 04
Whatsapp Hattı